0
clear
  • 5 Бои Мали Професионалната Кошарка очила Фудбалски Спортски очила Очила око рамка натпревар оптичка леќа myopia nearsighted
  • -20%
  • -20%
5 Бои Мали Професионалната Кошарка очила Фудбалски Спортски очила Очила око рамка натпревар оптичка леќа myopia nearsighted

5 Бои Мали Професионалната Кошарка очила Фудбалски Спортски очила Очила око рамка натпревар оптичка леќа myopia

DEN 2005.44
DEN 1023.00

Количината на стоката
Тековен

Овој проект е професионална анти влијание спортски очила. На очилата се погодни за сите видови на активности на отворено, како што е кошарка, фудбал, кошарка, бадминтон и така натаму. Ако полето е како бојното поле, мора да се најде костим на оклоп за вашите очи одеднаш. Анти влијание заштита : заштита На очите од остатоци. Пропустливост на воздух : Целосна изведба вентилација дизајн, намалување на количината на магла, на врвот и од страна на очила се предвидени со вентилација дупки, за да се осигура дека на проток на гас е бесплатна и може да филтер парична казна песок Широко поле на гледање : Широка визија за да се подобри оперативната способност Издржливост : Виш нула огледало, може да се прилагоди на екстремни климатски, можат да спречат голем број на хемиски агенси, вклучувајќи комарец отвратителен Удобно : Лесни и удобни, дизајниран за борба и мисија операции. Флексибилна рамка материјал и огледало со лицето за да обезбеди повеќето удобно чувство Најдобар поглед : Обезбеди јасна визуелен ефект, може да се користи со шлем, ноќно инструмент, телескоп и друга опрема Прилагодливи сопственост : Според индивидуалните потреби да се прилагоди на леќа појас, за да се обезбеди дека удобно носење
Ако ви треба сопствени направени nearsighted рецепт леќи,ве молиме chosse КУТИЈА OPTIONS "РАМКА И ЛЕЌИ".Имаме сила од -1 -1.5 -2 -2.5 -3 -3.5 -4 -4.5 -5 -5.5 -6 -6.5 -7 -7.5 -8 ве молиме, известете сила треба и ние ќе ви го испрати за да одговараат на вашите потреби. и подобро се обезбеди со вашиот PD за нашите точни одлуки Ако не се препорачува ќе испрати САМО рамката, и продавачот треба да бидат ослободени од спорови. ве молиме прочитајте ги внимателно пред да ги купат. ви благодариме.
Количеството на оваа листа се ЕДЕН ПАР!!!

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Клара Vida
Рамка Материјал:
Ацетат
Број На Модел На:
B004

Слични производи

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : СТП кожа Боја : Црна, Црна СТП кожа со шлаканицадо, доказ п

За рефус количество, ве молиме контактирајте ме за цената. Метал кабел со најлон фолија, кабел достапен �

Рецепт Опсег : Сфера : / +0.Сите ќе ни даде податоци мора да бидат точни и без грешки,и тоа е optometrist ви кажав,

2017 очила за сонце Жените Гроздобер мачка око, очила за сонце Прекумерно Шарени очила за сонце кристал Лу

Општи условиPapa Viva™ Лого се заштитен Знак На PV.ИспоракаПревозот е нормално направи во рок од 12 дена по уп

Превозот : Сите нарачки се испраќаат во рок од 12 работни дена од денот на исплата.Големина информации : Н�

Beaded Очила За Сонце Eyeglass Очила Eyewear Синџир Кабелот String Lanyard # L801*** Здраво, Кина Пост Воздухот секогаш е за 204

Ние се претпостави дека сте ги прочитале и прифатени од нив, ако поставите вашата цел Се враќа / размена �

Ние го избере најдобриот превозот метод на вашата земја, зависи од состојбата на транспорт.Ние и ветува�

100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Како на сликата покажува Материјали : Дрво Прекрасен изглед прош

Ние обезбедуваме Брза Eliexpress превозот.ако треба ,ве молиме контактирајте со нас преку expressпошта или whatsapp,

очила string, eyewear канапи, очила синџир, eye glasses синџир # L701*** Здраво, Кина Пост Воздухот секогаш е за 2040 денови

Ако не добиете пакет по 30 дена испратени надвор, ве молиме контактирајте со нас, ако има превозот пробле�

Материјал : Пластични+дрвениВкупна Должина : околу 53cm

Наочари Eyewear Читање Очила За Сонце Очила Канапи Носителот Синџир String # L705*** Здраво, Кина Пост Воздухот се�

100% Сосема Нов и Висок КвалитетБоја : Брилијантен Црна Чистење Црна Златна Сребро.Браун СиваМатеријал : М

Поларизирана Замена на Леќи за Oakley Кантина 2006 очила за сонце Клучните Параметри : Прецизност Поларизира

Оваа beaded ѓердан синџир карактеристики вистински природни бисери Тоа е совршена комбинација на модата �

Симпатична Цртан Филм Деца Деца Очила Очила За Сонце Eyewear Очила String Lanyard Канапи # L602*** Здраво, Кина Пост Во

Please wait...