0
clear
  • НОВО! sequins стомак танц додатоци високи sequins стомак танц оружје за жени танц со оружје додатоци 1pair
  • -20%
  • -20%
НОВО! sequins стомак танц додатоци високи sequins стомак танц оружје за жени танц со оружје додатоци 1pair

НОВО! sequins стомак танц додатоци високи sequins стомак танц оружје за жени танц со оружје додатоци 1pair

DEN 623.52

Количината на стоката
Тековен


За жените стомак танц додатоци : Ткаенини : sequins Боја : како на слики Size : слободен големината,ширината : 24-27cm
Број : FM2160

Детални карактеристики

Големина:
One Size
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Број На Модел На:
FM2160
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат,Акрилик,Полиестер
is_customized:
Yes
боја:
Како слики
Големина:
free size
облека ткаенини :
Златни Монети
Танц стил :
стомакот танцување / латинска
Пол :
Жените
Одговара :
Одговара Одговара точно на големина,заземаат својата нормална големина
Облека Стил :
Танц додатоци

Слични производи

Превозот : 1 Непрашање наплата и враќање Ништо погрешно издавање на квалитетот и кршење може да се врати

Почитувани,Ова се носат вклучуваат само едно парче блузи,не се вклучуваат здолниште и други,ви благодар

Доколку стоката не се итни, ние препорачуваме Ali Express Стандард на Превозот, како што се ЕМС,e Packet или EEMS и т

Кориснички туту попуст не се промени,ве молиме да се разбере.Ние сме во можност да организира испорака д

За Проблем Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Ma

Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од следните 24 часа...

Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите Ширина Здолниште До

Доколку е потребно променете ја бојата или да направи некои промени за фустан стил, ве молиме љубезно ве

Sliver Монета Beaded Стомак Танц, Хип Шамија за Жените Пракса Племенски Tassel Половината Синџир Појас Стомак Dance

Рака Капчиња Триаголник Стомак Танц, Хип Шамија Појас за Жените Перформанси Ориентален Танц Носии Стом

Објектот ќе бидат означени како ПОДАРОК или ПРИМЕРОК и ПОТЦЕНЕТИ во фактура за да се помогне во избегну

ТанчериСветот Единица : cm(1cm=0.393 инчи) S M L XL Соодветна Висина 95115 116130 131150 151160【Стил】Девојки Стомак Танц Но

Бренд : Најдобар ТанчерГолеминаПоловината(единица : cm)Биста (единица : cm)Хип(единица : cm)S596276798184М636680838487L6770

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да ни кажете мерења на вашиот градите, половината, hipline и виси

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме контактирајте со нас прво, пред д

Деца Девојки Балет Фустан Долги Ракави Спортски Танц Leotards Фустан Балет Гимнастика Leotards Акробатика за Д

Стил : Машки латинска Танц Блузи Количина : 1*Блузи Пол : Машки Материјал : Модални Сезона : Пролет, Лето, Ес

5) Ако не го примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помог

Please wait...