0
clear
  • Топла Pendentif parfum Детелина Парфем Locket Сет од не ' Рѓосувачки Челик Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Locket Pendant Поставување
  • -20%
  • -20%
Топла Pendentif parfum Детелина Парфем Locket Сет од не ' Рѓосувачки Челик Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Locket Pendant Поставување

Топла Pendentif parfum Детелина Парфем Locket Сет од не ' Рѓосувачки Челик Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser

DEN 1492.32
DEN 1418.00

Количината на стоката
Тековен

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! Топла Pendentif parfum Детелина Парфем Locket Сет од не ' Рѓосувачки Челик Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Locket Pendant Поставување на ПОВЕЌЕ ИЗБОРИ ЗА ВАС :

Детални карактеристики

Метална боја:
завртка 20mm, завртка 25мм, завртка 30мм, магнетни 20mm, магнетни 25мм, магнетни 30мм
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Melone Накит
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
Повик За Потсетникот
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
PL1103
Пол:
Унисекс
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Накит Тип:
лебдечки locket pendant
Обликот:
Круг
боја:
Сребро.
locket големина:
20/25/30мм
Употреба:
DIY Locket Pendant За Подарок

Слични производи

ОписПакување : ПП Торба3pcs Трендовски Светло Жолто ЗлатоКомбинација на бои Ѓердан Ѓердан СетМатеријал :

Добредојдовте на нашата продавница! Англиската Азбука Етерично Масло Diffuser Ѓердан Pendant 316 L не ' Рѓосувачк

5%ве Молиме да контактирате со услуга за колку долго по плаќањето ќе биде во можност да испорача вашата н

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА Вистински Големи 20mm Круг Природни Висок Квалитет на Небот�

известување ,има само pendant ,не синџир1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сиг�

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

Моден Ѓердан 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинал

Производ Карактеристики1.Нов дизајн и висок квалитет.2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,сопру�

5% стандардниот испрати yuantong изразат ако имате посебни бара брзо motion Pass the92.и лажни на компензира десетКу

120pcs / многу Микс 12 Месец Birthstone Кристал куче шепа Лебди Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets Шарм DIY Накит шар

Производ Карактеристики1.Нов дизајн и висок квалитет.2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,сопру�

Информации за производот18 K Жолто Злато1 грам45см / 17"750Имаме овој вид синџир на акции, ќе брод во рок од 23 д

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Кристал Pendant Ѓердан Бесконечност Шарм Додатоци Elegent Ѓердан & Приврзоци Накит Девојка Сопруга, Мајка Пода

ѓерданГОЛЕМИНА на : ТЕЖИНА : METERIAL : алуминиумскиПАКУВАЊЕ : opp б agБОЈА : Бидејќи на агол и светлина,вистинск

Повратни Информации & По Продажба На Услуги : 1 Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш,

Ние брод на светот со Кина пост воздух mail, тоа обично трае 3050 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да �

Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата...

Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ако вашиот вкуп

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Материјал : Титаниум ЧеликNeckalces Должина : 50cmПриврзоци Големина : 3.2 cm*3.1 cmТежина : 18gПакетот Вклучува : 1pc Пр

Големи акцииВе молиме користете го ДОДАДЕТЕ во КОШНИЧКАТАДа се Купи од овој магазин.Вкупно цел вреднос�

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! 20mm Магнетни Парфем Locket Нерѓосувачки Челик Ароматерапијата Етерич�

Please wait...