0
clear
  • НОВО! sequins мрежа стомак танц додатоци високи sequins стомак танц yashmak за жените танц yashmak додатоци
  • -20%
  • -20%
НОВО! sequins мрежа стомак танц додатоци високи sequins стомак танц yashmak за жените танц yashmak додатоци

НОВО! sequins мрежа стомак танц додатоци високи sequins стомак танц yashmak за жените танц yashmak додатоци

DEN 479.52

Количината на стоката
Тековен


За жените стомак танц додатоци : Ткаенини : sequins Боја : како на слики Size : слободен големина Број : FM2007

Детални карактеристики

Големина:
One Size
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Број На Модел На:
FM2007
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат,Акрилик,Полиестер
is_customized:
Yes
боја:
Како слики
Големина:
free size
облека ткаенини :
Златни Монети
Танц стил :
стомакот танцување / латинска
Пол :
Жените
Одговара :
Одговара Одговара точно на големина,заземаат својата нормална големина
Облека Стил :
Танц додатоци

Слични производи

Деца Девојки Балет Фустан Долги Ракави Спортски Танц Leotards Фустан Балет Гимнастика Leotards Акробатика за Д

За Проблем Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Ma

Копчиња Дел : Градник чаши & гаќи под со snapТоп : На врвот е направен од главно се водат lyrca, додека здолништ

Превозот : 1 Непрашање наплата и враќање Ништо погрешно издавање на квалитетот и кршење може да се врати

Рака Капчиња Триаголник Стомак Танц, Хип Шамија Појас за Жените Перформанси Ориентален Танц Носии Стом

: B17066 Жени, Професионални Балетски Фаза Костим Розова Перформанси Долг Фустан, Костим, Ле Corsaire Класичен

Доколку е потребно променете ја бојата или да направи некои промени за фустан стил, ве молиме љубезно ве

ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ ______________________________________________________Ве молиме не двоумете се да не контактирате до

Почитувани,Ова се носат вклучуваат само едно парче блузи,не се вклучуваат здолниште и други,ви благодар

Опис : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјалот : Spandex + Полиестер Боја : Црна, Црвена, Виолетова Функц

Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од следните 24 часа...

Големина(единица : cm) должина на Здолниште Половината синџир должина Половината Една големина 96 8082 7588

Девојки Camisole Пердуви Шеќер Девојка Балет Туту Танц Облечи Овации Танц Носии Партија ФустаниОпис на сто

Бесплатен Превозот Девојка Латинска Танц Здолниште Sequined Деца Латинска Здолниште Балет Танц Облечи Дец

Стил : Машки латинска Танц Блузи Количина : 1*Блузи Пол : Машки Материјал : Модални Сезона : Пролет, Лето, Ес

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да ни кажете мерења на вашиот градите, половината, hipline и виси

Топло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шо

Ве молиме оставете ја вашата висина , тежина при место цел Ние ќе ги провери големината,и тоа е многу кор

Не се обиде да се користи владетел или хардвер лента мерка.Купувачот треба да бидат одговорни за превоз

Дама Секси Sequin латинска Танц Облечи Tassel Sequin латинска Танчерка Носат Конкуренција Ballroom Танцува Фустан Ves

Големина на Табелата ( единица : cm) Големина Биста Половината Фустан должина Укажуваат на тоа висина, cm 60

PS : на објектот не ги вклучуваат додатоци како шеф цвет,итн.XS(погоден за висина : 80см95cm)S(погоден за висина

Ние можеме да се подели поголеми пакети во помали пакети.Значи, со ова ние би сакале да објасни зошто наш

Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис,100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранци

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме контактирајте со нас прво, пред д

Бесплатен Превозот Девојка Латинска Танц Здолниште Sequined Деца Латинска Здолниште Балет Танц Облечи Дец

На производниот циклус трае околу 1525 дена во шпицот на туристичката сезона(Од јануари до април,септемвр

Please wait...