0
clear
  • (100pcs/многу) големина W38*H32*D10 cm обичај зелена еко торба со логото печатени
  • -20%
  • -20%
(100pcs/многу) големина W38*H32*D10 cm обичај зелена еко торба со логото печатени

(100pcs/многу) големина W38*H32*D10 cm обичај зелена еко торба со логото печатени

DEN 2400.00

Количината на стоката
Тековен


не ткаени fabirc еко reuable шопинг торба
100pcs/многу, празна торба без лого,
торба големина W38*H32*D10 cm( нормално апликација : подарок шопинг торба, одговараат на грб облека шопинг торба, промоција торба,кутија за чевли bagt)
Треба прилагодено лого на шопинг торба?
печатење цена за 1 боја логото печатени на двете страни е $50,
Ве молиме додадете (лого на трошоците) во кошничката за да поставите цел заедно со торба цел
500pcs цел, ние се печати вашето лого бесплатно на промени( нема потреба да додадете логото трошоци)
Торба со прилагодено лого за повикување само
Повеќе прилагодено за шопинг торба за референца

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Бренд Име:
WAYAZK
Главен Материјал:
Не-Плетени Ткаенини
Затворање Тип:
Не Патент
Материјал Состав:
PP
Рака Пад:
45см
Број На Модел На:
WFB-16
Торба за обработка метод :
ултразвучно топлина притискање
максимална тежина може да се стави:
не повеќе од 5KG
Примена на чантата:
облеката, козметиката,шопинг, промоција,подарок пакување итн

Слични производи

Клиентите Кои Исто Така Како Овие>>>>Голем Капацитет Чанти : Деца Ранци & Ручек Кеси : Черепот Ранци & Ручек

Повратни информации.Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Осигурајте се дека �

Прилагодено Лого И Големина ,Ако Има Било Какви Прашања Pls Слободно Испратите Порака На Нас , Ние Ќе Ви О

трговија на големо со висок квалитет не ткиво ткаенина drawstring подигање чевли торба 10pieces / многу,торба гол

ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални поврат�

Dispalang Платно Термички Ручек Кеси За Жените Галакси Ѕвезди Печатење Торба Ладилник За Деца Мали Изолиран

рутински чистење е најдобро, да ги задржи торба отвори кога не е во употребаДетална Спецификација за Пр�

1.Прилагодување A печатење, Топол Печат MOQ : 200pcs, Други MOQ : 500 PCS Контакт со мене да confrm printinting полнење Б...

рутински чистење е најдобро, да ги задржи торба отвори кога не е во употребаДетална Спецификација за Пр�

Почитувани Купувачи : Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа

Дебелина 3мм NeopreneПроизводство : 1.На прв можеме да прави дела според вашите СОПСТВЕНИ дизајни , ако треба

Спецификации На Stubby Носителот Може Да Ладилници1 : Neoprene Водоотпорен Материјал Стандардна Големина : вна�

Почитувани Купувачи : Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа

Спецификации На Stubby Носителот На Пиво Може Да Ладилници1 : Neoprene Водоотпорен Материјал Стандардна Големи

Превозот За Може Или Шише Носители За повикување само (специјални ситуации предмет на вистинските прев�

Please wait...