0
clear
  • Попуст!!Пенливи Sequin Spandex Bodice Леотар Со Розова Трим Балет Танц Здолниште За Балерина Фаза Перформанси Костим Туту
  • -20%
  • -20%
Попуст!!Пенливи Sequin Spandex Bodice Леотар Со Розова Трим Балет Танц Здолниште За Балерина Фаза Перформанси Костим Туту

Попуст!!Пенливи Sequin Spandex Bodice Леотар Со Розова Трим Балет Танц Здолниште За Балерина Фаза Перформанси

DEN 1440.00

Количината на стоката
Тековен

Се чувствуваат слободни да контакт Танц Омилени ако сакате да знаете повеќе детали за нашите производи. Имајте мазна испорака на време најчесто поставувани ПРАШАЊА 1,можеме место примерок цел пред да се одржи голема цел и колку долго тоа може да се направи? Да, примерок за да може да се нарача за клиенти за да се тестираат нашите квалитет и услуга. Постои без минимум цел количество на танц носии и костими tutus. Тоа е добро за мала количина на налози. Тоа е добро за големо количество наредби. Поштенски зависи од тежината на нарачката, па ве молиме да ги споделите со нас со цел детали, и ние ќе се работи од поштарина. Нашите шпицот на сезоната на производство е од септември до крајот на Кинеската Нова Година (обично пред февруари). Тоа ќе биде потребно понекогаш повеќе од 4 недели во шпицот на туристичката сезона, па ве молиме да се пред-цел некои костими околу еден месец пред тоа во нашата шпицот на сезоната. Имаме за цел да понуди 100% квалитет на производите; 5. Направи масовно производство прецизно и целосно во согласност со документот кој клиентот материјали; 3.By воздух, времето за испорака ќе биде 10-15 дена. Добиете раш цел, имаме одредени танц носии во голема количина во акции на ад може да бидете сигурни дека времето на вашата нарачка. 3,Она што е вашата delievery време? Времето на delievery е за 1-4 недели.
Попуст!!Пенливи Sequin Spandex Bodice Леотар Со Розова Трим Балет Танц Здолниште За Балерина Фаза Перформанси Костим Туту
Јоргованот пенливи sequin spandex врвот boice со две лакови во две рака, розова панделка во туту уреденост. 5,кој е вашиот начин на плаќање? Ние прифаќаме T/T (30% Т/T однапред,70% во период на пратката), Western Union , Money Gram ,Paypal 6. ОЕМ & ODM се добредојдени сите. Нашите Услуги 1.By море, времето за испорака ќе биде 20-25 дена.Она што е вашата главна производи? Нашите главни производи се танц носии за балет , џез & допрете, хип хоп, leotards, балет tutus, џез панталони, балет чевли итн dancewear и танц чевли .

Детални карактеристики

Големина:
SC, MC, LC, XLC, XXLC
Танц Тип:
Балет
Број На Модел На:
15302
Материјал:
Spandex
Бренд Име:
СИТЕ ЗА ТАНЦ
Пол:
Девојки

Слични производи

И ние needn не било доделување на надомест.ЗА ВРАЌАЊЕ : Речиси сите објекти (освен сопствени направени еден

Дама Секси Sequin латинска Танц Облечи Tassel Sequin латинска Танчерка Носат Конкуренција Ballroom Танцува Фустан Ves

PS : на објектот не ги вклучуваат додатоци како шеф цвет,итн.XS(погоден за висина : 80см95cm)S(погоден за висина

За Проблем Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Ma

Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис,100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранци

ТанчериСветот Единица : cm(1cm=0.393 инчи) S M L XL Соодветна Висина 95115 116130 131150 151160【Стил】Девојки Стомак Танц Но

Големина на Табелата ( единица : cm) Големина Биста Половината Фустан должина Укажуваат на тоа висина, cm 60

Стил : Машки латинска Танц Блузи Количина : 1*Блузи Пол : Машки Материјал : Модални Сезона : Пролет, Лето, Ес

Девојки Camisole Пердуви Шеќер Девојка Балет Туту Танц Облечи Овации Танц Носии Партија ФустаниОпис на сто

5) Ако не го примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помог

Ве молиме оставете ја вашата висина , тежина при место цел Ние ќе ги провери големината,и тоа е многу кор

Големина(единица : cm) должина на Здолниште Половината синџир должина Половината Една големина 96 8082 7588

Опис : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјалот : Spandex + Полиестер Боја : Црна, Црвена, Виолетова Функц

ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ ______________________________________________________Ве молиме не двоумете се да не контактирате до

Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите Ширина Здолниште До

Доколку стоката не се итни, ние препорачуваме Ali Express Стандард на Превозот, како што се ЕМС,e Packet или EEMS и т

Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од следните 24 часа...

Превозот : 1 Непрашање наплата и враќање Ништо погрешно издавање на квалитетот и кршење може да се врати

: B17066 Жени, Професионални Балетски Фаза Костим Розова Перформанси Долг Фустан, Костим, Ле Corsaire Класичен

DJGRSTER 2018 Најновите стил женски пејач ДС костими DJ бар ласерски ултра Ракави backless пејач фустан џез танц об

PS : на објектот не ги вклучуваат додатоци како шеф цвет,итн.XS(погоден за висина : 80см95cm)S(погоден за висина

Децата Sequins Леотар Балет Туту Танц Облечи Девојки Партија Се Облекуваат Децата Танцување Тим КостимОпи

Please wait...