0
clear
  • Мини Бебе Дете Photographynotebook Црн Ѕид Текст Позадина Бебе Фотографии 1091 Lk
  • -20%
  • -20%
Мини Бебе Дете Photographynotebook Црн Ѕид Текст Позадина Бебе Фотографии 1091 Lk

Мини Бебе Дете Photographynotebook Црн Ѕид Текст Позадина Бебе Фотографии 1091 Lk

DEN 897.60
DEN 817.00

Количината на стоката
Тековен


Бренд Кејт
Со цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер материјал(памук).Ние постојано ќе се разбере потребите на клиентите и да го направите најдобриот позадина крпа.
Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фото-студио и нашиот стручен тим.
Нашите производи се главно насочени на новороденчињата,деца, возрасни,празници,родендени,свадби итн.
Ние може да се според желбите на побарувачката за да се дизајнира уникатен производ позадина
Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас.
Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или e-mail.
Молиме забележете :
Материјал : микрофибер (дебела крпа,памучна крпа)
1 .Секое парче од позадина ќе имаат џеб, pocket е бесплатен,тоа е лесно да се откажам,може да advoid набори.
2.Максимална лесна ширина на 300cm;
3.Ќе добиете само во позадина без да застане.
4.Сите backdrops ќе бидат испратени од страна на укината,бидејќи со подебел материјал без длабоки брчки проблем.
Ако ви треба други големина,се чувствуваат слободни да контакт со мене.
1. поради преклопување на објектот ќе имаат некои набори во транзит,но тоа може да се пеглаат,како и на вести.
2.Оваа позадина може да се мијат под ладна температура. за перење, исто така, може да ги отстраните брчките.
П : Колку долго ќе чини за да испратите позадина за мене?
A : Ние треба 1-3 работни денови за да се произведе цел.Обично ние испрати на сад страна на курирската служба DHL,тоа е 3-7 warking dayas ,Европа, Азија, Океанија зема 15-30 работни дена(брза испорака начин е 10-20days);Африка, Јужна Америка зема 25-60 работни дена. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака,ние ќе го избере подобар превозот начин за вас

Детални карактеристики

Големина (мм):
200cmX200cm, кориснички големини, 150cmX220cm, 200cmX300cm, 100cmX150cm, 250cmX250cm, 300cmX600cm, 150cmX200cm, 300cmX300cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
LK-1091-Б-1
Бренд Име:
кејт
Стил:
Сценско
Материјал:
густа ткаенина

Слични производи

Може да се користи повеќе пати,погоден за професионални фотографи и фото студио.Форматот на датотеката

Референтна слика : позадина се користи за да се симулираат реалните сценографијатаМатеријал Тежина : 120

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер ма

За полиестер позадина, може да се мие или железо тоа да се отстрани набори, набори се лесно да се отстран

Молиме забележете : Повеќето големини позадина е во 1 парче , САМО големини дека и ширина & висина се над 10

Полиестер Ако позадина е валкано, што може да се фрли ја во машина за перење.Особено забрзана, Обработен

Во исто време, бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии, позадина ко

Услуги на клиентите Ние и ветуваме дека ќе ви понуди најдобар квалитет и задоволување на поуслуга...

Добредојдовте на FOTOKEEN ФОТОГРАФИЈА Продавница ,постојат многу различни стилови на фотографска опрема з

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер ма

И оваа позадина не е водоотпорен, не ја користат водата за чистење, ако тоа е валкано,можете да користете

Објектот карактеристики : Компјутерот печатен за реализам, повеќе вечен Фотографиите изгледаат како мо

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл

Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз

Спецификација : ■ 100% сосема нов и висок квалитет ■ Материјал : крпа(Винил Материјал) ■ Боја : како на с

Please wait...