0
clear
  • IJD9217 Ангел Крило Мајка Спомен Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик трговија на Големо Cremation Пепел Keepsake Urn Pendant Ѓердан Сребрена/Роуз
  • -20%
  • -20%
IJD9217 Ангел Крило Мајка Спомен Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик трговија на Големо Cremation Пепел Keepsake Urn Pendant Ѓердан Сребрена/Роуз

IJD9217 Ангел Крило Мајка Спомен Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик трговија на Големо Cremation Пепел Keepsake

DEN 401.28
DEN 401.00

Количината на стоката
Тековен


Dongguan Импресивен Накит Co.,Ltd
Ние сме специјализирани за производство на сите видови на нерѓосувачки челик накит &подарок, Титан Накит за повеќе од 10 години. Од 2000 Година, Dongguan Импресионира Накит Co.'Ltd се продава одлично нерѓосувачки челик накит и подароци за клиенти од целиот свет, како што се САД, Европа, Австралија, Јапонија, Кореја, Нов Зеланд и Канада и така натаму. Ние заработил светски углед со нашите добар квалитет, конкурентни цени и добра услуга.
Повратни информации
Наплата и Враќа :
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, што го има до 15 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Ве молиме ни e - mail.
Ве молиме, разговарајте со нас ако сакате да го поставите ГОЛЕМА цел. Ние може да ви даде најдобра цена и СЛОБОДНИ курирската служба DHL.

Детални карактеристики

Главниот Камен Боја:
Pendant Само, pendant со синџир, Ѓердан Кутија Инка, 5PCS Само Приврзоци
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
impressjewelry
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Број На Модел На:
IJD9217
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
30-40mm
Пол:
Унисекс
Функција:
пепел urn
Тип На Објект:
cremation накит
Корисни:
Ѓердан Пепел Носителот
Метали Тип:
316L не ' Рѓосувачки челик
Тежина:
18-25g
квалитет:
AAAAA+
прилагодено лого:
Ласерски И Engrave Како Ќе Барање
боја:
Сребрена, Златна, Се Зголеми Златна, Црна И Др.
Пакет:
1pcs во мали oppbag
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Должина:
50cm / 20inch

Слични производи

Синџир : 500*1.5 mmPendant : 40*22mm1 Купувачите на почетокот потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предмет

Големи акцииВе молиме користете го ДОДАДЕТЕ во КОШНИЧКАТАДа се Купи од овој магазин.Вкупно цел вреднос

Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ако вашиот вкуп

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

две имеод лево на десно 2.#Basical Производи ПараметарIfinity две име шупливи срцето Фунта сребрен ЃерданНа бес

Она што ние ги извршуваат не е само бизнис или профит Ако не сте среќни со нашите производи, ве молиме да

5%ве Молиме да контактирате со услуга за колку долго по плаќањето ќе биде во можност да испорача вашата н

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Ние брод на светот со Кина пост воздух mail, тоа обично трае 3050 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да

започнете======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 cm Со 50cm

Материјал : Алуминиум со антички бронза позлатен, Акрилик cabochon Шема : Totoro Големина : Pendant големина : 25мм*25м

метал : слатководни бисер на природатаоблик : јајцебоја : белаголемина : 913mmдупка : 2mmоваа цена its100pcs ,овој

120pcs / многу Микс 12 Месец Birthstone Кристал куче шепа Лебди Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets Шарм DIY Накит шар

Здраво драги сите,Колку сте,многу мило што може да дојде тука .Секој пат кога ќе ја посетите тоа е нашата

Добредојдовте на нашата продавница! Божиќ Ангел Девојки Ароматерапијата Locket Ѓердан Pendant 316 L не ' Рѓосува

Please wait...