0
clear
  • HUAYI Уметност ткаенина Дрвени Штици Позадина Фотографија За Новороденче Капка Позадина Д-562
  • -20%
  • -20%
HUAYI Уметност ткаенина Дрвени Штици Позадина Фотографија За Новороденче Капка Позадина Д-562

HUAYI Уметност ткаенина Дрвени Штици Позадина Фотографија За Новороденче Капка Позадина Д-562

DEN 480.00
DEN 307.00

Количината на стоката
Тековен


Големина на :
Големина на :
(1)најпопуларните големини, треба да се користат за :
3ft x 5ft(100cmx150cm)
4ft x 4ft (125cm X125cm)
4ft x 6ft(125cmx200cm)
5ft x 5ft (150cm X150cm)
5ft x 7ft (150cm X220cm)
5ft x 8ft (150cmx250cm)
5ft x 10ft (150cm X300cm)
(Забелешка : 4 X4ft и 5 X5ft големина секогаш има "Нема Кат дел,можете да изберете за појавување на подови во иста големина од нашата продавница.
Сликата ја покажува разликата меѓу веб-сајт покажува и реалните backdrops по печатени
Па не ставајте цел ако не може да прифати разлика.
Ако имате било незадоволство или проблеми откако доби, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек.
Брод укината, може да има некои мали брчки кога ќе се добие тоа,но тоа е лесно да се отстрани навремено :
(1)се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена,тоа ќе биде во ред.
Ние се стремиме да обезбедиме највисок квалитет, одлична услуга и неверојатно најниска цена за вас.
Сакате да имате среќен шопинг во нашата продавница! Ви благодариме !
Пакет :
Здиплен во пакет.
Ако цел повеќе,ние, исто така, бродот валани.Имаме направено се потрудиме да им даде боја опис на секоја позадина.Овој поголема големина е погодна за Свадба Фаза,Одмор и забава Фотографија,
Возрасните,Мајчинство и Семејство Фотографија andso на.И оваа позадина не е водоотпорен, не ја користат водата за чистење, ако тоа е валкано,
можете да користете сува крпа или со четка за да се избрише тоа.
Нашето главно backdrops за Доенчињата,Децата,Возрасни,Семејство,Свадба Фаза,Роденден&Празник Партија,Торта&Храна фотографија.
Исто така, нема џеб на нејзиниот врв.
~Добредојдовте на нашата продавница~ Ние сме професионални фотографија позадина производителот.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.
Прилагоди На Големината :
Ние, исто така, направи сопствени цел во овие материјали без никакви дополнителни надоместоци, ве Молиме порака нас ако ви треба различна големина или дизајн, сакаме да зборувам со вас.

Детални карактеристики

Големина (мм):
3x5ft, 4x6ft, 5x7ft, 5x8ft, 5x10ft
Бренд Име:
HUAYI
Број На Модел На:
Д-562
Стил:
Деца
Пакет:
Yes
Материјал:
ArtFabric
Тип:
Печатени
is_customized:
Yes

Слични производи

Ние може да го направи тоа Максимум лесна ширина на 300cm(другите продавници : максимум може да се намали 180

кејт Фотографски позадина Фаза осветлување цвеќиња трева зелена позадина растенија винил photocallbackdrops де

Allenjoy фотографија позадина Фантазија месечината ракета interplanetary фото бебе позадинаНапомена : Производот

Максимална лесна ширина на 300cm (други продавници : максимум може да се намали 180cm, поголема големина поза

Молиме забележете : Прво : 1.Нашиот сите производи се печатени со микрофибер (густа ткаенина,памук)(перат,

Тие се protable да се земе на локацијаАко позадина браздата или навремено,лежат или висат стан на 2448hour,желез

Молиме забележете : Прво : 1.Нашиот сите производи се печатени со микрофибер (густа ткаенина,памук)(перат,

Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз

Полиестер Ако позадина е валкано, што може да се фрли ја во машина за перење.Особено забрзана, Обработен

И оваа позадина не е водоотпорен, не ја користат водата за чистење, ако тоа е валкано,можете да користете

Обично се покаже големинаВинил backdropsсо живописни печатени слики тоа е погоден за употреба(роденден), се

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл

П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и

Краток ВоведОва е 5 ft*6.5 стапки(150 см*200 cm) позадина со општиот изглед на сликата, и сосема лесна, значи тоа

Референтна слика : позадина се користи за да се симулираат реалните сценографијатаМатеријал Тежина : 120

Никакви негативни или спор ќе му наштети на двете страни, и нема да дозволиме проблем навистина да се ре

Please wait...