0
clear
  • 1pcs CH-287-В celt симбол ЕЖ животинско pendant ѓердан
  • -20%
  • -20%
1pcs CH-287-В celt симбол ЕЖ животинско pendant ѓердан

1pcs CH-287-В celt симбол ЕЖ животинско pendant ѓердан

DEN 240.00

Количината на стоката
Тековен

Нашата продавница продажбата на производи од нашата фабрика директно. нудиме OEM услуга,ние може да го прилагодите производи за вас, ако се предвидени големина и материјал.Ако сакате да се од големо е, ве молиме контактирајте usvia e-mail без двоумење. Сакаат да имаат голем шопинг !

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
LANSEIS
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
CH-287-В
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
32-милиметри
Пол:
Мажи
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
45CM

Слични производи

Она што ние ги извршуваат не е само бизнис или профит Ако не сте среќни со нашите производи, ве молиме да

Ние брод на светот со Кина пост воздух mail, тоа обично трае 3050 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да

известување ,има само pendant ,не синџир1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сиг

5 Pcs / многу Нови Пристигнување Златна Боја Племенски Вол Рог Howlite Тиркизна Pendant Мушка G0918Производ : Природ

Производ Карактеристики1.Нов дизајн и висок квалитет.2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,сопру

2 Стил : ПАНК Мода3 ГОЛЕМИНА : Види на сликата4 Квалитетни : excellen5 Количина : 1 BUC ЃерданPendnat size2.2 x0.8 см Пакет С

Материјал : Алуминиум со антички бронза позлатен, Акрилик cabochon Шема : Totoro Големина : Pendant големина : 25мм*25м

Добредојдовте на нашата продавница! Англиската Азбука Етерично Масло Diffuser Ѓердан Pendant 316 L не ' Рѓосувачк

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

Големи акцииВе молиме користете го ДОДАДЕТЕ во КОШНИЧКАТАДа се Купи од овој магазин.Вкупно цел вреднос

Кристал Pendant Ѓердан Бесконечност Шарм Додатоци Elegent Ѓердан & Приврзоци Накит Девојка Сопруга, Мајка Пода

5%ве Молиме да контактирате со услуга за колку долго по плаќањето ќе биде во можност да испорача вашата н

метал : слатководни бисер на природатаоблик : јајцебоја : белаголемина : 913mmдупка : 2mmоваа цена its100pcs ,овој

Производ Карактеристики1.Нов дизајн и висок квалитет.2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,сопру

Please wait...