0
clear
  • HUAYI 5x7ft Темно Кафеава боја Дрвени Штици Фотографија Новороденче Позадина D995
  • -20%
  • -20%
HUAYI 5x7ft Темно Кафеава боја Дрвени Штици Фотографија Новороденче Позадина D995

HUAYI 5x7ft Темно Кафеава боја Дрвени Штици Фотографија Новороденче Позадина D995

DEN 960.00
DEN 614.00

Количината на стоката
Тековен


Прилагоди На Големината :
Ние, исто така, направи сопствени цел во овие материјали без никакви дополнителни надоместоци, ве Молиме порака нас ако ви треба различна големина или дизајн, сакаме да зборувам со вас.
Нашето главно backdrops за Доенчињата,Децата,Возрасни,Семејство,Свадба Фаза,Роденден&Празник Партија,Торта&Храна фотографија.
Ако имате било незадоволство или проблеми откако доби, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек.
Материјал
Уметноста Ткаенина е најмногу saleable материјал, овој материјал е светлина, не-водоотпорен, мало diaphanous, други, од не-рефлективен, која е
погоден за внатрешна употреба.Овој поголема големина е погодна за Свадба Фаза,Одмор и забава Фотографија,
Возрасните,Мајчинство и Семејство Фотографија andso на.
Сакате да имате среќен шопинг во нашата продавница! Ви благодариме !
Пакет :
Здиплен во пакет.Ако имате било какви прашања
plz се чувствуваат слободни да convo нас, и ние ќе среќно ви одговори во рок од 24 часа.
Ако цел повеќе,ние, исто така, бродот валани.
Сите овие димензии се погодни за Новороденче Фотографија и Мали Деца или домашни Миленичиња Фотографија. тоа е тенка, но евтини и ефективни .
Исто така, нема џеб на нејзиниот врв.
Сликата ја покажува разликата меѓу веб-сајт покажува и реалните backdrops по печатени
Па не ставајте цел ако не може да прифати разлика.
(2)Топлински со железо на задниот дел на објектот,тогаш тоа ќе биде мазна повторно.
~Добредојдовте на нашата продавница~ Ние сме професионални фотографија позадина производителот.
Ние се стремиме да обезбедиме највисок квалитет, одлична услуга и неверојатно најниска цена за вас.
Големина на :
Големина на :
(1)најпопуларните големини, треба да се користат за :
3ft x 5ft(100cmx150cm)
4ft x 4ft (125cm X125cm)
4ft x 6ft(125cmx200cm)
5ft x 5ft (150cm X150cm)
5ft x 7ft (150cm X220cm)
5ft x 8ft (150cmx250cm)
5ft x 10ft (150cm X300cm)
(Забелешка : 4 X4ft и 5 X5ft големина секогаш има "Нема Кат дел,можете да изберете за појавување на подови во иста големина од нашата продавница.

Детални карактеристики

Бренд Име:
HUAYI
Стил:
Деца
Пакет:
Yes
Материјал:
ArtFabric
Тип:
Печатени

Слични производи

И оваа позадина не е водоотпорен, не ја користат водата за чистење, ако тоа е валкано,можете да користете

Полиестер Ако позадина е валкано, што може да се фрли ја во машина за перење.Особено забрзана, Обработен

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер ма

Материјал : Сликовно платно(винил крпа)Материјал Тежина : 120 GSM.тип : дигитално печатењеКарактеристики : С

Молиме забележете : Прво : 1.Нашиот сите производи се печатени со микрофибер (густа ткаенина,памук)(перат,

Објектот карактеристики : Компјутерот печатен за реализам, повеќе вечен Фотографиите изгледаат како мо

Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или на нашата email кејт(во)globalego Обично треба да се испра

Никакви негативни или спор ќе му наштети на двете страни, и нема да дозволиме проблем навистина да се ре

Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1 П : Што е разлика помеѓу тенки винил и полиестер? A :

Референтна слика : позадина се користи за да се симулираат реалните сценографијатаМатеријал Тежина : 120

Максимална лесна ширина на 300cm (други продавници : максимум може да се намали 180cm, поголема големина поза

Големина на : Големина на : (1)најпопуларните големини, треба да се користат за : 3ft x 5ft(100cmx150cm)4ft x 4ft (125cm X125cm)4

10ft x 10ft (300cm X300cm)без подот за лице да застане на.Ако имате било незадоволство или проблеми откако доби, ве

Allenjoy фотографија позадина Фантазија месечината ракета interplanetary фото бебе позадинаНапомена : Производот

Please wait...