0
clear
  • Модерниот танц носии Стандард ballroom фустан Ballroom здолниште
  • -20%
  • -20%
Модерниот танц носии Стандард ballroom фустан Ballroom здолниште

Модерниот танц носии Стандард ballroom фустан Ballroom здолниште

DEN 3000.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Број На Модел На:
205
Материјал:
Полиестер

Слични производи

: B17066 Жени, Професионални Балетски Фаза Костим Розова Перформанси Долг Фустан, Костим, Ле Corsaire Класичен

Деца Девојки Балет Фустан Долги Ракави Спортски Танц Leotards Фустан Балет Гимнастика Leotards Акробатика за Д

Девојки Camisole Пердуви Шеќер Девојка Балет Туту Танц Облечи Овации Танц Носии Партија ФустаниОпис на сто

Копчиња Дел : Градник чаши & гаќи под со snapТоп : На врвот е направен од главно се водат lyrca, додека здолништ

PS : на објектот не ги вклучуваат додатоци како шеф цвет,итн.XS(погоден за висина : 80см95cm)S(погоден за висина

(ако цел повеќе, повеќе повластен цена) Ако имате било какви дизајн,pls кажи ни, ние може да го направи тоа.

За Проблем Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Ma

Ние можеме да се подели поголеми пакети во помали пакети.Значи, со ова ние би сакале да објасни зошто наш

Топло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шо

Бренд : Најдобар ТанчерГолеминаПоловината(единица : cm)Биста (единица : cm)Хип(единица : cm)S596276798184М636680838487L6770

Големина на Табелата ( единица : cm) Големина Биста Половината Фустан должина Укажуваат на тоа висина, cm 60

Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од следните 24 часа...

Sliver Монета Beaded Стомак Танц, Хип Шамија за Жените Пракса Племенски Tassel Половината Синџир Појас Стомак Dance

Стил : Машки латинска Танц Блузи Количина : 1*Блузи Пол : Машки Материјал : Модални Сезона : Пролет, Лето, Ес

Големина(единица : cm) должина на Здолниште Половината синџир должина Половината Една големина 96 8082 7588

Ве молиме оставете ја вашата висина , тежина при место цел Ние ќе ги провери големината,и тоа е многу кор

Клиентот е одговорен за превозот обвиненија за вратени предмети.Ние нема да наплата на превозот обвине

Девојка Sequins Латинска Танц Облечи Фаза На Изведба Костимите Tassel ФустаниОпис на стоката : 1 Латинска Танц

DJGRSTER 2018 Најновите стил женски пејач ДС костими DJ бар ласерски ултра Ракави backless пејач фустан џез танц об

Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис,100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранци

​вистински сликиМногу е важно Нашите Големина е Помала од НАС или од Европска Големина, ве Молиме, напи

Кориснички туту попуст не се промени,ве молиме да се разбере.Ние сме во можност да организира испорака д

Please wait...