0
clear
  • Бесплатни shippingФотографија Фото Видео Студио Памук Муслин Позадина Позадина Multipack (Црно Бело, Зелено)повеќе големини опција
  • -20%
  • -20%
Бесплатни shippingФотографија Фото Видео Студио Памук Муслин Позадина Позадина Multipack (Црно Бело, Зелено)повеќе големини опција

Бесплатни shippingФотографија Фото Видео Студио Памук Муслин Позадина Позадина Multipack (Црно Бело, Зелено)повеќе

DEN 6000.00
DEN 5280.00

Количината на стоката
Тековен

Добредојдовте на FOTOKEEN ФОТОГРАФИЈА Продавница ,постојат многу различни стилови на фотографска опрема за продажба!!!!!!!!!
Бесплатни shipping100% Фотографија Фото Видео Студио Памук Муслин Позадина Позадина Multipack (Црно Бело, Зелено)повеќе големини опција
Карактеристики : Studio PRO 100% Памук Муслин Позадина е направен од висок квалитет на памук Муслин материјал. На муслин е лесен, што овозможува лесно виткање и транспорт. Можете да drape или нека висат директно да се создаде различни изгледа. Ова е одличен додаток за секое студио фотограф или videographer. Тоа создава привлечен солидна основа која им помага на предметот се издвојува во слика. Муслин материјал не ќе се одрази било светло назад во вашиот конечната слика. Муслин е многу лесно да се складира и да се грижи за, и може да се чистат, бидејќи тоа е 100% памук. Да ги користите овие позадини одново и одново за многу различни студио за продукција. Оваа муслин три пакет вклучува црна, бела и зелена муслин потекло. Позадина за поддршка на системот се продаваат одделно. Достапен во две пакети и три пакети. (Два пакети дојде само во црно и бело)
Опис на производот : (1) Црна Муслин,(1) Бела Муслин, и (1) Зелена Муслин Позадина ( големината може да биде вашиот изберете ) 100% Памук да се апсорбира светлината и да ги елиминираат одраз Лесна; направени од едно парче материјал 3" џеб на едниот крај за бесење Машина перат; овозможи 5-8% намалување Crimped заедно работ да се спречи солзи Лесен Пакет Содржина : (1) Црна, (1) Бела, и (1) Зелена позадина Муслин
Карактеристики : Материјал : 100% Студио Одделение Памук БОЈА : Црна/ Бела и Зелена Големина : 5ft x 10ft /1.5 mx 3m или 6ft x 9ft /1.8 mx 2.7 m или 10ft x 10ft / 3м х 3м или 10ft x 20ft /3м х 6m може да биде вашиот изберете

Детални карактеристики

Големина (мм):
5ftx 10ft, 6ftx 9ft, 10ftx 10ft, 10ftx 20ft
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
SB3X6 Multipack
Бренд Име:
FOTOKEEN
Материјал:
Муслин
Стил:
Полна Боја
Тип:
Други
ОЕМ:
може да бидат прифатени
is_customized:
Yes
боја:
Црна, Бела ,Зелена

Слични производи

Тие се protable да се земе на локацијаАко позадина браздата или навремено,лежат или висат стан на 2448hour,желез

Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или на нашата email кејт(во)globalego Обично треба да се испра�

Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз �

Големина на : Големина на : (1)најпопуларните големини, треба да се користат за : 3ft x 5ft(100cmx150cm)4ft x 4ft (125cm X125cm)4

Максимална лесна ширина на 300cm (други продавници : максимум може да се намали 180cm, поголема големина поза�

Добредојдовте на FOTOKEEN ФОТОГРАФИЈА Продавница ,постојат многу различни стилови на фотографска опрема з�

Референтна слика : позадина се користи за да се симулираат реалните сценографијатаМатеријал Тежина : 120

Allenjoy фото позадина Тиква винова лоза пчела ливада фотографија новороденче backdrops 8x8Напомена : Производот

Молиме забележете : Повеќето големини позадина е во 1 парче , САМО големини дека и ширина & висина се над 10

Молиме забележете : Прво : 1.Нашиот сите производи се печатени со микрофибер (густа ткаенина,памук)(перат,

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер ма�

кејт Фотографски позадина Фаза осветлување цвеќиња трева зелена позадина растенија винил photocallbackdrops де

Може да се користи повеќе пати,погоден за професионални фотографи и фото студио.Форматот на датотеката

Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите

Никакви негативни или спор ќе му наштети на двете страни, и нема да дозволиме проблем навистина да се ре�

Објектот карактеристики : Компјутерот печатен за реализам, повеќе вечен Фотографиите изгледаат како мо

И оваа позадина не е водоотпорен, не ја користат водата за чистење, ако тоа е валкано,можете да користете

Услуги на клиентите Ние и ветуваме дека ќе ви понуди најдобар квалитет и задоволување на поуслуга Сите �

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер ма�

Allenjoy фотографија позадина Фантазија месечината ракета interplanetary фото бебе позадинаНапомена : Производот

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл�

Овие надоместоци се на одговорност на клиентот и не се вклучени во фактурата ro превозот вкупно.Споделув

На пиксел на сликата е најдобро повеќе од 3000px * 3000px, или резолуција најмалку 300dpi,инаку печати ќе бидат за�

10ft x 10ft (300cm X300cm)без подот за лице да застане на.Ако имате било незадоволство или проблеми откако доби, ве �

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер ма�

Please wait...