0
clear
  • SUNGI 2.4 Ghz Ултра-Тенок Безжична Тастатура И Глушец Комбо Со USB Приемник Глувчето Тастатура 612 сет За Apple КОМПЈУТЕР WindowsXP/7/8/10
  • -20%
  • -20%
SUNGI 2.4 Ghz Ултра-Тенок Безжична Тастатура И Глушец Комбо Со USB Приемник Глувчето Тастатура 612 сет За Apple КОМПЈУТЕР WindowsXP/7/8/10

SUNGI 2.4 Ghz Ултра-Тенок Безжична Тастатура И Глушец Комбо Со USB Приемник Глувчето Тастатура 612 сет За Apple

DEN 1175.52
DEN 1023.00

Количината на стоката
Тековен

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Само поддршка на англиски Распоред. Оддалечена Област : За Оддалечена област, DHL/Федекс/UPS/ТНТ ќе наплаќаат екстра "Remote Област Такса", ве молиме разбирањето. Оваа тастатура може да нормален компатибилен со таблети, но таблета без USB интерфејс, па можете да го вметнете,Ќе треба да се купи еден "OTG" tieline .
Тастатура големина
284x132x20mm
Тастатура тежина
300g
Глувчето големина
113x57x23mm
Тежина на пакет
430g
Копче
78 клучеви
Тип на батерија
Користење на AAA батерија(не се вклучени)
Интерфејс
USB 2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
Кога ќе се примени на објект, ако не сте задоволни со нашите производи. Ви благодариме!
. Добри услуги и поволни цени се нашите извори за да бидете задоволни клиенти. Царина треба да бидат платени од страна на купувачот, Продавачот може да не ги поддржуваат било Царина. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Жешки копчиња имајте пристап до апликации и медиумите контрола лесно; DPI копчето лесно се прилагодува на специфичноста на глувчето помеѓу 3 DPI нивоа (800/1000/1200) На Нано-приемник може да се најде во одделот на батеријата на тастатура/маус. Постои одделот за батеријата во дното на тастатура, а потоа отворете го поклопецот на батеријата, ќе видите USB приемник внатре, извади го и вметнете го уредот со којшто сакате да се поврзете. Ние може да ви даде Целосна Наплата или Ја на нова . За глувчето е иста со тастатура, има исто така и на одделот за батеријата на задниот дел на глувчето, отвори го капакот и се стави 2 парчиња AAA батерија премногу со правилно поставување. Време на испорака : УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Детални карактеристики

Интерфејс:
USB
Применливи објект:
За Домашна Канцеларија
Тип:
Безжични,Ергономски,Тенок,Стандард
Производи Статус:
Акции
Оптичка Резолуција:
1200 dpi
Бренд Име:
SUNGI
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
08
Глувчето Врска:
Безжичната
Поддржува Човечки Инженеринг:
Yes
Со Мултимедијални Копчиња Функција:
Yes
Времето на пазарот:
Апр-12
Тастатура Врска:
Безжичната
клучен збор:
безжична тастатура и глушец комбо, глувчето поставите тастатурата
боја:
Rose Red/Gold/Сребрена
Работата од далечина:
до 10m
Тип На Батерија:
Користење на AAA батерија(не се вклучени)
Копчињата за бројот:
78 Клучеви
Тастатура големина:
284x132x20mm
Глувчето големина:
113x57x23mm
Тип:
2.4 g безжична
Јазик:
Англиски
Интерфејс:
USB

Слични производи

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Вие мора да му кажете ни што дефектот е и

Ви благодариме! 2 Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор ВО СВЕТ

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

неговата mouse pad е само глувчето подлога,без мало поле Јас гарантирам дека ќе ви се допадне! 1 Употребата н

Топло PromptОваа тастатура може да бидат компатибилни (i OS, Android и Windows),Кога по успехот на тастатурата поврз

Боја предмети ќе бидат предмет на националната притиснете и објавување стандарди.12 месеци, производите

По потврдување, како што се word, постојат повеќе зборови, типографија, typesetting и други феномени не може да г

Бидејќи осветлување проблеми,објекти и pircutres ќе бидат малку различни, но ние ќе се обидеме потрудиме да

Посебна Забелешка : Ние прифаќаме производ прилагодување, онолку колку што ќе испратите вашите омилени

Пред купување, ве молиме бидете сигурни дека вашиот уред е Bluetoothот и Bluetooth возачот е симнат Различни сист

Опис : Оваа нова 5500 DPI 7 Копчето USB Кабелска Гејмерски Глушец, кој е специјално дизајниран за професионалн

Го прилагодите со своја фотографија! Одличен Подарок Објект!6.Повратни информации1 Правоаголникот Mouse Pad

2) Ако sellect DHL / Федекс / ТНТ / UPSот Експедитивни, можеби ќе треба да плаќате данок кога ќе го потпиша кутија..

Бренд Sunsonny СР7200 Telecell Безжичен USB 2.4 Ghz Глувчето Десктоп Игри на Компјутер Канцеларија Лаптоп Интелигентн

99 / парче Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв

1000 DPI Прст Ласерски Глушец Безжична Bluetooth Батерија Глувчето Мини Дизајн Преносни Глувци за ASHP DELL Lenovo Лап

Замена на глувчето нозе за екстремни гејмер или технички професионални Карактеристики на Глувци Skatez : *

Compatiability : Погоден за Logitech MX Магистер безжични глувчето Карактеристики на Производот : 1.Посебен високо п

Ве молиме ни email пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори било спор...

глувчето тркала погоден за : стариот 1800 DPI deathadder Deathadder надградена верзија на 3500 DPI Deathadder специјално Издан

Please wait...