0
clear
  • Кејт Сина Sequin Ткаенина Фото Backdrops Свадба Фото Фотографија Позадина Церемонијата Камера Fotografica Бебе Роденден
  • -20%
  • -20%
Кејт Сина Sequin Ткаенина Фото Backdrops Свадба Фото Фотографија Позадина Церемонијата Камера Fotografica Бебе Роденден

Кејт Сина Sequin Ткаенина Фото Backdrops Свадба Фото Фотографија Позадина Церемонијата Камера Fotografica Бебе

DEN 897.60
DEN 817.00

Количината на стоката
Тековен


Бренд Кејт
Со цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер материјал(памук).Ние постојано ќе се разбере потребите на клиентите и да го направите најдобриот позадина крпа.
Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фото-студио и нашиот стручен тим.
Нашите производи се главно насочени на новороденчињата,деца, возрасни,празници,родендени,свадби итн.
Ние може да се според желбите на побарувачката за да се дизајнира уникатен производ позадина
Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас.
Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или e-mail.
Молиме забележете :
Материјал : микрофибер (дебела крпа,памучна крпа)
1 .Секое парче од позадина ќе имаат џеб, pocket е бесплатен,тоа е лесно да се откажам,може да advoid набори.
2.Максимална лесна ширина на 300cm;
3.Ќе добиете само во позадина без да застане.
4.Сите backdrops ќе бидат испратени од страна на укината,бидејќи со подебел материјал без длабоки брчки проблем.
Ако ви треба други големина,се чувствуваат слободни да контакт со мене.
1. поради преклопување на објектот ќе имаат некои набори во транзит,но тоа може да се пеглаат,како и на вести.
2.Оваа позадина може да се мијат под ладна температура. за перење, исто така, може да ги отстраните брчките.
П : Колку долго ќе чини за да испратите позадина за мене?
A : Ние треба 1-3 работни денови за да се произведе цел.Обично ние испрати на сад страна на курирската служба DHL,тоа е 3-7 warking dayas ,Европа, Азија, Океанија зема 15-30 работни дена(брза испорака начин е 10-20days);Африка, Јужна Америка зема 25-60 работни дена. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака,ние ќе го избере подобар превозот начин за вас

Детални карактеристики

Големина (мм):
200cmX200cm, кориснички големини, 150cmX220cm, 200cmX300cm, 100cmX150cm, 250cmX250cm, 300cmX600cm, 150cmX200cm, 300cmX300cm
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
ZJ-WY119
Бренд Име:
кејт
Стил:
искра
Тип:
handsewing
Материјал:
густа ткаенина
Големина:
Size Optional
Содржина:
едноставна детска, авиони, облаците
Материјал:
дебела крпа,Без браздата, може да се мијат, може да се користи постојано
се применуваат:
свадба , сценско backdrops
клучен збор:
фото позадина фотографија позадина,деца фото позадина
превозот:
Пакет или ролна(само за 5*6.5 ft)
Други Снабдување:
фото студио, фото реквизити,деца
сопствени направени:
слика и големина

Слични производи

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл

кејт Фотографски позадина Фаза осветлување цвеќиња трева зелена позадина растенија винил photocallbackdrops де

10ft x 10ft (300cm X300cm)без подот за лице да застане на.Ако имате било незадоволство или проблеми откако доби, ве

Молиме забележете : Прво : 1.Нашиот сите производи се печатени со микрофибер (густа ткаенина,памук)(перат,

И оваа позадина не е водоотпорен, не ја користат водата за чистење, ако тоа е валкано,можете да користете

Материјал : Сликовно платно(винил крпа)Материјал Тежина : 120 GSM.тип : дигитално печатењеКарактеристики : С

Максимална лесна ширина на 300cm (други продавници : максимум може да се намали 180cm, поголема големина поза

За полиестер позадина, може да се мие или железо тоа да се отстрани набори, набори се лесно да се отстран

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл

Услуги на клиентите Ние и ветуваме дека ќе ви понуди најдобар квалитет и задоволување на поуслуга...

Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите

Услуги на клиентите Ние и ветуваме дека ќе ви понуди најдобар квалитет и задоволување на поуслуга Сите

(2)Топлински со железо на задниот дел на објектот,тогаш тоа ќе биде мазна повторно.За Боја : Ве молиме има

Во исто време, бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии, позадина ко

Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1 П : Што е разлика помеѓу тенки винил и полиестер? A :

Овие надоместоци се на одговорност на клиентот и не се вклучени во фактурата ro превозот вкупно.Споделув

Allenjoy фотографија позадина Фантазија месечината ракета interplanetary фото бебе позадинаНапомена : Производот

Референтна слика : позадина се користи за да се симулираат реалните сценографијатаМатеријал Тежина : 120

Please wait...