0
clear
  • 10ftX20ft Прилагодено Tye-Умре Муслин фото позадина,Само ги Споделите со Нас Број на Модел на Производ или ID на Рекламира Еден Купат Директно
  • -20%
  • -20%
10ftX20ft Прилагодено Tye-Умре Муслин фото позадина,Само ги Споделите со Нас Број на Модел на Производ или ID на Рекламира Еден Купат Директно

10ftX20ft Прилагодено Tye-Умре Муслин фото позадина,Само ги Споделите со Нас Број на Модел на Производ или

DEN 2784.00
DEN 2450.00

Количината на стоката
Тековен

Добредојдовте на FOTOKEEN ФОТОГРАФИЈА Продавница ,постојат многу различни стилови на фотографска опрема за продажба!!!!!!!!!
3m X6m Прилагодено Tye-Умре Муслин позадина, ги Споделите со Нас Број на Модел на Производ или ID на Рекламира Еден Купат Директно ,plz проверите повеќе слики како што е подолу , ако се потребни никакви јасни слики , plz се чувствуваат слободни да ги споделите со нас : )
Функција :
1, Големина : 5 X7ft/1.5m X2.1m ( ГОЛЕМИНА може да се прилагоди на вашите барања )
2, 100% Мек Памучен материјал
3,мала тежина, Лесно да се свитка
4,Добра drape и апсорпцијата
5,Нема Лесна со суптилна цвест
6,Stitched работ за издржливост
Се истакна :
1,Мулти-стилови за избор
2,Големина може да се прилагоди
3, се Користи за : студио за снимање, се облекуваат снимање, свадба снимање портрет снимање, 4,пет снимање, реклама, birthday (роденден)/семејството партија и внатрешна/надворешна портрет, итн.
За НАС : Ние сме Производител на Фотографијата во позадина, кој има 10 години искуство во оваа индустрија.На тој начин, ќе се обезбеди разумна цена, со висок квалитет, најдобра услуга, брз време на испорака за вас.На секое прашање ,само оставете порака и ние ќе се обидеме потрудиме да помогне во секое време .
Пакет вклучувајќи : секој компјутер во ПП Торба
Топло внимание :
1, Бидејќи секоја позадина е бојата со рака, па на бои и сликата може да се разликува малку од делот прикажува сликата во gallery (галерија)
3, Стринг рен т редовни големини како 5х5, 5x7, 8x8, 8 X12, 7x10, 8x10, 10x12, 10x10, 8x15 и 10x20ft е можно за нас според нашиот каталог. Само да ни оставите порака на големина што ви треба . Ние ќе се подготват за цел соодветно.
Ви благодариме за вашиот вид предвид однапред
имаме многу големини како што е подолу,pls остави порака кога ќе треба .
Нашата Работилница и процес на производство :

Детални карактеристики

Големина (мм):
3mx6m
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
кориснички
Бренд Име:
FOTOKEEN
Материјал:
Муслин
Тип:
Tye-Умре муслин позадина
Стил:
сите видови
ОЕМ:
може да бидат прифатени
Големина:
3mX6m
Материјал & големина:
Може да се прилагоди
is_customized:
Yes

Слични производи

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл

П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и

Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз

кејт Фотографски позадина Фаза осветлување цвеќиња трева зелена позадина растенија винил photocallbackdrops де

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер ма

(2)Топлински со железо на задниот дел на објектот,тогаш тоа ќе биде мазна повторно.За Боја : Ве молиме има

Молиме забележете : Повеќето големини позадина е во 1 парче , САМО големини дека и ширина & висина се над 10

Во исто време, бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии, позадина ко

Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или на нашата email кејт(во)globalego Обично треба да се испра

Никакви негативни или спор ќе му наштети на двете страни, и нема да дозволиме проблем навистина да се ре

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл

Услуги на клиентите Ние и ветуваме дека ќе ви понуди најдобар квалитет и задоволување на поуслуга Сите

Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер ма

Спецификација : ■ 100% сосема нов и висок квалитет ■ Материјал : крпа(Винил Материјал) ■ Боја : како на с

Овие надоместоци се на одговорност на клиентот и не се вклучени во фактурата ro превозот вкупно.Споделув

Молиме забележете : Прво : 1.Нашиот сите производи се печатени со микрофибер (густа ткаенина,памук)(перат,

Максимална лесна ширина на 300cm (други продавници : максимум може да се намали 180cm, поголема големина поза

За полиестер позадина, може да се мие или железо тоа да се отстрани набори, набори се лесно да се отстран

Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1 П : Што е разлика помеѓу тенки винил и полиестер? A :

Allenjoy фотографија позадина Фантазија месечината ракета interplanetary фото бебе позадинаНапомена : Производот

Во обично,тоа ќе потрае околу 715 дена за да го добие Нашиот бренд Capi Sco Ние сме професионални фотографија

И оваа позадина не е водоотпорен, не ја користат водата за чистење, ако тоа е валкано,можете да користете

Please wait...