0
clear
  • ЛЦД Панел за Ricoh MPC2500 3000 Екран на Допир Панел B223-1488
  • -20%
  • -20%
ЛЦД Панел за Ricoh MPC2500 3000 Екран на Допир Панел B223-1488

ЛЦД Панел за Ricoh MPC2500 3000 Екран на Допир Панел B223-1488

DEN 1080.00

Количината на стоката
Тековен

Ако ви треба други начини на плаќање,ве молиме контактирајте wih со нас.Ние бидете сигурни дека сите производи се нови и се тестирани пред превозот. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Детални карактеристики

Бренд Име:
HAIPING H
Број На Модел На:
Aficio MPC2500/MPC3000
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Опис:
LCD Панелот /Екран на Допир Панел
ОЕМ PN:
B223-1488
Пакување:
Неутрален Картон
Состојба:
Компатибилен/Нова
is_customized:
Yes
квалитет:
Висок квалитет
испорака:
Може да се следат
Место на Потекло:
дон кина

Слични производи

Плотер делови : појас, кодирај патување, превоз собранието, Ако производите не работи кога ќе примите то

Нови Duplicator Резервни Делови ПРИТИСОК РОЛЕРИодговара за Duplicator RISO MZ770 RZ970 RZ990 А3PN : 02475080 или 02475104БЕСПЛАТЕН ПР

Брз Брод на ЈАПОНИЈА, Кореја, Сингапур,Тајланд,Малезија П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи мн

Оригиналниот DuplicatorОПРЕМА;M1 X42+M1 X28одговара за RISO EV RZ RVPN : 61280017БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Трансфер Појас;Хартија Излез (2 Pieces / Set)Бренд: За употреба во Ricoh / Gesterner Модел:За Ricoh ЈП 730 735 750 780c 785c 1010 1030

Нова ОПРЕМА;M1 X42+M1 X28одговара за Duplicator RISO EV RZ RVPN : 61280017БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Опис : Име на производ : Макара Retard се Хранат Превземање на РолериСе користи за : Kyocera TASKalfa 4501i 5501i 6501i 8001i 4551

Заврши вашата адреса за испорака со контакт телефонски број, Особено Русија купувачот, ве Молиме потврд

(1) Производ Детали : (2) СпецификацијаИме на производ : Duplicator Резервни Делови Притисок РолериКомпатибиле

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона Ве молиме не ја напушти која и неутрални и

Увозни давачки, даноци и давачки кои се на купувачот страна .За брзо и безбедно испорака причини, ние сам

Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме да го реши проблемот , ако сакате да го бродот назад ,ни

Оригиналниот Duplicator ЈАКА; ОПТОВАРУВАЊЕ ПРОЛЕТодговара за RISO EV RV RZ RV9NO : 02312510БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Компатибилен Duplicator Господар (RP A3)одговара за RP310 / RP350 / RP359 / RP370 / RP379ДОЛЖИНА 80 MБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Опис : Име на производ : Превоз Буш ЧерупкаСе користи за : HP Design Jet 500 500 PS 510 510 PS 800 800 PSОЕМ код : C776960151 C776969376 С

(1) Производ Детали : (2) СпецификацијаИме на производ : Duplicator Резервни Делови 01911833 Stripper подлогаКомпатибил

(1) Производ Детали : (2) СпецификацијаИме на производ : Duplicator Резервни Делови Екран Assy Б4 / A4Компатибилен с

Оригиналниот *КЕРТРИЏ УПАТСТВОодговара за Duplicator RISO EV RV RZNO : 04617010УЧИЛИШНИ МАТЕРИЈАЛИБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Следните испорака патишта се исто така достапни : DHL,EMS,UPSот,ТНТ,FEDEX.

Тоа е предвидено од страна на превозникот, државни празници, и може да се разликуваат со пакет и дестина

Заврши вашата адреса за испорака со контакт телефонски број, Особено Русија купувачот, ве Молиме потврд

(1) Производ Детали : (2) СпецификацијаИме на производ : Копир Резервни Делови Хартија Превземање На Ролер

Ако било кој квалитет на проблем за нашите производи, ние ќе ви ги даде целосна наплата откако ќе испрат

Ако производите не се работи кога сте го добиле тоа , може да биде многу причина W e ќе ви одговори на секо

Ако треба да нарачате голема количина, ве молиме контактирајте со насПревозот1 Ние ќе се следи и да се вр

ИзвестувањеПочитувани Купувачот : ако сте од Русија, ве Молиме да ни даде целото ваше име...

Please wait...