0
clear
  • JJC Камера 100 Diatance dslr фото Контрола на 2.4 Ghz Безжична Далечински Контролер за Canon EOS 1Ds Mark III/ 6D Mark II/ 5D Mark IV
  • -20%
  • -20%
JJC Камера 100 Diatance dslr фото Контрола на 2.4 Ghz Безжична Далечински Контролер за Canon EOS 1Ds Mark III/ 6D Mark II/ 5D Mark IV

JJC Камера 100 Diatance dslr фото Контрола на 2.4 Ghz Безжична Далечински Контролер за Canon EOS 1Ds Mark III/

DEN 1439.52

Количината на стоката
Тековен

Нашата цел е задоволството на клиентите!
6) Ние би сакале да ве потсетам дека на увозните давачки,даноци или дополнителни трошоци донесе од страна на вашиот локалните обичаи ќе биде одговорен за купувачите. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Сите овие карактеристики го прават тоа на вашиот најдобар партнер кога ќе се земе слики.
3) Ние само брод да се потврди цел адреси.Испраќачот и примачот можат да бидат спарени лесно од страна на некој од 16,000,000 канали преку smart код.
ES-628 C1 го Замени КАНОН RS-80 N3/TC-80 N3 Компатибилен со JJC КАБЕЛ-A
CANON
( РС-80 N3 )
D2000
D 30
D60
EOS 1 V
EOS 3
1 D
1 D C
1 D Mark II
1 D Mark II N
1 D Mark III
1 D Mark IV
1 D X
1 Ds
1 Ds Mark II
1 D s Mark јас сум јас
1 Dx Mark II
10 D
20 D
20 D на
30 D
4 0 D
5 0 D
5 D
5 D Mark II
5 D Mark II I
5 D Mark I V
5 Ds
5 Ds Р
6 D
6 D Mark II
7 D
7 D Mark II
ES-628 C2 Repl аце КАНОН RS-60 E3, PENTAX CS-205, CONTAX LA-50, SAMSUNG SR9 NX01 Компатибилен со JJC КАБЕЛ-В
CANON
( РС-60 E3 )
EOS 30
EOS 33
EOS 50 E
EOS 300
EOS 300 V
EOS 300 D
EOS 350 D
EOS 3000
EOS 50
EOS 500
EOS 55
EOS 500 N
EOS 300 X
EOS Бакнеж
EOS Нови Бакнеж
EOS Бакнеж 7
EOS Бакнеж III
EOS 7
EOS 7s
EOS 400 D
EOS Digital Rebel
EOS Digital Rebel XT
EOS Digital Rebel Xsi
EOS БАКНЕЖ X2
EOS 450 D
EOS Digital Rebel Xti
Бакнеж Дигитални
Бакнеж Дигитални N
УСТРЕМ 7 N
УСТРЕМ II
УСТРЕМ ДАТУМ
УСТРЕМ 7
УСТРЕМ 7 NE
УСТРЕМ 7 N
УСТРЕМ IIE
Бунтовничките 2000
Бунтовничките G
Бунтовничките T2
Бунтовничките Ti
Бунтовничките X
Бунтовничките XS
EOS 1000 D
EOS 500 D
Бунтовничките T1i
EOS 550 D
Бунтовничките T2i
G10
G11
G12
G1 X
60 D
60 Da
600 D
Бунтовничките T3i
Бакнеж Х5
1100 D
Бунтовничките T3
650 D
Бунтовничките T4i
Бакнеж X6
700 D
Бунтовничките T5i
Бакнеж X7i
100 D
Бунтовничките SL1
Бакнеж X7
SX50 ХС
SX60 ХС
70 D
8 0 D
G16
G3 X
G5 X
1200 D
Бунтовничките T5
700 D
750 D
760 D
Бунтовничките T5i
Бунтовничките T6i
Бунтовничките T6s
Бакнеж X8i
8000 D
PENTAX
( CS-205 )
K100 D
K110 D
K10 D
*ist DS2
K200 D
K20 D
K7
*ist D
*ist Дс
*ist
*ist DL
MZ-6
ZX-L
MZ-L
*ist DL2
K5
K30
K50
К 500
К -1
К3
SAMSUNG
GX-1 L,
GX-1 S
GX-10
GX-20
NX10
NX100
NX5
NX11
CONTAX
( LA-50 )
645
N
N1
NX
N Дигитални
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.

Детални карактеристики

боја:
ES-628C1, ES-628C2
Бренд Име:
JJC
Компатибилен Бренд:
CANON
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
ES-628 за Canon
Тип:
Безжичната
Име:
Камерата Безжичен Далечински Контролер
Материјал:
ABS+Метал
Фиксна Должина На Кабел:
90cm

Слични производи

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер ма

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер ма

Молиме забележете : Прво : 1.Нашиот сите производи се печатени со микрофибер (густа ткаенина,памук)(перат,

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер ма

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер ма

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл

10ft x 10ft (300cm X300cm)без подот за лице да застане на.Ако имате било незадоволство или проблеми откако доби, ве

И оваа позадина не е водоотпорен, не ја користат водата за чистење, ако тоа е валкано,можете да користете

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер ма

Краток ВоведОва е 5 ft*6.5 стапки(150 см*200 cm) позадина со општиот изглед на сликата, и сосема лесна, значи тоа

Референтна слика : позадина се користи за да се симулираат реалните сценографијатаМатеријал Тежина : 120

Добредојдовте на FOTOKEEN ФОТОГРАФИЈА Продавница ,постојат многу различни стилови на фотографска опрема з

Добредојдовте на FOTOKEEN ФОТОГРАФИЈА Продавница ,постојат многу различни стилови на фотографска опрема з

Никакви негативни или спор ќе му наштети на двете страни, и нема да дозволиме проблем навистина да се ре

Услуги на клиентите Ние и ветуваме дека ќе ви понуди најдобар квалитет и задоволување на поуслуга...

Молиме забележете : Прво : 1.Нашиот сите производи се печатени со микрофибер (густа ткаенина,памук)(перат,

(2)Топлински со железо на задниот дел на објектот,тогаш тоа ќе биде мазна повторно.За Боја : Ве молиме има

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер ма

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер ма

И оваа позадина не е водоотпорен, не ја користат водата за чистење, ако тоа е валкано,можете да користете

Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз

П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл

кејт Фотографски позадина Фаза осветлување цвеќиња трева зелена позадина растенија винил photocallbackdrops де

Големина на : Големина на : (1)најпопуларните големини, треба да се користат за : 3ft x 5ft(100cmx150cm)4ft x 4ft (125cm X125cm)4

Максимална лесна ширина на 300cm (други продавници : максимум може да се намали 180cm, поголема големина поза

Please wait...