0
clear
  • Моден Симулирани Бисер Ѓердани & Приврзоци Кристал Монистра Јаже, Верига Chokers Ѓердан Изјава Ѓердани За Жените Collares
  • -20%
  • -20%
Моден Симулирани Бисер Ѓердани & Приврзоци Кристал Монистра Јаже, Верига Chokers Ѓердан Изјава Ѓердани За Жените Collares

Моден Симулирани Бисер Ѓердани & Приврзоци Кристал Монистра Јаже, Верига Chokers Ѓердан Изјава Ѓердани За Жените

DEN 107.52
DEN 64.00

Количината на стоката
Тековен

Она што ние ги извршуваат не е само бизнис или профит. Ако не сте среќни со нашите производи, ве молиме да не остави негативни повратни информации до нас директно. Тука, ако оставите една позитивни повратни информации до нас, ние ќе ви испратиме бесплатен дар во следната цел.висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да се paied со себе. Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе изјави како"подароци" или "примероци" со ниска вредност.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
NA
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Бренд Име:
ZOSHI
Материјал:
бисер
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Обликотшема:
Растенијата
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Број На Модел На:
NA
Метали Тип:
Цинк Легура
Бисер Форма:
Nearround
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Функција:
NA
Компатибилност:
NA
Материјал:
Бисер Ѓердани
Состојба:
100% Сосема Нов
Способност:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака
ocassion:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Стил:
Приврзоци & Ѓердан Жена Макси Ѓердан
boho ѓердан:
Colar Изјава Ѓердани & Приврзоци Ѓердан
превозот:
Цел >100 usd Слободни DHLЕМСFEDEX(некои земја освен)
Други:
дали трговија на големо,не падне на превозот на фабрички цени
Стил 2:
Steampunk Goth Диносаурус SkeletonTyrannosaurus Т-Рекс Шарм Ѓердан
Должина:
fits all

Слични производи

многу многу многу многу многу многу многу многуОпишетеМатеријал : АлуминиумскиБоја : како на сликата пр

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот* Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 3 / 5 / 10pcs или пове

Материјал : Титаниум ЧеликNeckalces Должина : 50cmПриврзоци Големина : 3.2 cm*3.1 cmТежина : 18gПакетот Вклучува : 1pc Пр

Синџир : 500*1.5 mmPendant : 40*22mm1 Купувачите на почетокот потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предмет

Материјал : Алуминиум со антички бронза позлатен, Акрилик cabochon Шема : Totoro Големина : Pendant големина : 25мм*25м

Моден Ѓердан 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинал

Uloveido Двојно Заклучување Срца Pendant & Ѓердан Најдобри Жените Подарок Сребрена Боја Синџир Ѓердан CZ Криста

ѓерданГОЛЕМИНА на : ТЕЖИНА : METERIAL : алуминиумскиПАКУВАЊЕ : opp б agБОЈА : Бидејќи на агол и светлина,вистинск

Добредојдовте на нашата продавница! Божиќ Ангел Девојки Ароматерапијата Locket Ѓердан Pendant 316 L не ' Рѓосува

Производ Карактеристики1.Нов дизајн и висок квалитет.2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,сопру

Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.Плаќање :

5%ве Молиме да контактирате со услуга за колку долго по плаќањето ќе биде во можност да испорача вашата н

ОписПакување : ПП Торба3pcs Трендовски Светло Жолто ЗлатоКомбинација на бои Ѓердан Ѓердан СетМатеријал :

Please wait...