0
clear
  • Легендата на Zelda Меч Ѓердан Отстранлив Господар Pendant Златна небото меч со обвивка Ѓердан Мода Накит, Сувенири
  • -20%
  • -20%
Легендата на Zelda Меч Ѓердан Отстранлив Господар Pendant Златна небото меч со обвивка Ѓердан Мода Накит, Сувенири

Легендата на Zelda Меч Ѓердан Отстранлив Господар Pendant Златна небото меч со обвивка Ѓердан Мода Накит, Сувенири

DEN 85.44
DEN 81.00

Количината на стоката
Тековен

Љубезно ве молиме да не информирате, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.ние, исто така, го продаде ѓердан,нараквица,earring. Ако имате било незадоволство со нашите производи откако ќе ја добиете, ве молам само да бидат слободни да контакт во рок од 7 дена.
ние може да обезбеди бесплатен замена или враќање на средствата.Ние искрено се надеваме дека можеме да започне долгорочна деловна соработка.ОЕМ најголемиот дел&судењето цел се добредојдени Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате, ние ќе ви одговори за вас во рок од 24 часа и да се потрудиме да се сретне со вашите барања,тоа ќе ни биде големо задоволство ако ние може да ви даде возбуден Купување искуство. Ви благодариме.Легендата на Zelda Меч Ѓердан Отстранлив Господар Pendant Златна небото меч со обвивка Ѓердан F Descripion : 100% Нов Бренд Материјал : Метал Боја : како на сликата Пакување вклучени : opp
плаќање ние прифаќа Paypal, T/T, Western Union Повратни информации Вашите Повратни информации е навистина важно за нас. Наплата е последната аукција цена минус Aliexpress одбивање на трошок (бизнис комисија). Ако објектите се оштетени или загубени кога се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, ние не ќе ја плати купувачот целосно враќање на средствата.
Политика На Враќање
100% Гаранција. За нас Ние сме Накит Manufacter,ние се специјализираат мода накит,главно е Циркон прстени, бисер прстени, rinestone прстени,природен камен прстени, од не ' рѓосувачки челик прстени, ахат прстени и така натаму. ве молиме оставете одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги. По добивањето повратни информации, ние ќе го прават истото за вас.
Надоместокот ќе се изврши откако предмети се враќа назад во оригиналната состојба. Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме контактирате.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
како Слика
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
guangrong накит
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Ѓердани
Пол:
Унисекс
Функција:
Никој
Материјал:
Цинк Легура
Стил:
Тренди Популарната
Повод:
Партија,Свадба Подарок,Годишнина
Должина:
50cm

Слични производи

Кристал Pendant Ѓердан Бесконечност Шарм Додатоци Elegent Ѓердан & Приврзоци Накит Девојка Сопруга, Мајка Пода

Материјал : Титаниум ЧеликNeckalces Должина : 50cmПриврзоци Големина : 3.2 cm*3.1 cmТежина : 18gПакетот Вклучува : 1pc Пр

Синџир : 500*1.5 mmPendant : 40*22mm1 Купувачите на почетокот потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предмет

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Ние брод на светот со Кина пост воздух mail, тоа обично трае 3050 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да �

Добредојдовте на нашата продавница! Божиќ Ангел Девојки Ароматерапијата Locket Ѓердан Pendant 316 L не ' Рѓосува

5%ве Молиме да контактирате со услуга за колку долго по плаќањето ќе биде во можност да испорача вашата н

ОписПакување : ПП Торба3pcs Трендовски Светло Жолто ЗлатоКомбинација на бои Ѓердан Ѓердан СетМатеријал :

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Производ Карактеристики1.Нов дизајн и висок квалитет.2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,сопру�

Производ Карактеристики1.Нов дизајн и висок квалитет.2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,сопру�

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! 20mm Магнетни Парфем Locket Нерѓосувачки Челик Ароматерапијата Етерич�

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа е на задоволително ниво.Вашето задоволство,нашите извршување

известување ,има само pendant ,не синџир1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сиг�

Please wait...