0
clear
  • Кејт Сива Фото Backdrops Фото Снимајте Фотографија Потекло Темно Дрво-Paneled Ѕидовите Бели Деца Превез Бела Подот За Студио
  • -20%
  • -20%
Кејт Сива Фото Backdrops Фото Снимајте Фотографија Потекло Темно Дрво-Paneled Ѕидовите Бели Деца Превез Бела Подот За Студио

Кејт Сива Фото Backdrops Фото Снимајте Фотографија Потекло Темно Дрво-Paneled Ѕидовите Бели Деца Превез Бела

DEN 897.60
DEN 817.00

Количината на стоката
Тековен


Бренд Кејт
Со цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер материјал(памук).Ние постојано ќе се разбере потребите на клиентите и да го направите најдобриот позадина крпа.
Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фото-студио и нашиот стручен тим.
Нашите производи се главно насочени на новороденчињата,деца, возрасни,празници,родендени,свадби итн.
Ние може да се според желбите на побарувачката за да се дизајнира уникатен производ позадина
Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас.
Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или e-mail.
Молиме забележете :
Материјал : микрофибер (дебела крпа,памучна крпа)
1 .Секое парче од позадина ќе имаат џеб, pocket е бесплатен,тоа е лесно да се откажам,може да advoid набори.
2.Максимална лесна ширина на 300cm;
3.Ќе добиете само во позадина без да застане.
4.Сите backdrops ќе бидат испратени од страна на укината,бидејќи со подебел материјал без длабоки брчки проблем.
Ако ви треба други големина,се чувствуваат слободни да контакт со мене.
1. поради преклопување на објектот ќе имаат некои набори во транзит,но тоа може да се пеглаат,како и на вести.
2.Оваа позадина може да се мијат под ладна температура. за перење, исто така, може да ги отстраните брчките.
П : Колку долго ќе чини за да испратите позадина за мене?
A : Ние треба 1-3 работни денови за да се произведе цел.Обично ние испрати на сад страна на курирската служба DHL,тоа е 3-7 warking dayas ,Европа, Азија, Океанија зема 15-30 работни дена(брза испорака начин е 10-20days);Африка, Јужна Америка зема 25-60 работни дена. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака,ние ќе го избере подобар превозот начин за вас

Детални карактеристики

Големина (мм):
100X150CM, 150X200CM, 150X220CM, 200X200CM, 200X300CM, 250X250CM, 300X300CM, 300X600CM, прилагодите контакт
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
кејт
Стил:
Деца
Број На Модел На:
CM-S-1375
Материјал:
густа ткаенина
Содржина:
темно дрво-paneled ѕидовите бели деца превез бела кат
се применуваат:
Новороденче Фотографии, Позадина Деца
превозот:
Пакет
Други Снабдување:
Повеќе Парчиња=попусти+брза испорака слободни
сопствени направени:
Да, Custom Background
KEYWORD1:
фотографија позадина Прилагодите,фото backdrops
KEYWORD2:
позадина ,фотографски позадина
KEYWORD3:
производи за фото студио,фотографија студио потекло

Слични производи

Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас Започнете со тркалање на важни страна на

Allenjoy фотографија позадина Фантазија месечината ракета interplanetary фото бебе позадинаНапомена : Производот

Услуги на клиентите Ние и ветуваме дека ќе ви понуди најдобар квалитет и задоволување на поуслуга...

П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и

(2)Топлински со железо на задниот дел на објектот,тогаш тоа ќе биде мазна повторно.За Боја : Ве молиме има

Овие надоместоци се на одговорност на клиентот и не се вклучени во фактурата ro превозот вкупно.Споделув

Референтна слика : позадина се користи за да се симулираат реалните сценографијатаМатеријал Тежина : 120

Молиме забележете : Прво : 1.Нашиот сите производи се печатени со микрофибер (густа ткаенина,памук)(перат,

Allenjoy фото позадина Тиква винова лоза пчела ливада фотографија новороденче backdrops 8x8Напомена : Производот

Краток ВоведОва е 5 ft*6.5 стапки(150 см*200 cm) позадина со општиот изглед на сликата, и сосема лесна, значи тоа

Полиестер Ако позадина е валкано, што може да се фрли ја во машина за перење.Особено забрзана, Обработен

кејт Фотографски позадина Фаза осветлување цвеќиња трева зелена позадина растенија винил photocallbackdrops де

10ft x 10ft (300cm X300cm)без подот за лице да застане на.Ако имате било незадоволство или проблеми откако доби, ве

Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл

И оваа позадина не е водоотпорен, не ја користат водата за чистење, ако тоа е валкано,можете да користете

Please wait...