0
clear
  • Две Диск Врежани Име Ѓердан Солидна Сребро Круг Шарм Nameplate Мода Мама& Деца Накит трговија на Големо BFF Подарок
  • -20%
  • -20%
Две Диск Врежани Име Ѓердан Солидна Сребро Круг Шарм Nameplate Мода Мама& Деца Накит трговија на Големо BFF Подарок

Две Диск Врежани Име Ѓердан Солидна Сребро Круг Шарм Nameplate Мода Мама& Деца Накит трговија на Големо BFF

DEN 1487.52

Количината на стоката
Тековен


Следење на број : ќе се доставуваат еднаш стоки/накит биде предаден.
Ако имате посебни потреби,pls не двоумете се да контактирате со нас .Ве молиме оставете Синџир должина : 16"/40cm,18"/45см,20"/50cm,22"/55cm
Ако не ја напушти синџир должина, ние ќе испрати 16"/40 CM. Ако имате посебни барања, plz контактирајте со нас, ви благодариме.
Нормално ние го избере DHL, бидејќи имаме поевтина цена , Ако ви треба Ups или Fedex ,pls дозволете ни да знаеме тоа ,ние ќе ги провери и quotate цената за вас . Ние нема да ја врати назад цел, поради неточни превозот адреса. Завиткани во подарок кутија
5.ако ви треба друг фонт ,pls остави порака .tks за својата благодарност .Пратката термини :
a : стоки преку препорачана воздухопловната by Epacket, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail .Диск големина : 18mm кол.
c : DHL /ТНТ свет експрес за 4-7 работни дена.
#Плаќање :
Нашиот рок на плаќање е Зачувам на безбедно Aliexpress.
на пример : Epackage на САД,Тоа трае околу 12-15 дена.
Ние не бродот на викенд или државни празници. ние ќе целосна наплата.
#Производство & Испорака :
1. Приемот на неисправни предмети,pls ни го покаже слика. Материјал : 925 sterling silver
3.
#Политика На Враќање :
1. И купувачи вратите неисправен производ во рок од 15days. Било исчезнати делови/штети мора да контактирате со нас во 7days по примањето на предметите. Ве молиме оставете ги двете име
2.Производство на време :
Нормално ,Вашата цел ќе биде предаден во рок од 5-7 дена по исплата е расчисти.
Поради временската разлика, Ако ние не сме на линија, plz испратите е-пошта до нас, ние сме сигурни да ви одговори во рок од 12hours .Опција : ако ви треба Кутија синџир ,pls информира нас ,тоа треба екстра
Како да се цел ?
1. синџир должина (опција) : 16"/40cm,18"/45см,20"/50cm,22"/55cm со 3-5cm се прошири синџир .
#Дизајн :
1.71"
Pendant големина : 1.
Две Диск Врежани Име Ѓердан Солидна Сребро Круг Шарм Nameplate Мода Мама& Деца Накит трговија на Големо BFF Подарок
За нашата Продавница :
* ветување сите накит се направени во 925 sterling silver
* 100% рачно изработени Прилагодено Ѓердан !
*Personaliezd Накит само за вас
*Капацитет : 4500 компјутери / месец
* Имате себе фабрика ! Снабдувач на накит за промет на големо & мало
*Добредојдовте најголемиот дел наредби кои може да се даде трговија на големо цена
#Basical Производи Параметар
1.

Детални карактеристики

Метална боја:
18k златна позлатен, сребрена боја
Главниот Камен Боја:
16 инчи 40cm, 18 инчи 45см, 20 инчи 50cm, 22 инчи 55cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
CedesaO
Метали Тип:
Сребро.
Pendant Големина:
18mm кол./0.71
Стил:
Тренди
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Број На Модел На:
925 сребрен ѓердан име
Синџир Тип:
Линк Синџир
боја:
роуз златна & сребро.
Занает:
Врежани
Пакување:
Подарок кутија
Occassion:
daliy живот
Материјал:
925 Sterling silver
Синџир должина:
16/40cm,18/45см,20/50cm,2255cm
Синџир Стил:
rollo синџир
Должина:
1618 20 22

Слични производи

Производ Карактеристики1.Нов дизајн и висок квалитет.2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,сопру

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! 20mm Магнетни Парфем Locket Нерѓосувачки Челик Ароматерапијата Етерич

Она што ние ги извршуваат не е само бизнис или профит Ако не сте среќни со нашите производи, ве молиме да

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот* Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 3 / 5 / 10pcs или пове

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

Добредојдовте на нашата продавница! Англиската Азбука Етерично Масло Diffuser Ѓердан Pendant 316 L не ' Рѓосувачк

2 Стил : ПАНК Мода3 ГОЛЕМИНА : Види на сликата4 Квалитетни : excellen5 Количина : 1 BUC ЃерданPendnat size2.2 x0.8 см Пакет С

известување ,има само pendant ,не синџир1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сиг

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

ОписПакување : ПП Торба3pcs Трендовски Светло Жолто ЗлатоКомбинација на бои Ѓердан Ѓердан СетМатеријал :

започнете======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 cm Со 50cm

5 Pcs / многу Нови Пристигнување Златна Боја Племенски Вол Рог Howlite Тиркизна Pendant Мушка G0918Производ : Природ

Синџир : 500*1.5 mmPendant : 40*22mm1 Купувачите на почетокот потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предмет

Please wait...