0
clear
  • пинк праска самовила класичен балет туту професионални балет костими жените палачинка туту розова SB0041
  • -20%
  • -20%
пинк праска самовила класичен балет туту професионални балет костими жените палачинка туту розова SB0041

пинк праска самовила класичен балет туту професионални балет костими жените палачинка туту розова SB0041

DEN 20112.00

Количината на стоката
Тековен


Објектот ќе бидат означени како ПОДАРОК или ПРИМЕРОК и ПОТЦЕНЕТИ во фактура за да се помогне во избегнувањето на царина .
Напомена : Балет туту одлуки е високо професионална работа , општ случај : туту'size е одлучено од страна на висина големина (висина не е иста, здолниште должина и здолниште слој не е иста,исто така ), но ако сакате да се добие опремени туту ние препорачуваме на нашите сопствени направени,тоа трае околу 20 работни дена по приемот на точната големина. Everthing поврзани со превозот се згрижени од нас.
Ако y ou имаат и други прашања или сакате да го купите во големи количини, ве молиме да бидат слободни да контакт. Половината : Мерка околу најмалиот дел на половината. Pls се кандидира мерната лента од еден рамо надолу под crotch, потоа назад до друг, рамо, halve тоа на крајот.
Кога објектот е доставена, ние ќе ви испратиме следење на број.
Како да се лента :
Биста : Со раце релаксирано на страни, мерка најголем дел од Биста, одржување на мерната лента, паралелно со подот.
4) Превозот Брзина : D : D ХЛ >ЕМС>EPACKET> Кина Пост Воздух Mail
5) Ако многу итна потреба производи, ве молиме да изберете локација за подигнување на превозот начин
Ако не успеа да се користат горенаведените метод на плаќање,
Можете да платите на плаќање на нас од страна на СТР AYPAL ,.
Ве молиме контактирајте со нас за враќање или замена ако не сте задоволни со она што го добив.
Сите ТУТУ големина според количината на прилагодување, подесување на големината на 1-3cm.
Љубезно ве молиме да остави позитивни повратни информации со 5-ѕвезда ако сте задоволни со купување. Не текот на облека.
3) Нормално ние ќе го избере ЕМС или epocket forsmall цел, во зависност од цел износ. Тоа е само направено за да мерења, ве молиме да ни понудат мерки како што се бара : висина, полн биста, половината,полн колковите, целосна дебелина, назад во должина Cm.

Детални карактеристики

Големина:
custom made
Бренд Име:
swangirldance
Материјал:
Spandex,Најлон
Пол:
Жените
Број На Модел На:
SB0041
Танц Тип:
Балет
is_customized:
Yes
Стил:
Балет Танц
Возрасни големина:
XS/S/M/L/XL/2XL
Детето големина:
8/10/12/14/16
Почетна страница:
www.swangirl-dance.com
Други бои произведени:
Yes
Здолништа:
10 слоеви на tulles

Слични производи

Рака Капчиња Триаголник Стомак Танц, Хип Шамија Појас за Жените Перформанси Ориентален Танц Носии Стом

Фаза на Изведба Леотар Носат Возрасни Танц Костим Девојки Секси Ноќен Клуб Фустан, Костим Опис на стока

(ако цел повеќе, повеќе повластен цена) Ако имате било какви дизајн,pls кажи ни, ние може да го направи тоа.

Клиентот е одговорен за превозот обвиненија за вратени предмети.Ние нема да наплата на превозот обвине

Sliver Монета Beaded Стомак Танц, Хип Шамија за Жените Пракса Племенски Tassel Половината Синџир Појас Стомак Dance

Дама Секси Sequin латинска Танц Облечи Tassel Sequin латинска Танчерка Носат Конкуренција Ballroom Танцува Фустан Ves

Копчиња Дел : Градник чаши & гаќи под со snapТоп : На врвот е направен од главно се водат lyrca, додека здолништ

На производниот циклус трае околу 1525 дена во шпицот на туристичката сезона(Од јануари до април,септемвр

Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од следните 24 часа...

PS : на објектот не ги вклучуваат додатоци како шеф цвет,итн.XS(погоден за висина : 80см95cm)S(погоден за висина

Опис : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјалот : Spandex + Полиестер Боја : Црна, Црвена, Виолетова Функц

DJGRSTER 2018 Најновите стил женски пејач ДС костими DJ бар ласерски ултра Ракави backless пејач фустан џез танц об

Големина(единица : cm) должина на Здолниште Половината синџир должина Половината Една големина 96 8082 7588

Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис,100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранци

Девојки Camisole Пердуви Шеќер Девојка Балет Туту Танц Облечи Овации Танц Носии Партија ФустаниОпис на сто

Бесплатен Превозот Девојка Латинска Танц Здолниште Sequined Деца Латинска Здолниште Балет Танц Облечи Дец

Не се обиде да се користи владетел или хардвер лента мерка.Купувачот треба да бидат одговорни за превоз

Топло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шо

Почитувани,Ова се носат вклучуваат само едно парче блузи,не се вклучуваат здолниште и други,ви благодар

Ние можеме да се подели поголеми пакети во помали пакети.Значи, со ова ние би сакале да објасни зошто наш

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да ни кажете мерења на вашиот градите, половината, hipline и виси

: B17066 Жени, Професионални Балетски Фаза Костим Розова Перформанси Долг Фустан, Костим, Ле Corsaire Класичен

ТанчериСветот Единица : cm(1cm=0.393 инчи) S M L XL Соодветна Висина 95115 116130 131150 151160【Стил】Девојки Стомак Танц Но

​вистински сликиМногу е важно Нашите Големина е Помала од НАС или од Европска Големина, ве Молиме, напи

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме контактирајте со нас прво, пред д

Please wait...