0
clear
  • Фото Студио Позадина Снег Во Текот На Дрво Backdrops Фотографија Зима Божиќ Позадина Backdrops За Photografia
  • -20%
  • -20%
Фото Студио Позадина Снег Во Текот На Дрво Backdrops Фотографија Зима Божиќ Позадина Backdrops За Photografia

Фото Студио Позадина Снег Во Текот На Дрво Backdrops Фотографија Зима Божиќ Позадина Backdrops За Photografia

DEN 897.60

Количината на стоката
Тековен

Бренд Кејт
Со цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер материјал(памук).Ние постојано ќе се разбере потребите на клиентите и да го направите најдобриот позадина крпа.
Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фото-студио и нашиот стручен тим.
Нашите производи се главно насочени на новороденчињата,деца, возрасни,празници,родендени,свадби итн.
Ние може да се според желбите на побарувачката за да се дизајнира уникатен производ позадина
Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас.
Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или e-mail.
Молиме забележете :
Материјал : микрофибер (дебела крпа,памучна крпа)
1 .Секое парче од позадина ќе имаат џеб, pocket е бесплатен,тоа е лесно да се откажам,може да advoid набори.
2.Максимална лесна ширина на 300cm;
3.Ќе добиете само во позадина без да застане.
4.Сите backdrops ќе бидат испратени од страна на укината,бидејќи со подебел материјал без длабоки брчки проблем.
Ако ви треба други големина,се чувствуваат слободни да контакт со мене.
1. поради преклопување на објектот ќе имаат некои набори во транзит,но тоа може да се пеглаат,како и на вести.
2.Оваа позадина може да се мијат под ладна температура. за перење, исто така, може да ги отстраните брчките.
П : Колку долго ќе чини за да испратите позадина за мене?
A : Ние треба 1-3 работни денови за да се произведе цел.Обично ние испрати на сад страна на курирската служба DHL,тоа е 3-7 warking dayas ,Европа, Азија, Океанија зема 15-30 работни дена(брза испорака начин е 10-20days);Африка, Јужна Америка зема 25-60 работни дена. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака,ние ќе го избере подобар превозот начин за вас

Детални карактеристики

Големина (мм):
200cmX200cm, кориснички големини, 150cmX220cm, 200cmX300cm, 100cmX150cm, 250cmX250cm, 300cmX600cm, 150cmX200cm, 300cmX300cm
Број На Модел На:
CM-ST-100-D-1
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Бренд Име:
кејт
Материјал:
густа ткаенина
is_customized:
Yes
Големина:
Custom Size
Материјал:
дебела крпа,Без браздата, може да се мијат, може да се користи постојано
се применуваат:
Фото студио,фотографии
Тема:
божиќ фото потекло,
клучен збор:
фотографија backdrops, фото позадина
Клучни зборови:
фото позадина Позадина
Слика Содржина :
Божиќ Снег
Печатени Начин :
Дигитални Печатени.рачно насликани потекло
Карактер:
Новороденото бебе, Дете фотографии

Слични производи

За полиестер позадина, може да се мие или железо тоа да се отстрани набори, набори се лесно да се отстран

Молиме забележете : Прво : 1.Нашиот сите производи се печатени со микрофибер (густа ткаенина,памук)(перат,

Allenjoy фото позадина Тиква винова лоза пчела ливада фотографија новороденче backdrops 8x8Напомена : Производот

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер ма

Спецификација : ■ 100% сосема нов и висок квалитет ■ Материјал : крпа(Винил Материјал) ■ Боја : како на с

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл

И оваа позадина не е водоотпорен, не ја користат водата за чистење, ако тоа е валкано,можете да користете

П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и

Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер ма

Во исто време, бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии, позадина ко

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер ма

П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и

Полиестер Ако позадина е валкано, што може да се фрли ја во машина за перење.Особено забрзана, Обработен

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер ма

Please wait...