0
clear
  • 10x10ft Кејт Океанот Позадина Небото Облак Backdrops Новороденче Фотографија Позадина Лесна Фото Студио За Сопствени
  • -20%
  • -20%
10x10ft Кејт Океанот Позадина Небото Облак Backdrops Новороденче Фотографија Позадина Лесна Фото Студио За Сопствени

10x10ft Кејт Океанот Позадина Небото Облак Backdrops Новороденче Фотографија Позадина Лесна Фото Студио За

DEN 1583.52

Количината на стоката
Тековен


За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот. Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот. Ние може да се според желбите на побарувачката за да дизајнираат уникатна позадина производ. Ако треба, ве молиме да бидат слободни да контакт. Можете да не контактирате преку Ali Express . Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Што е предности за дебела крпа? А : Најмногу лесна ширина на 300cm. Може да се перат и пеглаат, светлината се тесни.Се користи како за внатрешна и надворешна фотографија. П : Како можам да се прилагодите на позадината ? А : (Позадина за продажба)Можете да праќате кориснички информации и големината на нашата служба за корисници ,нашите дизајнери ќе дизајн за вас. (Позадина не е на продажба)Можете да праќате слики или идеи и големина што ви треба за нас , нашата дизајнерка ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас. П : Како да го прилагодите на индивидуализира позадина? A : Можете да го испратите да ги прилагодите на информации според броеви на сликата тука. Нашиот дизајнер ќе се направи слика за вас,тогаш јас ќе ги испратите на сликата за да можете да потврдите.

Детални карактеристики

Големина (мм):
W 150cmxH 220cm, W 200cmxH 200cm, W 200cmxH 300cm, W 250cmxH 250cm, W 300cmxH 300cm, W 300cmxH 600cm, кориснички големини, W 150cmxH 200cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
кејт
Број На Модел На:
X48
Стил:
Сценско
Материјал:
Микрофибер
Новиот Материјал Предности:
Лесна, перат, може да се пеглање
се применуваат:
Фото студио,фотографии, фотографии backdrops
Карактер:
Затворен,Бебе,Свадба,забава,Дете,Фестивали,итн
клучен збор:
Фото backgound, fotografia позадина
Користат за :
Новороденото бебе, Дете фотографии, Фотографот
Големина:
Fixed size and custom size
shippment:
Бесплатен превозот или да плаќаат товар за испорака
Попуст:
5% За повеќе од 3 еез

Слични производи

За полиестер позадина, може да се мие или железо тоа да се отстрани набори, набори се лесно да се отстран�

П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и

Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас Започнете со тркалање на важни страна на

10ft x 10ft (300cm X300cm)без подот за лице да застане на.Ако имате било незадоволство или проблеми откако доби, ве �

Услуги на клиентите Ние и ветуваме дека ќе ви понуди најдобар квалитет и задоволување на поуслуга...

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл�

Максимална лесна ширина на 300cm (други продавници : максимум може да се намали 180cm, поголема големина поза�

Спецификација : ■ 100% сосема нов и висок квалитет ■ Материјал : крпа(Винил Материјал) ■ Боја : како на с�

Материјал : Сликовно платно(винил крпа)Материјал Тежина : 120 GSM.тип : дигитално печатењеКарактеристики : С

Краток ВоведОва е 5 ft*6.5 стапки(150 см*200 cm) позадина со општиот изглед на сликата, и сосема лесна, значи тоа �

И оваа позадина не е водоотпорен, не ја користат водата за чистење, ако тоа е валкано,можете да користете

И оваа позадина не е водоотпорен, не ја користат водата за чистење, ако тоа е валкано,можете да користете

Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите

Може да се користи повеќе пати,погоден за професионални фотографи и фото студио.Форматот на датотеката

Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1 П : Што е разлика помеѓу тенки винил и полиестер? A : �

Молиме забележете : Прво : 1.Нашиот сите производи се печатени со микрофибер (густа ткаенина,памук)(перат,

кејт Фотографски позадина Фаза осветлување цвеќиња трева зелена позадина растенија винил photocallbackdrops де

Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или на нашата email кејт(во)globalego Обично треба да се испра�

Ние сме фотографија позадина фабрика, Ако имате голем нарачате, ве молиме контактирајте со нас.Ви благо�

Нашата позадина е првенствено наменета за доенчињата,децата, возрасните лица,празници,родендени,свадб�

Молиме забележете : Повеќето големини позадина е во 1 парче , САМО големини дека и ширина & висина се над 10

Референтна слика : позадина се користи за да се симулираат реалните сценографијатаМатеријал Тежина : 120

Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз �

Please wait...