0
clear
  • lanseis 1pcs CH-834-C celt симбол викинг глувчето celt животинско pendant Двојно двострано Ретро мажите ѓердан жените накит
  • -20%
  • -20%
lanseis 1pcs CH-834-C celt симбол викинг глувчето celt животинско pendant Двојно двострано Ретро мажите ѓердан жените накит

lanseis 1pcs CH-834-C celt симбол викинг глувчето celt животинско pendant Двојно двострано Ретро мажите ѓердан

DEN 230.40

Количината на стоката
Тековен

Нашата продавница продажбата на производи од нашата фабрика директно. нудиме OEM услуга,ние може да го прилагодите производи за вас, ако се предвидени големина и материјал.Ако сакате да се од големо е, ве молиме контактирајте usvia e-mail без двоумење. Сакаат да имаат голем шопинг !

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
LANSEIS
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
32-милиметри
Пол:
Мажи
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
CH-834-В
Должина:
45CM

Слични производи

Производ Карактеристики1.Нов дизајн и висок квалитет.2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,сопру

6815597702692615 НАЈДОБРО ПРОДАВАНИТЕ парче парче парче парче парче парче парче парче парчеАнгел Bola ' Рѓосувач

Она што ние ги извршуваат не е само бизнис или профит Ако не сте среќни со нашите производи, ве молиме да

120pcs / многу Микс 12 Месец Birthstone Кристал куче шепа Лебди Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets Шарм DIY Накит шар

Материјал : Алуминиум со антички бронза позлатен, Акрилик cabochon Шема : Totoro Големина : Pendant големина : 25мм*25м

5%ве Молиме да контактирате со услуга за колку долго по плаќањето ќе биде во можност да испорача вашата н

ѓерданГОЛЕМИНА на : ТЕЖИНА : METERIAL : алуминиумскиПАКУВАЊЕ : opp б agБОЈА : Бидејќи на агол и светлина,вистинск

две имеод лево на десно 2.#Basical Производи ПараметарIfinity две име шупливи срцето Фунта сребрен ЃерданНа бес

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Нашата продавница продажбата на производи од нашата фабрика директно нудиме OEM услуга,ние може да го пр

5 Pcs / многу Нови Пристигнување Златна Боја Племенски Вол Рог Howlite Тиркизна Pendant Мушка G0918Производ : Природ

Please wait...