0
clear
  • 3 Пара Mryok ПОЛАРИЗИРАНА Замена на Леќи за Oakley Кантина 2006 очила за сонце Стелт Црна & Оган Црвено & Сребрена Титаниум
  • -20%
  • -20%
3 Пара Mryok ПОЛАРИЗИРАНА Замена на Леќи за Oakley Кантина 2006 очила за сонце Стелт Црна & Оган Црвено & Сребрена Титаниум

3 Пара Mryok ПОЛАРИЗИРАНА Замена на Леќи за Oakley Кантина 2006 очила за сонце Стелт Црна & Оган Црвено & Сребрена

DEN 2346.24
DEN 1760.00

Количината на стоката
Тековен

Поларизирана Замена на Леќи за Oakley Кантина 2006 очила за сонце Клучните Параметри : Прецизност Поларизирани Леќи (3 Пара) Премиум Квалитет Материјал, Прашина и Вода се Одвратат Огледало Слој Бои : Оган Црвена, Мраз Сина, 24 K Злато, Емералд Зелена, Плазма Виолетова, Титаниум, Браун Photochromic Никој Огледало Слој : Стелт Црна, Бронза Браун, Сив Шкрилец, Јасно, HD Розова боја, HD Жолта, Сива Зелена 100% UV Заштита Намалува Сјајот & Влијание Resistamt Спецификација : Одговара Рамка : Oakley Кантина 2006 очила за сонце Рамка Леќи во Боја : Стелт Црна & Оган Црвено & Сребрена Титаниум Светлина Пренос : 9%-18% ги исполни Стандардите : ANSI Z80.3-2010, ISO 12312-1 : 2013, AS/NZS 1067 : 2003
***Купување Не Вклучува Рамка*** Превозот и Обработка : Бесплатен Превозот во Светот за Брза Обработка на Бродот Од Вашите Нарачки 5-15 Работни Дена во Повеќе Од 100 Земји(e Packet опција) Солидна Безбедност на Пакет Врати & Гаранција : 100% Задоволни со Mry Lens™ Слободни Врати во 180 Дена 365 Дена Против Дефект
ДОБИЕТЕ ПРЕМИУМ ЗАМЕНА НА ЛЕЌИ ОД MRY.
***Напомена : Mry Lens™ Не Е Поврзано Со Oakley Во Секој Аспект. Било Каква Употреба На Oakley Трговски Марки Е Само За Да Се Опише Овие Производи. Oakley, Inc. Не Е Поврзан Со Нашата Продавница И Не Потврдува, Спонзор, Поддршка Или Се Дружат Со Нашите Производи.***
Премиум Бренд Припаѓа на Papa Viva ДОО.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Бренд Име:
Mryok
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
Одговара за Кантина 2006
Обложување:
HMC
Одговара:
За Oakley Кантина 2006 Очила За Сонце
Леќи Во Боја:
Стелт Црна & Оган Црвено & Сребрена Титаниум
УВ 400 Заштита:
UVA / UVB / UVC
одговараат за:
Возење Велосипед Трчање, Возење Риболов Голф Мото Спорт
Се Зголеми Јасноста:
Yes
Анти-Отсјај:
Yes
100% Одговара за Автентични Oakley Гаранција:
Yes

Слични производи

2016 Нов Бренд Ултралесни Меморија Титаниум Очила во Рамки Мажите Rimless Наочари Рамка Жените Очила Myopia Framele

Без Прашања Праша Гаранција За Парите Назад!• Цените се ниски, бидејќи ние директно на големо или произ

Ако не добиете пакет по 30 дена испратени надвор, ве молиме контактирајте со нас, ако има превозот пробле

100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Зелена / Црна Материјал : ЕВА Погоден за очила за сонце, Читање Оч

2017 очила за сонце Жените Гроздобер мачка око, очила за сонце Прекумерно Шарени очила за сонце кристал Лу

Mryok+ ПОЛАРИЗИРАНА се Спротивстави на Sea Water Замена на Леќи за Oakley Турбина очила за сонцеMryok+ПЛУС : Прецизно

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Стилски ,светло и удобно Не даде притисок на вашиот нос при читањет

Опис : Материјал : Кожа Боја : Црвена / Brown / Сива / Кафе / Оригиналното Дрво Големина : 160x68x63mm Пакет се Вклуче

спортски eyewear канапи eye glasses синџири string # L651*** Здраво, Кина Пост Воздухот секогаш е за 2040 денови за испора

Општи условиPapa Viva™ Лого се заштитен Знак На PV.ИспоракаПревозот е нормално направи во рок од 12 дена по уп

Ние ќе се обидеме потрудиме да работат надвор.99 САМО!!Напомена : Багра е за повеќето јасно леќи(освен 1.То

100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Како на сликата покажува Материјали : Дрво Прекрасен изглед прош

Ние обезбедуваме Брза Eliexpress превозот.ако треба ,ве молиме контактирајте со нас преку expressпошта или whatsapp,

Наочари Eyewear Читање Очила За Сонце Очила Канапи Носителот Синџир String # L705*** Здраво, Кина Пост Воздухот се

Please wait...