0
clear
  • 200pcs / многу сопствени обичните Кеси жените еко кеси платно памук торба зелена шопинг торба без патент прилагоди со сопствено лого
  • -20%
  • -20%
200pcs / многу сопствени обичните Кеси жените еко кеси платно памук торба зелена шопинг торба без патент прилагоди со сопствено лого

200pcs / многу сопствени обичните Кеси жените еко кеси платно памук торба зелена шопинг торба без патент прилагоди

DEN 23040.00

Количината на стоката
Тековен


Прилагодено Лого И Големина ,Ако Има Било Какви Прашања Pls Слободно Испратите Порака На Нас , Ние Ќе Ви Одговори Што Е Можно Поскоро .

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Кеси
Материјал Состав:
Платно
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
keepgoing
Затворање Тип:
Не Патент
Број На Модел На:
220D
Стил:
Повик
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Големина:
кориснички
логото:
кориснички
Боја:
Беж
shippment:
Бесплатен превозот
MOQ:
200 компјутери

Слични производи

Превозот За Може Или Шише Носители За повикување само (специјални ситуации предмет на вистинските прев

Dispalang Деца Ручек Кеси Коњ Животински Печати Кампусот Ручек Кутија За Деца Термички Пикник Храна Торба П

1.Прилагодување A Една Боја Логото печатење, MOQ : 200pcs,печатење задолжен : Слободен печатење ако количество

Спецификации : 1 Материјал : 5mm / 3мм / 4mm дебелина neoprene СДР материјал2 Големина : 6.5 см(внатрешно кол)x10.5(виси

Превозот За Може Или Шише Носители За повикување само (специјални ситуации предмет на вистинските прев

Клиентите Кои Исто Така Како Овие>>>>Голем Капацитет Чанти : Деца Ранци & Ручек Кеси : Черепот Ранци & Ручек

рутински чистење е најдобро, да ги задржи торба отвори кога не е во употребаДетална Спецификација за Пр

1.Прилагодување A печатење, Топол Печат MOQ : 200pcs, Други MOQ : 500 PCS Контакт со мене да confrm printinting полнење Б...

Колку долго ќе инсулин кутија чува ладно? да,еве одговор : зимски ладење 1 Но мора да ни даде фотографии о

Трговија на големо сомот кеси големина 7x9cmСомот drawstring кеси, може да се користи како подарок торбичка кес

Серија на Училишни Ранци : Клиентите Кои Исто Така Како Овие>>>>>>>>16 Инчен Ранци за Деца : >>>>Ручек Кеси за Д

Dispalang Преносни Изолирани Кулер Ручек Торба Черепот Печати Мала Топлинска Храна Пикник Кеси За Жени, дец

Neoprene Вино Торба1.На прв можеме да прави дела според вашите СОПСТВЕНИ дизајни , ако треба .2.Откако ќе се по

Please wait...