0
clear
  • (100pcs/многу) големина W38*H32*D10 cm прилагодено лого еко обновливи шопинг торба со логото
  • -20%
  • -20%
(100pcs/многу) големина W38*H32*D10 cm прилагодено лого еко обновливи шопинг торба со логото

(100pcs/многу) големина W38*H32*D10 cm прилагодено лого еко обновливи шопинг торба со логото

DEN 2400.00

Количината на стоката
Тековен


не ткаени fabirc еко reuable шопинг торба
100pcs/многу, празна торба без лого,
торба големина W38*H32*D10 cm( нормално апликација : подарок шопинг торба, одговараат на грб облека шопинг торба, промоција торба,кутија за чевли bagt)
Треба прилагодено лого на шопинг торба?
печатење цена за 1 боја логото печатени на двете страни е $50,
Ве молиме додадете (лого на трошоците) во кошничката за да поставите цел заедно со торба цел
Торба со прилагодено лого за повикување само
Повеќе прилагодено за шопинг торба за референца

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Бренд Име:
WAYAZK
Главен Материјал:
Не-Плетени Ткаенини
Затворање Тип:
Не Патент
Материјал Состав:
PP
Рака Пад:
45см
Број На Модел На:
WFB-11
Торба за обработка метод :
ултразвучно топлина притискање
максимална тежина може да се стави:
не повеќе од 5KG
Примена на чантата:
облеката, козметиката,шопинг, промоција,подарок пакување итн

Слични производи

Не ткаени торби големина W40 XH35 XD10 CMне ткаени обновливи трговски промотивни торба со вашето лого печатен

? Ако ја прими стоката скршени.? Било disatified со производ, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо да с

Спецификации На Stubby Носителот Може Да Ладилници1 : Neoprene Водоотпорен Материјал Стандардна Големина : вна

1 НЕ ТКАЕНИ SHO PPING ТОРБАСЕГАШНАТА ЦЕНА Е БАЗА НА 30*35*10 CM НЕ ТКАЕНИ 80 G ТОРБА без лого ЕКСТРА ЦЕНА КАКО што е П

Трговија на големо сомот кеси големина 7x9cmСомот drawstring кеси, може да се користи како подарок торбичка кес

1.Прилагодување A печатење, Топол Печат MOQ : 200pcs, Други MOQ : 500 PCS Контакт со мене да confrm printinting полнење Б...

трговија на големо со висок квалитет не ткиво ткаенина drawstring подигање чевли торба 100pieces / многу,торба го

Почитувани Купувачи : Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа

(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обича

рутински чистење е најдобро, да ги задржи торба отвори кога не е во употребаДетална Спецификација за Пр

Спецификации : 1 Материјал : 5mm / 3мм / 4mm дебелина neoprene СДР материјал2 Големина : 6.5 см(внатрешно кол)x10.5(виси

Почитувани Купувачи : Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа

Dispalang Деца Ручек Кеси Коњ Животински Печати Кампусот Ручек Кутија За Деца Термички Пикник Храна Торба П

1.Прилагодување A Една Боја Логото печатење, MOQ : 200pcs,печатење задолжен : Слободен печатење ако количество

Прилагодено Лого И Големина ,Ако Има Било Какви Прашања Pls Слободно Испратите Порака На Нас , Ние Ќе Ви О

Колку долго ќе инсулин кутија чува ладно? да,еве одговор : зимски ладење 1 Но мора да ни даде фотографии о

Dispalang Платно Термички Ручек Кеси За Жените Галакси Ѕвезди Печатење Торба Ладилник За Деца Мали Изолиран

1.Прилагодување A печатење, Топол Печат MOQ : 200pcs, Други MOQ : 500 PCS Контакт со мене да confrm printinting полнење Б...

ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната Но купувачот тре

Клиентите Кои Исто Така Како Овие>>>>Голем Капацитет Чанти : Деца Ранци & Ручек Кеси : Черепот Ранци & Ручек

Превозот За Може Или Шише Носители За повикување само (специјални ситуации предмет на вистинските прев

Повратни информации.Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Осигурајте се дека

Спецификации На Stubby Носителот На Пиво Може Да Ладилници1 : Neoprene Водоотпорен Материјал Стандардна Големи

трговија на големо обновливи количка за шопинг торба,100 парчиња / многу, торба големина 38x58cm.1000pcs цел, ние

Please wait...