0
clear
  • Дигитални Печатени Божиќ Фотографија Backdrops Новороденче Фото Позадини За Студио Снег Место Потекло Fotografia
  • -20%
  • -20%
Дигитални Печатени Божиќ Фотографија Backdrops Новороденче Фото Позадини За Студио Снег Место Потекло Fotografia

Дигитални Печатени Божиќ Фотографија Backdrops Новороденче Фото Позадини За Студио Снег Место Потекло Fotografia

DEN 897.60
DEN 817.00

Количината на стоката
Тековен

Бренд Кејт
Со цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер материјал(памук).Ние постојано ќе се разбере потребите на клиентите и да го направите најдобриот позадина крпа.
Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фото-студио и нашиот стручен тим.
Нашите производи се главно насочени на новороденчињата,деца, возрасни,празници,родендени,свадби итн.
Ние може да се според желбите на побарувачката за да се дизајнира уникатен производ позадина
Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас.
Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или e-mail.
Молиме забележете :
Материјал : микрофибер (дебела крпа,памучна крпа)
1 .Секое парче од позадина ќе имаат џеб, pocket е бесплатен,тоа е лесно да се откажам,може да advoid набори.
2.Максимална лесна ширина на 300cm;
3.Ќе добиете само во позадина без да застане.
4.Сите backdrops ќе бидат испратени од страна на укината,бидејќи со подебел материјал без длабоки брчки проблем.
Ако ви треба други големина,се чувствуваат слободни да контакт со мене.
1. поради преклопување на објектот ќе имаат некои набори во транзит,но тоа може да се пеглаат,како и на вести.
2.Оваа позадина може да се мијат под ладна температура. за перење, исто така, може да ги отстраните брчките.
П : Колку долго ќе чини за да испратите позадина за мене?
A : Ние треба 1-3 работни денови за да се произведе цел.Обично ние испрати на сад страна на курирската служба DHL,тоа е 3-7 warking dayas ,Европа, Азија, Океанија зема 15-30 работни дена(брза испорака начин е 10-20days);Африка, Јужна Америка зема 25-60 работни дена. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака,ние ќе го избере подобар превозот начин за вас

Детални карактеристики

Големина (мм):
200cmX200cm, кориснички големини, 150cmX220cm, 200cmX300cm, 100cmX150cm, 250cmX250cm, 300cmX600cm, 150cmX200cm, 300cmX300cm
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
CM-ST-041-D-1
Бренд Име:
кејт
Стил:
Божиќ
Материјал:
густа ткаенина
is_customized:
Yes
Големина:
Custom Size
Материјал:
дебела крпа,Без браздата, може да се мијат, може да се користи постојано
се применуваат:
Фото студио,фотографии, bokeh позадина
Тема:
Божиќ позадина, позадина
клучен збор:
фотографија backdrops,божиќ backdrops фотографија
Клучни зборови:
фото позадина, розова
Слика Содржина :
Божиќ , снег, розова боја
Печатени Начин :
Дигитални Печатени.рачно насликани потекло
Карактер:
Новороденото бебе, Дете фотографии, Фотографот

Слични производи

Во исто време, бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии, позадина ко

Референтна слика : позадина се користи за да се симулираат реалните сценографијатаМатеријал Тежина : 120

Големина на : Големина на : (1)најпопуларните големини, треба да се користат за : 3ft x 5ft(100cmx150cm)4ft x 4ft (125cm X125cm)4

Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или на нашата email кејт(во)globalego Обично треба да се испра

Краток ВоведОва е 5 ft*6.5 стапки(150 см*200 cm) позадина со општиот изглед на сликата, и сосема лесна, значи тоа

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл

Молиме забележете : Повеќето големини позадина е во 1 парче , САМО големини дека и ширина & висина се над 10

Материјал : Сликовно платно(винил крпа)Материјал Тежина : 120 GSM.тип : дигитално печатењеКарактеристики : С

Молиме забележете : Прво : 1.Нашиот сите производи се печатени со микрофибер (густа ткаенина,памук)(перат,

Овие надоместоци се на одговорност на клиентот и не се вклучени во фактурата ro превозот вкупно.Споделув

И оваа позадина не е водоотпорен, не ја користат водата за чистење, ако тоа е валкано,можете да користете

Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1 П : Што е разлика помеѓу тенки винил и полиестер? A :

Allenjoy фотографија позадина Фантазија месечината ракета interplanetary фото бебе позадинаНапомена : Производот

Тие се protable да се земе на локацијаАко позадина браздата или навремено,лежат или висат стан на 2448hour,желез

Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите

Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз

Allenjoy фото позадина Тиква винова лоза пчела ливада фотографија новороденче backdrops 8x8Напомена : Производот

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл

Може да се користи повеќе пати,погоден за професионални фотографи и фото студио.Форматот на датотеката

Услуги на клиентите Ние и ветуваме дека ќе ви понуди најдобар квалитет и задоволување на поуслуга...

Please wait...