0
clear
  • Принцезата Тиква Автомобил Дигитални Производи За Фото Студио Мраз Небото Со Сонувам Замокот Фото Backdrops Новороденче Реквизити
  • -20%
  • -20%
Принцезата Тиква Автомобил Дигитални Производи За Фото Студио Мраз Небото Со Сонувам Замокот Фото Backdrops Новороденче Реквизити

Принцезата Тиква Автомобил Дигитални Производи За Фото Студио Мраз Небото Со Сонувам Замокот Фото Backdrops

DEN 897.60
DEN 817.00

Количината на стоката
Тековен


Бренд Кејт
Со цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер материјал(памук).Ние постојано ќе се разбере потребите на клиентите и да го направите најдобриот позадина крпа.
Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фото-студио и нашиот стручен тим.
Нашите производи се главно насочени на новороденчињата,деца, возрасни,празници,родендени,свадби итн.
Ние може да се според желбите на побарувачката за да се дизајнира уникатен производ позадина
Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас.
Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или e-mail.
Молиме забележете :
Материјал : микрофибер (дебела крпа,памучна крпа)
1 .Секое парче од позадина ќе имаат џеб, pocket е бесплатен,тоа е лесно да се откажам,може да advoid набори.
2.Максимална лесна ширина на 300cm;
3.Ќе добиете само во позадина без да застане.
4.Сите backdrops ќе бидат испратени од страна на укината,бидејќи со подебел материјал без длабоки брчки проблем.
Ако ви треба други големина,се чувствуваат слободни да контакт со мене.
1. поради преклопување на објектот ќе имаат некои набори во транзит,но тоа може да се пеглаат,како и на вести.
2.Оваа позадина може да се мијат под ладна температура. за перење, исто така, може да ги отстраните брчките.
П : Колку долго ќе чини за да испратите позадина за мене?
A : Ние треба 1-3 работни денови за да се произведе цел.Обично ние испрати на сад страна на курирската служба DHL,тоа е 3-7 warking dayas ,Европа, Азија, Океанија зема 15-30 работни дена(брза испорака начин е 10-20days);Африка, Јужна Америка зема 25-60 работни дена. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака,ние ќе го избере подобар превозот начин за вас

Детални карактеристики

Големина (мм):
200cmX200cm, кориснички големини, 150cmX220cm, 200cmX300cm, 100cmX150cm, 250cmX250cm, 300cmX600cm, 150cmX200cm, 300cmX300cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
ZJ-J00259-A-1
Бренд Име:
кејт
Стил:
Деца
Материјал:
густа ткаенина
Материјал:
дебела крпа,Без браздата, може да се мијат, може да се користи постојано
Содржина:
замокот. месечината
се применуваат:
Новороденче Фотографии, Позадина Деца
превозот:
Пакет или ролна(само за 5*6.5 ft)
Други Снабдување:
Повеќе Парчиња=попусти+брза испорака слободни
сопствени направени:
Да, Custom Background
KEYWORD1:
Винил фотографија во позадина се прилагоди новороденчињата
KEYWORD2:
партија винил позадина,позадина,фото backdrops

Слични производи

И оваа позадина не е водоотпорен, не ја користат водата за чистење, ако тоа е валкано,можете да користете

Добредојдовте на FOTOKEEN ФОТОГРАФИЈА Продавница ,постојат многу различни стилови на фотографска опрема з

Овие надоместоци се на одговорност на клиентот и не се вклучени во фактурата ro превозот вкупно.Споделув

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер ма

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл

За полиестер позадина, може да се мие или железо тоа да се отстрани набори, набори се лесно да се отстран

И оваа позадина не е водоотпорен, не ја користат водата за чистење, ако тоа е валкано,можете да користете

Материјал : Сликовно платно(винил крпа)Материјал Тежина : 120 GSM.тип : дигитално печатењеКарактеристики : С

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл

Големина на : Големина на : (1)најпопуларните големини, треба да се користат за : 3ft x 5ft(100cmx150cm)4ft x 4ft (125cm X125cm)4

Услуги на клиентите Ние и ветуваме дека ќе ви понуди најдобар квалитет и задоволување на поуслуга Сите

Референтна слика : позадина се користи за да се симулираат реалните сценографијатаМатеријал Тежина : 120

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер ма

Спецификација : ■ 100% сосема нов и висок квалитет ■ Материјал : крпа(Винил Материјал) ■ Боја : како на с

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер ма

Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер ма

Во исто време, бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии, позадина ко

Објектот карактеристики : Компјутерот печатен за реализам, повеќе вечен Фотографиите изгледаат како мо

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер ма

П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и

Полиестер Ако позадина е валкано, што може да се фрли ја во машина за перење.Особено забрзана, Обработен

Please wait...