0
clear
  • Kleider Пистата Фустан Цветни Печати Зголеми Жените Летен Фустан Дијамант Beaded Партија Dames Jurken Zomer 2018 Облека Ete Femme Плажа Boho
  • -20%
  • -20%
Kleider Пистата Фустан Цветни Печати Зголеми Жените Летен Фустан Дијамант Beaded Партија Dames Jurken Zomer 2018 Облека Ete Femme Плажа Boho

Kleider Пистата Фустан Цветни Печати Зголеми Жените Летен Фустан Дијамант Beaded Партија Dames Jurken Zomer

DEN 1871.52
DEN 1123.00

Количината на стоката
Тековен

Мерење Во СМ на Градите, Половината Должина S 82-84 70 80 M 86-88 74 81 L 90-92 78 82 XL 94-96 82 83 Мерење Во Инчи Градите, Половината Должина S 32.3-33.1 27.6 31.5 М 33.9-34.6 29.1 31.9 L 35.4-36.2 30.7 32.3 XL 37.0-37.8 32.3 32.7

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
jamerary
Материјал:
Полиестер,Lanon
Стил:
Повик
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Копче
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Половината:
Природни
Деколте:
Slash вратот
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
жените летен фустан
Пол:
Жените

Слични производи

Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса се совпаѓа со адресата што би сакале ни да б

Ако можете, исто така, имаат проблем за плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ако имате проблем во вр

Спецификација : ГолеминаБесплатни една ГолеминаБојаПрикажани како главна сликаПакувањеСекој во polybagВ

Ние го цениме вас за вашиот вид разбирање Ако не можете да ги пратите вашата Нарачка користење на следењ

Плус Големина Лабава се Облекуваат Жените, Нова Пролет Есен Долг Ракав Возбудува Секојдневен Фустани, Е

1, Големина : Било која големина на располагање, вклучувајќи мали,средни,големи,и плус големина / прекуме

JYConline Длабоко V Вратот Frilled Жените Се Облекуваат Вечер Ноќен Клуб Секси Партија Фустани Bodycon Секси Мини Ф

Спецификација : ГолеминаБесплатни една ГолеминаБојаПрикажани како главна сликаПакувањеСекој во polybagВ

Повеќе За ПроизводотДраги Пријатели,Ви благодариме за интересно во фустани Фустаните наменети само ед

Фустан Должина : 91cmПоради снимањето или прикаже и други причини, може да постојат разлики во боја помеѓу

Оваа облека големина на информации е само за референца само, и може да има и 23cm разлики поради прирачник

големина информациизабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со прод

Големина : 3 XS, 2 XS, XS, S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL, 7 XLВе молиме проверете ги следните големината на табелата за

висина : _____ cm или ако имате било какви посебни барања, само кажи ни, ние ќе ги пакет според вас пал.Полови

Спецификација : ГолеминаБесплатни Големина Одговара На СМБојаПрикажани како главна сликаПакувањеСеко

Спецификација : ГолеминаБесплатни Големина Одговара На СМБојаПрикажани како главна сликаПакувањеСеко

ГОЛЕМИНА(CM) Половината Должина Биста S 68 70 84 М 72 70 88 L 78 72 94 XL 84 72 XXL 100 90 74 106Answer : ___________________________ Note : 13 CM грешка

Мерење Листи за Референтна ГОЛЕМИНА XS(cm) S (cm) M (cm) L (cm) XL (cm) НИ 2 4 6 8 10 AU / велика БРИТАНИЈА 6 8 10 12 14 ЕВРА 34 36 38 40

започнете $ 19.98 $ 10.99 $ 19.98 $ 15.98 $ 17.60 $ 8.80 $ 15.68 $ 9.09крајот / 12cmS37cm 77cm 55cm 108cm 【8090 MM】M38cm 78cm 55cm 109cm 【90110 MM】L39cm 79cm 55cm 110

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕ

Спецификација : ГолеминаБесплатни Големина Одговара На СМБојаПрикажани како главна сликаПакувањеСеко

ТОПЛА ПРОДАЖБАПРОДАВНИЦА СЕГА> $13.98 ТОПЛА ПРОДАЖБАПРОДАВНИЦА СЕГА> $11.33 ТОПЛА ПРОДАЖБАПРОДАВНИЦА СЕГА> $1

Please wait...