0
clear
  • 100 Компјутери/многу Живина Нога Бендови Птица Гулаб Папагал Патка Прстени Клип 1-100 Нумерирани
  • -20%
  • -20%
100 Компјутери/многу Живина Нога Бендови Птица Гулаб Папагал Патка Прстени Клип 1-100 Нумерирани

100 Компјутери/многу Живина Нога Бендови Птица Гулаб Папагал Патка Прстени Клип 1-100 Нумерирани

DEN 149.28
DEN 128.00

Количината на стоката
Тековен

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.5 mm
Надворешниот дијаметар : 12. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

Детални карактеристики

Големина:
XS
Тип:
Фарма На Животните
Фарма На Животните Тип:
Пилешко
Број На Модел На:
Живина Нога Прстени
Бренд Име:
pecute
Материјал:
Пластични

Слични производи

50 PC Пилешко waterer Автоматско брадавица работам Пилешко фидер 360 пиење Кафези опрема Quail Waterer Живина Матери

Црвена боја, дизајн привлекува птици да ги најдете брза за употреба, без разлика дали тие се еден ден ста

ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Топла Продажба месеци Производителот е ограничена Гаранција за

G : Продавачот за транспорт : за 1535 дена Гаранција&се Вратат на Секое прашање,не двоумете се да контактира

Пиле Пилешки Пиење Фонтана за Пиење Фонтана за Пиење Пиле Brooder Алкохоличари Живина quail кокошка, патка гу

Карактеристики : Може да се стави на парчиња на пасишта или грицки, виси во кафез за да се игра домашно ми

Спецификации : 100% Сосема нов и висок квалитет,Лесен и удобен носатМногу корисна, лесно може да се корист

Живина брадавица Капе Првенство Бесплатен Превозот Материјал : ППМеѓународни Купувачи – Ве Молиме Има

Појава на Lavage Цевка Enema Цевка Појава на Lavage Уред Ветеринарна Перење Стомакот Опрема за Свињи и ОвциМатер

Млеко Метар : Чаша млеко снимач(10 L,26 L,28 L,30 L,32 L и 50 L); Waikato млеко метар итн.Млеко Ноктот : 150 CC,160 CC; 240 CC,300 CC,350 CC

1 Овој дел фонтани за пиење за круг устата дизајн, свињи во колона ќе не гребење на свинска тело растројс

Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем F : испорачуван ЕМС : 3 15 дена Понуда за следење на бр

Живина брадавица Капе Првенство Бесплатен Превозот Материјал : ППМеѓународни Купувачи – Ве Молиме Има

Материјал : не 'Рѓосувачки челик Хром Позлатен + Пластични Боја : како што е прикажано на сл Опис Големина

Ако со воздух,ве молиме да ни кажете објект,количината и детали адреса со пост код.Мобилен Машина за Мол

(Освен некои земји и APO / FPO)2 Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Вие се

Фарма на Животните лична Карта 100 PCжолта бојапакет 100 КОМПЈУТЕРИ Жолта уво ознака со еден маркер пенкало

Карактеристики : Висок квалитет на материјалите Погоден за птици,папагали или други мали животни...

Средување на цвет, лист, овча волна, коњски влакна, долга коса куче Сечење за тенка жица, кожа Сечилото ма

Практична Пластични 12 Дупки Рептил Јајце Инкубација Лента Со Термометар Incubating Змија Јајца, Инкубација

Опис : Предмет тип : Свиња Автоматско Вода Брадавица РаботамМатеријал : Не ' Рѓосувачки Челик, БакарБоја :

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Вие мора да му кажете ни што дефектот е и

2)за Било какви прашања ве молиме да не известите.Исто така димензии погодни за овци и кози за молзење, се

Please wait...