0
clear
  • Танц Пракса Балет Половина Туту Здолниште Со Панталони Дете/Возрасни Големина Балет Палачинка 9 Слоеви Тешко Tulle Stitched Здолниште AH1006A
  • -20%
  • -20%
Танц Пракса Балет Половина Туту Здолниште Со Панталони Дете/Возрасни Големина Балет Палачинка 9 Слоеви Тешко Tulle Stitched Здолниште AH1006A

Танц Пракса Балет Половина Туту Здолниште Со Панталони Дете/Возрасни Големина Балет Палачинка 9 Слоеви Тешко

DEN 2880.00

Количината на стоката
Тековен

И ние needn не било доделување на надомест.
ЗА ВРАЌАЊЕ :
Речиси сите објекти (освен сопствени направени еден) би можел да се врати во 7 дена од пратката се доставува,објектите треба да бидат brand new со оригиналниот тагови и кеси.не може да темелно се реши твое проблеми.Без Нервози Е Потребно.Ако имате потреба од тоа, ве молиме контактирајте со нас на прво место.Имате потреба да контактирате со нас, прво,и ние ќе рефундирање на дека откако се на враќање.По пакет биде предаден,ќе ви даде следење на број.
Како сериозна и одговорна продавачот,Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Оставете неутрален или негативен фидбек.Па ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратни информации.Можете да изберете било која големина потоа оставете порака за вашата мерења.Ако сте задоволни со вашиот купување и нашата вкупна услуга. На туту е свиткан и да заврши во пакет за време на превозот,стави рамно на dest или подот,а потоа tulle ќе биде мазна повторно.DHL и FEDEX : 3-5 Работни Дена
2).Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со целокупниот впечаток за детална дискусија.Се што е поврзано со превозот се згрижени од нас.
Уживајте Во Вашиот Танц,Расте Со Нас
Сите балет носии се може да се нарача,производство на времето обично е 15-25days,Тоа ќе биде подолго кога шпицот на сезоната и кинески празници.
Уште еднаш,ви благодариме за вашата нарачка.
Превозот методи, е DHL,FEDEX,EMS и море, превозот.Ако тоа не е проблем на квалитетот,ние треба да го одбие поштенски од наплата големина,боја,личен вкус,итн не припаѓа на проблемот на квалитет.Ние сме во можност да организира испорака до сите краишта на светот.EMS : 5-7 Работни Дена
3).Кина Пост Воздух Mail : 15-30 Работни Дена
Ве молиме изберете превозот методи што сакате,Ако вашата цел е брза нарачка,ве Молиме контактирајте со нас, прво Дали може да се превозот порано.

Детални карактеристики

Големина:
8, XS, S, M, L, XL, XXL, 10, 12, 14, 16, custom made
Танц Тип:
Балет
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
AT1006A

Слични производи

Бренд : Најдобар ТанчерГолеминаПоловината(единица : cm)Биста (единица : cm)Хип(единица : cm)S596276798184М636680838487L6770

PS : на објектот не ги вклучуваат додатоци како шеф цвет,итн.XS(погоден за висина : 80см95cm)S(погоден за висина

Превозот : 1 Непрашање наплата и враќање Ништо погрешно издавање на квалитетот и кршење може да се врати

Прифати клиенти дизајни и ние може да се направи костими според сликите на клиенти испратени до нас...

​вистински сликиМногу е важно Нашите Големина е Помала од НАС или од Европска Големина, ве Молиме, напи

: B17066 Жени, Професионални Балетски Фаза Костим Розова Перформанси Долг Фустан, Костим, Ле Corsaire Класичен

Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од следните 24 часа Понекогаш

Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис,100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранци

На производниот циклус трае околу 1525 дена во шпицот на туристичката сезона(Од јануари до април,септемвр

5) Ако не го примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помог

Децата Sequins Леотар Балет Туту Танц Облечи Девојки Партија Се Облекуваат Децата Танцување Тим КостимОпи

Дама Секси Sequin латинска Танц Облечи Tassel Sequin латинска Танчерка Носат Конкуренција Ballroom Танцува Фустан Ves

ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ ______________________________________________________Ве молиме не двоумете се да не контактирате до

Големина(единица : cm) должина на Здолниште Половината синџир должина Половината Една големина 96 8082 7588

Кориснички туту попуст не се промени,ве молиме да се разбере.Ние сме во можност да организира испорака д

Нормално,Обично тоа треба цела 1626 работни дена за пристигнување со авион Пошта, и се 812 дена од Express.На то

За Проблем Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Ma

Please wait...