0
clear
  • 2017 Половина Чипка Ракав Одбиеме Јака Гроздобер Летен Фустан Жени Висока Половината Фармерки Тексас Фустан Со Sashes #170340
  • -20%
  • -20%
2017 Половина Чипка Ракав Одбиеме Јака Гроздобер Летен Фустан Жени Висока Половината Фармерки Тексас Фустан Со Sashes #170340

2017 Половина Чипка Ракав Одбиеме Јака Гроздобер Летен Фустан Жени Висока Половината Фармерки Тексас Фустан

DEN 3144.00
DEN 2358.00

Количината на стоката
Тековен


Големина S : Фустан Должина 94cm, Градите 80см, Половината 70cm, Рамо 36cm, Ракав 31.5 cm
Големина M : Фустан Должина 95cm, Градите 84cm, Половината 74cm, Рамо 37cm, Ракав 32cm
Големина L : Фустан Должина 96cm, Градите 88cm, Половината 78cm, Рамо 38cm, Ракав 32.5 cm
Мерка од страна, им овозможи на 2-4cm отстапување

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
TUHAO
Силуета:
А-Линија
Сезоната:
Лето
Стил:
Гроздобер
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Памук,Чипка
Sleeve Должина(cm):
Половина
Број На Модел На:
#170340
Деколте:
Пак надолу Јака
Декорација:
Sashes

Слични производи

ТОПЛА ПРОДАЖБАПРОДАВНИЦА СЕГА> $13.98 ТОПЛА ПРОДАЖБАПРОДАВНИЦА СЕГА> $11.33 ТОПЛА ПРОДАЖБАПРОДАВНИЦА СЕГА> $1

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕ

Секси Ниска V Вратот Мраз Свила Мазна Долги Ракави Фустан Транспарентно Високо Сече Фустан Види Преку Н

ТОЧКА БР : C0081.Главен Материјал : 95%Памук,5%spandex.180 GSM2.Две Парчиња3.Тесни Секси4.О Деколте5.Печати : 26.Големина

започнете $ 19.98 $ 10.99 $ 19.98 $ 15.98 $ 17.60 $ 8.80 $ 15.68 $ 9.09крајот / 12cmS37cm 77cm 55cm 108cm 【8090 MM】M38cm 78cm 55cm 109cm 【90110 MM】L39cm 79cm 55cm 110

JYConline Длабоко V Вратот Frilled Жените Се Облекуваат Вечер Ноќен Клуб Секси Партија Фустани Bodycon Секси Мини Ф

Спецификација : ГолеминаБесплатни Големина Одговара На СМБојаПрикажани како главна сликаПакувањеСеко

Топло Добредојде во продавница1) ве Молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно пред да

Мерење Во СМ на Градите, Половината Должина S 8284 70 80 M 8688 74 81 L 9092 78 82 XL 9496 82 83 Мерење Во Инчи Градите, Половин

Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.Сите пораки ќе бидат одговорен

Нови Жените Летен Фустан 2018 Кавга Ракав Исклучување Рамо Жена Плажа Облечи DR339

Производ ВоведДобиете вашата bardot во оваа бројкаласкави фустан кој има foldover заврши стил, offрамо стил, сун

Спецификација : ГолеминаБесплатни една ГолеминаБојаПрикажани како главна сликаПакувањеСекој во polybagВ

Жените Пролет, Есен Облечи 2017 Нови Оригинални Книжевни Лабава Памук, Лен Жените се Облекуваат Плус Голе

Please wait...