0
clear
  • Жените Популарни Накит Мулти Слој Синџир Ѓердан Синтетички Камен Pendant Висок Квалитет Движат Ѓердан Бесплатен превозот
  • -20%
  • -20%
Жените Популарни Накит Мулти Слој Синџир Ѓердан Синтетички Камен Pendant Висок Квалитет Движат Ѓердан Бесплатен превозот

Жените Популарни Накит Мулти Слој Синџир Ѓердан Синтетички Камен Pendant Висок Квалитет Движат Ѓердан Бесплатен

DEN 239.52
DEN 213.00

Количината на стоката
Тековен


Здраво драги сите,
Колку сте,многу мило што може да дојде тука .Секој пат кога ќе ја посетите тоа е нашата поддршка. Ако ви се допаѓа нив,pls додадете во вашата шопинг картичка прво,можете да кликнете на нив ви се допаѓа,доколку купите повеќе,јас може да го даде почитувани подобро попуст или домот подарок. и тогаш не грижете се по-продажба,ние ќе се обидеме потрудиме за секој клиент во секое време. и јас само се надевам дека ќе имаат прекрасно шопинг искуство тука.
Жените Популарни Накит Мулти Слој Синџир Ѓердан Синтетички Камен Pendant Висок Квалитет Движат Ѓердан Слободни shippin g
roduction :
Жените Популарни Накит Мулти Слој Синџир Ѓердан Синтетички Камен Pendant Висок Квалитет Движат Ѓердан Бесплатен превозот
Реден Број :
xl02001
Големина на :
слика
Тежина :
38g

Детални карактеристики

Главниот Камен Боја:
Повеќе
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
xl02001
Пол:
Жените
Бренд Име:
BALANBIU
Pendant Големина:
како Слика
Тип На Објект:
Синтетички Камен Pendant Висок Квалитет Движат Ѓердан Бесплатен превозот
Животната средина:
Nickle,Олово,Кадмиум слободни
Минимална цел:
Не Мин,Бесплатен Превозот
време на испорака:
во 5 дена
meterial:
Смола,Синтетички Камен,Цинк Легура
Клучни зборови:
Жените Популарни Накит Мулти Слој Синџир Ѓердан
Употреба:
Подарок Партија Годишнината Свадба Ангажман
Пол:
Жените Девојки Unsex
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
as picutre

Слични производи

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Производ Карактеристики1.Нов дизајн и висок квалитет.2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,сопру

120pcs / многу Микс 12 Месец Birthstone Кристал куче шепа Лебди Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets Шарм DIY Накит шар

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Добредојдовте на нашата продавница! Божиќ Ангел Девојки Ароматерапијата Locket Ѓердан Pendant 316 L не ' Рѓосува

Кристал Pendant Ѓердан Бесконечност Шарм Додатоци Elegent Ѓердан & Приврзоци Накит Девојка Сопруга, Мајка Пода

Големи акцииВе молиме користете го ДОДАДЕТЕ во КОШНИЧКАТАДа се Купи од овој магазин.Вкупно цел вреднос

започнете======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 cm Со 50cm

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА Вистински Големи 20mm Круг Природни Висок Квалитет на Небот

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

Ние брод на светот со Кина пост воздух mail, тоа обично трае 3050 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! 20mm Магнетни Парфем Locket Нерѓосувачки Челик Ароматерапијата Етерич

Добредојдовте на нашата продавница! Англиската Азбука Етерично Масло Diffuser Ѓердан Pendant 316 L не ' Рѓосувачк

Љубезно ве молиме да не информирате, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.ние, исто

Синџир : 500*1.5 mmPendant : 40*22mm1 Купувачите на почетокот потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предмет

ѓерданГОЛЕМИНА на : ТЕЖИНА : METERIAL : алуминиумскиПАКУВАЊЕ : opp б agБОЈА : Бидејќи на агол и светлина,вистинск

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот* Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 3 / 5 / 10pcs или пове

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! Топла Pendentif parfum Детелина Парфем Locket Сет од не ' Рѓосувачки Челик Аро

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

5%ве Молиме да контактирате со услуга за колку долго по плаќањето ќе биде во можност да испорача вашата н

Please wait...