0
clear
  • трговија на големо Нов Фустан Розова Водат плетење Тесни Славна личност Мода обичните бутик Коктел партија завој се облекуваат (L1768)
  • -20%
  • -20%
трговија на големо Нов Фустан Розова Водат плетење Тесни Славна личност Мода обичните бутик Коктел партија завој се облекуваат (L1768)

трговија на големо Нов Фустан Розова Водат плетење Тесни Славна личност Мода обичните бутик Коктел партија

DEN 1728.00

Количината на стоката
Тековен


ТОПЛО ДОБРЕДОЈДЕ
Ве молиме запомнете да се информирате на големини и бои кога ќе го поставите цел.
Јас?м среќни да понуди најдобра услуга и ниска цена за вас.
можете да се меша цел различен стил,боја и големина !
ОБЈЕКТОТ СЛИКИ
Сите наши производи се како што е прикажано на слики.ние прифаќаме сите трговија на големо и мало и пад на превозот бизнис,и се меша наредби се на располагање премногу.Ако ви треба било каква помош,pls се чувствуваат слободни да не контактирате!Благодарам многу!
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по приемот на плаќање.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака
Оставете го вашиот повратните информации
1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот увери дека ние се реши проблемот на најдобар начин.
Се надевам дека ќе уживаат во шопинг со нас!

Детални карактеристики

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Број На Модел На:
L1768
Деколте:
V Деколте
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
BAICLOTHING
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
Труба / Сирена
Материјал:
Rayon
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Боја Стил:
Природна Боја
Ткаенина Тип:
плетење

Слични производи

Нови Жените Летен Фустан 2018 Кавга Ракав Исклучување Рамо Жена Плажа Облечи DR339

1, Големина : Било која големина на располагање, вклучувајќи мали,средни,големи,и плус големина / прекуме

Спецификација : ГолеминаБесплатни Големина Одговара На СМБојаПрикажани како главна сликаПакувањеСеко

започнете $ 19.98 $ 10.99 $ 19.98 $ 15.98 $ 17.60 $ 8.80 $ 15.68 $ 9.09крајот / 12cmS37cm 77cm 55cm 108cm 【8090 MM】M38cm 78cm 55cm 109cm 【90110 MM】L39cm 79cm 55cm 110

Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.Сите пораки ќе бидат одговорен

Спецификација : ГолеминаБесплатни една ГолеминаБојаПрикажани како главна сликаПакувањеСекој во polybagВ

Спецификација : ГолеминаБесплатни Големина Одговара На СМБојаПрикажани како главна сликаПакувањеСеко

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина Н

Секси Ниска V Вратот Мраз Свила Мазна Долги Ракави Фустан Транспарентно Високо Сече Фустан Види Преку Н

ТОЧКА БР : C0081.Главен Материјал : 95%Памук,5%spandex.180 GSM2.Две Парчиња3.Тесни Секси4.О Деколте5.Печати : 26.Големина

Функција Материјал : 60%Памук+35%Полиестер+5%Spandex Боја : Темно Сина,Black Големина : S / M / L / XL / XXL Известување :

ГОЛЕМИНА(CM) Половината Должина Биста S 68 70 84 М 72 70 88 L 78 72 94 XL 84 72 XXL 100 90 74 106Answer : ___________________________ Note : 13 CM грешка

JYConline Длабоко V Вратот Frilled Жените Се Облекуваат Вечер Ноќен Клуб Секси Партија Фустани Bodycon Секси Мини Ф

Ако можете, исто така, имаат проблем за плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ако имате проблем во вр

Облека longue femme ete 2017 Жените Лето Долго Макси Фустан Секси Отворени Врати V Вратот без Ракави Флорални Пла

modname=ckeditorСекси О вратот Водат Midi Фустан 2017 New Жените Ракија Melville АА Гроздобер Пакет Колковите Долго Резе

Спецификација : ГолеминаБесплатни Големина Одговара На СМБојаПрикажани како главна сликаПакувањеСеко

Материјал : ПолиестерГолемина : S, M, L, XLПакување : OPP вреќаЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме обратете се до големина на

Фустан Должина : 91cmПоради снимањето или прикаже и други причини, може да постојат разлики во боја помеѓу

Секси Жените Патент Кожа Мода Се Облекуваат Танц Облека Костим За ПерформансиЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да с

· Сите испораката ќе биде испратен на купувачот адресата наведена во Aliexpress Снимањето или компјутер на е

1, Големина : Било која големина на располагање, вклучувајќи мали,средни,големи,и плус големина / прекуме

Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса се совпаѓа со адресата што би сакале ни да б

Име : Црно Бела Шпагети Рака Завиткани Мини Фустан Clubwear Секси Половината Отсечени Жените V Деколте, Лице

Please wait...