0
clear
  • 2 Пара Mryok ПОЛАРИЗИРАНА Замена на Леќи за Oakley Кантина 2006 очила за сонце Сребро Титаниум & 24K Злато
  • -20%
  • -20%
2 Пара Mryok ПОЛАРИЗИРАНА Замена на Леќи за Oakley Кантина 2006 очила за сонце Сребро Титаниум & 24K Злато

2 Пара Mryok ПОЛАРИЗИРАНА Замена на Леќи за Oakley Кантина 2006 очила за сонце Сребро Титаниум & 24K Злато

DEN 1521.12
DEN 1141.00

Количината на стоката
Тековен

Поларизирана Замена на Леќи за Даб ley Кантина 2006 очила за сонце Клучните Параметри : Прецизност Поларизирани Леќи (2 Пара) Премиум Квалитет Материјал, Прашина и Вода се Одвратат Огледало Слој Бои : Оган Црвена, Мраз Сина, 24 K Злато, Емералд Зелена, Плазма Виолетова, Титаниум, Браун Photochromic Никој Огледало Слој : Стелт Црна, Бронза Браун, Сив Шкрилец, Јасно, HD Розова боја, HD Жолта, Сива Зелена 100% UV Заштита Намалува Сјајот & Влијание Resistamt Спецификација : Одговара Рамка : Oakley очила за сонце Кантина 2006 Рамка Леќи во Боја : Сребро Титаниум & 24 K Злато Светлина Пренос : 18% се Исполнат Стандардите : ANSI Z80.3-2010, ISO 12312-1 : 2013, AS/NZS 1067 : 2003
***Купување Не Вклучува Рамка*** Превозот и Обработка : Бесплатен Превозот во Светот за Брза Обработка на Бродот Од Вашите Нарачки 5-15 Работни Дена во Повеќе Од 100 Земји(e Packet опција) Солидна Безбедност на Пакет Врати & Гаранција : 100% Задоволни со Mry Lens™ Слободни Врати во 180 Дена 365 Дена Против Дефект
ДОБИЕТЕ ПРЕМИУМ ЗАМЕНА НА ЛЕЌИ ОД MRY.
***Напомена : Mry Lens™ Не Е Поврзано Со Oakley Во Секој Аспект. Било Каква Употреба На Oakley Трговски Марки Е Само За Да Се Опише Овие Производи. Oakley, Inc. Не Е Поврзан Со Нашата Продавница И Не Потврдува, Спонзор, Поддршка Или Се Дружат Со Нашите Производи.***
Премиум Бренд Припаѓа на Papa Viva ДОО.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Mryok
Обложување:
HMC
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
Одговара за Кантина 2006
Одговара:
За Oakley Кантина 2006 Очила За Сонце
Леќи Во Боја:
Сребро Титаниум & 24K Злато
УВ 400 Заштита:
UVA / UVB / UVC
одговараат за:
Возење Велосипед Трчање, Возење Риболов Голф Мото Спорт
Се Зголеми Јасноста:
Yes
Анти-Отсјај:
Yes
100% Одговара за Автентични Oakley Гаранција:
Yes

Слични производи

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : СТП кожа Боја : Црна, Црна СТП кожа со шлаканицадо, доказ п

Поларизирана Замена на Леќи за Oakley Кантина 2006 очила за сонце Клучните Параметри : Прецизност Поларизира

Опис : Материјал : Кожа Боја : Црвена / Brown / Сива / Кафе / Оригиналното Дрво Големина : 160x68x63mm Пакет се Вклуче

ПлаќањеНие прифаќаме Зачувам плаќање само и без било PS процес.Ние го избере најдобриот превозот метод н

Овој проект е професионална анти влијание спортски очила На очилата се погодни за сите видови на активн

Без Прашања Праша Гаранција За Парите Назад!• Цените се ниски, бидејќи ние директно на големо или произ

очила за сонце примерок послужавник, очила за сонце екранот лента, очила за сонце се прикаже поле# Q207 C18 S

100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Зелена / Црна Материјал : ЕВА Погоден за очила за сонце, Читање Оч

eye glasses синџир, очила string, eyewear канапи, очила синџир # L702*** Здраво, Кина Пост Воздухот секогаш е за 2040 денови

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти.Превозот : Ние Брод на Светот, освен APO / FPO.00

Ние обезбедуваме Брза Eliexpress превозот.ако треба ,ве молиме контактирајте со нас преку expressпошта или whatsapp,

Наочари Eyewear Читање Очила За Сонце Очила Канапи Носителот Синџир String # L705*** Здраво, Кина Пост Воздухот се

Ние го избере најдобриот превозот метод на вашата земја, зависи од состојбата на транспорт.Ние и ветува

Симпатична Цртан Филм Деца Деца Очила Очила За Сонце Eyewear Очила String Lanyard Канапи # L602*** Здраво, Кина Пост Во

Превозот : Сите нарачки се испраќаат во рок од 12 работни дена од денот на исплата.Големина информации : Н

100% Сосема Нов и Висок КвалитетБоја : Брилијантен Црна Чистење Црна Златна Сребро.Браун СиваМатеријал : М

2017 очила за сонце Жените Гроздобер мачка око, очила за сонце Прекумерно Шарени очила за сонце кристал Лу

Општи условиPapa Viva™ Лого се заштитен Знак На PV.ИспоракаПревозот е нормално направи во рок од 12 дена по уп

100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Црна / Црвена Материјал : TR90 Практична и издржлива, подобрување н

Please wait...