0
clear
  • CNSPEED Бесплатен Превозот Нова Универзална 0.5 l Издише Резервоарот&Масло Фати Може да Резервоарот Со 12mm Издише Филтер TT100962
  • -20%
  • -20%
CNSPEED Бесплатен Превозот Нова Универзална 0.5 l Издише Резервоарот&Масло Фати Може да Резервоарот Со 12mm Издише Филтер TT100962

CNSPEED Бесплатен Превозот Нова Универзална 0.5 l Издише Резервоарот&Масло Фати Може да Резервоарот Со 12mm

DEN 1008.00

Количината на стоката
Тековен


Бесплатен превозот НОВА УНИВЕРЗАЛНА 0.5 L ИЗДИШЕ РЕЗЕРВОАРОТ&МАСЛО ФАТИ МОЖЕ да РЕЗЕРВОАРОТ СО 12 MM ИЗДИШЕ ФИЛТЕР YC100962 Опис : Ова е дизајниран да биде универзална дел за да ги собере сите автомобили, но ако не сте сигурни дека ве молиме контактирајте со нас. Резервоарот Спец : Висина : 147mm Дијаметар : 76mm Капацитет : 530 ML Фитинг за Полнење : Нема Магнетни Приклучок : Да се Издише Филтер : Yes за Да ги Собере Црево Големина : 12mm Во кутија : 1 x 530 ML
Литарски Резервоар со Очите 1 x Издише филтер идејата зад фати резервоарот е да се спречи масло случува во доводното страна на моторот. На акции фабрика автомобил обично постои моторот се издише кој доаѓа надвор од кам маска и ќе оди во воздухот некаде. Ова е казна за нормалните автомобили, но со високи перформанси автомобил ќе имаат тенденција да им помогнам на автомобил потешко зграда crankcase притисок и туркање повеќе масло од издише, оваа потоа оди во доза систем кој го попречува ефикасноста и непцата до витални компоненти. Со фати резервоарот ова масло се складира во резервоар и не го прави тоа, се врати во моторот одржување перформанси.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Резервоари За Гориво
Објектот Висина:
14.7cm
Објектот Должина:
7.6cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
TT100962
Материјал Тип:
Алуминиум
Модел Година:
сите
Бренд Име:
CNSPEED
Објектот Ширина:
7.6cm
Специјални Функции:
масло може да се фати
Објектот Тежина:
0.47kg
боја:
Сребро.
Автомобил Производител:
Универзална
Автомобил модел:
Универзална
Капацитет:
530ml

Слични производи

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на

Топла продажба дизел мотор инјектор 8 M1584 молив млазницатаПакување & ИспоракаНеутрален Пакување или WY П

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го к

(4) За клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата, ве молиме изберете ЕМС или други соодветни Изр

Спецификација : име на производ : инјектори за горивоОЕМ Бр : 2325062030 2320962030погоден за toyota camryобјектот состо

Информации За Производот И Слика : Поврзани Со Производи На Листата ? : Здраво , Драг пријател! Ова е Bos** / De

висок квалитет на Протокот Исти Инјектор за Гориво 2325065020 2325065020 за Тојота 4 Runner Hilux Пикап 19891995 SR5 T100 3 VZE 1993г

Кога ќе продавница со нас, вашето задоволство е наша #1 приоритет2348031021 2348031020  22940090120 2940090370 2348031021 2348031020  23

Ова е 1000cc страна довод на гориво инјектор ,директно одговара за toyota, nissan SR20 S13 S14 S15 RB25 и така натамутоа мож

0 MPV 5 / 2006 1999 107 145 AOWB ГасИзвестување за време на апликацијата .jsp ЗА НАС, наша цел е да се обезбеди квалитет

Гаранција : 6 месеци, 100% сите испорачани производи се проверуваат пред превозот и ние гарантираме дека с

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го к

Политика На Враќање 100% Задоволство Гаранција, "Период" !!!!!!!! Ве МОЛИМЕ да не КОНТАКТИРАТЕ со БИЛО каква З

Ако има некои неправилни во процесот на производствоние ќе размена или да го поправи тоа за СЛОБОДНИ...

Добредојдовте на нашата продавница ! се надеваме дека ќе имаат пријатношопинг искуство тука!Ние снабду

Висок квалитет на ОРИГИНАЛНИОТ инјектор 0445120304 Common rail вбризгување на инјектор ЗА ISLE 5272937 ОПИС на ПРОИЗВО

Ве Молиме Имајте На Ум : Ве молиме да го проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не

СпецификацииГориво Инјектор / Млазницата 2325075070 23209791151.Точка Бр : 2325075070 23209791152.Со добар квалитет и ценаВи

4 4x4 Затворени OffRoad Возило 5 / 2005 8 / 2012 4394 225 306 Гас 448 PNКлучни Карактеристики : 1) Резервни производ со врвен к

Нашите големи извозот ни овозможи да се постигне цена предности од примената на нашите вкупниот обем на

1pc Универзална 12 V Електрична Гориво Пумпа 40106 Плоштадот Електрична Гориво Пумпа за Автомобили Auto Додато

Вистински инјектор за гориво 2325016150добро оригинален квалитет за брза испоракаДобредојдовте на конкури

Ве Молиме Имајте На Ум : Ве молиме да го проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не

Стандардни материјалиSAE конектори се направени од телото, Oring, од Oring,spacer прстен,обезбедување прстен и за

Ве Молиме Имајте На Ум : Ве молиме да го проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не

Гориво Инјектор на Горивото За Градот Џез Одговара 1.5 L 16450PWCJ01 16450 PWCJ01 Млазницата Автомобилстил Делови 6 Д

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го к

Please wait...