0
clear
  • Персонализиран Бесконечност Неколку Име Ѓердан 925 Солидна Сребро мини Шупливи Срцето Печат Две Име Шарм Прилагодено Накит
  • -20%
  • -20%
Персонализиран Бесконечност Неколку Име Ѓердан 925 Солидна Сребро мини Шупливи Срцето Печат Две Име Шарм Прилагодено Накит

Персонализиран Бесконечност Неколку Име Ѓердан 925 Солидна Сребро мини Шупливи Срцето Печат Две Име Шарм Прилагодено

DEN 1295.52

Количината на стоката
Тековен

две име-од лево на десно 2.
#Basical Производи Параметар
Ifinity две име шупливи срцето Фунта сребрен Ѓердан
На бесконечност симбол значи вечна љубов и пријателство !
Обичај Ѓердан : двете имиња и две birthstones покажува кои се вашите засекогаш
1.
Нормално ние го избере DHL, бидејќи имаме поевтина цена , Ако ви треба Ups или Fedex ,pls дозволете ни да знаеме тоа ,ние ќе ги провери и quotate цената за вас .Клиентот дизајн ,pls контактирајте со нас . Совршен моден подарок за себе или за пријатели !!
Нормално ,Вашата цел ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по исплата е расчисти. ние ќе целосна наплата.
#Политика На Враќање :
1. Завиткани во подарок кутија
5.
б : Кина Пост Воздух Mail на друга земја околу 30-45days.
#Плаќање :
Нашиот рок на плаќање е Зачувам на безбедно Aliexpress. Писма : max 8 букви секое име
Слики :
#Како да нарачате ? (ВАЖНО)
Pls оставете :
1. ако ви треба кутија синџир ,треба екстра ДОЛАРИ 2. Било исчезнати делови/штети мора да контактирате со нас во 7days по примањето на предметите.
Од нашиот ѓердан е рачно изработени уметност декорација, ние треба обработка на време е за 3-7 дена, да бидат трпеливи.
#Одговор Време И Ангажман :
Ние сме на линија, за цело време, можете да не контактирате во 9 : 00-23 : 00 на кина време(понеделник -петок) .
Поради временската разлика, Ако ние не сме на линија, plz испратите е-пошта до нас, ние сме сигурни да ви одговори во рок од 12hours .
Персонализиран Бесконечност Неколку Име Ѓердан 925 Sterling Silver мини Шупливи Срцето Печат Две Име Шарм Прилагодено Накит
За нашата Продавница :
*ветување сите накит се направени во 100% Автентични 925 sterling silver
* 100% рачно изработени Модни Накит
*Сите зборови можат да бидат врежани како клиенти барања
*Добредојдовте најголемиот дел наредби кои може да се даде трговија на големо цена
*Personaliezd Накит само што & го вашиот љубовник
* капацитет : 4500pcs месечно.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
CedesaO
Метали Тип:
Сребро.
Pendant Големина:
4.3*1.2 см
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Број На Модел На:
бар име ѓердан
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
вистински 925 sterling silver
Синџир Стил:
rollo синџир
Синџир должина:
16/40cm ,18/45см, 20/50cm,22/55cm
ѓердан:
кориснички име ѓердан
Повод:
партија,ангажман,годишнина,посебен ден
Пакување:
Подарок кутија
Е Прилагодена:
Yes
Pendant Големина:
4.3*1.2 см /1.69*0.47
Должина:
16/40cm

Слични производи

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Добредојдовте на нашата продавница! Англиската Азбука Етерично Масло Diffuser Ѓердан Pendant 316 L не ' Рѓосувачк

Ние брод на светот со Кина пост воздух mail, тоа обично трае 3050 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот* Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 3 / 5 / 10pcs или пове

5 Pcs / многу Нови Пристигнување Златна Боја Племенски Вол Рог Howlite Тиркизна Pendant Мушка G0918Производ : Природ

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации Ни

Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ако вашиот вкуп

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! 20mm Магнетни Парфем Locket Нерѓосувачки Челик Ароматерапијата Етерич

ОписПакување : ПП Торба3pcs Трендовски Светло Жолто ЗлатоКомбинација на бои Ѓердан Ѓердан СетМатеријал :

Она што ние ги извршуваат не е само бизнис или профит Ако не сте среќни со нашите производи, ве молиме да

Големи акцииВе молиме користете го ДОДАДЕТЕ во КОШНИЧКАТАДа се Купи од овој магазин.Вкупно цел вреднос

6815597702692615 НАЈДОБРО ПРОДАВАНИТЕ парче парче парче парче парче парче парче парче парчеАнгел Bola ' Рѓосувач

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Синџир : 500*1.5 mmPendant : 40*22mm1 Купувачите на почетокот потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предмет

Please wait...