0
clear
  • Високи Перформанси Гориво Пумпа собранието модул за FIAT PANDA (169) 1.2 4x4 44KW 60CV 46826663, 51806987
  • -20%
  • -20%
Високи Перформанси Гориво Пумпа собранието модул за FIAT PANDA (169) 1.2 4x4 44KW 60CV 46826663, 51806987

Високи Перформанси Гориво Пумпа собранието модул за FIAT PANDA (169) 1.2 4x4 44KW 60CV 46826663, 51806987

DEN 4159.68

Количината на стоката
Тековен


Детали : Состојба : Нови Возила Модел : ПАНДА (169) 1.2 4x4 Возило Марка : За Fiat Година 10/2004 -> Код оригинални делови OE / OEM : A2 C53257953 Z, 46826663, 51806987
ОВОЈ ДЕЛ СЕ ВКЛОПУВА НА FIAT PANDA (169) :
ПАНДА 1.2 4x4 (44kw) ПАНДА 1.2 Bi-за вклучување / Природна Моќ (44kw) Претпазливост : 1.Забрани за гориво пумпа за слободни работа во не-нафта состојба; 2.Гориво пумпа во линија треба да се користи стандардни гориво : алкохол пумпа може да се користи алкохол горива,дизел гориво пумпа за употреба дизел гориво,метанол гориво пумпа за употреба метанол; 3.Ви треба замена на гориво пумпа и цедилка/filter во исто време; 4.Не е дозволено да се користи falled исклучување производи; 5.Замена на гориво филтер според определено време или километражата; 6.Замена на пумпи треба да се чува во чиста работна средина; 7.Масло треба да се додаде навремено ако тоа е премногу ниски,препорачливо е да се додаде масло кога резервоарот имаат само 1/3 од нив; 8.Гориво пумпа треба да се совпаѓаат со возила модели. Сертификати : Информациите на Компанијата : Испорака : Ние ќе го избере различни испорака врз основа на клиентите набавки, R&D
КОНТАКТ СО НАС НА :

Детални карактеристики

Бренд Име:
WAJ
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
Во резервоарот
За Возило Брендови/Модел:
Фиат
Осветленост Дел Број:
46826663, 51806987
Производителот Дел Број:
A2C53257953Z

Слични производи

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го к

Ве Молиме Имајте На Ум : Ве молиме да го проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не

Ве Молиме Имајте На Ум : Ве молиме да го проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не

Ве Молиме Имајте На Ум : Ве молиме да го проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не

Информации за производот Дизел Common Rail вбризгување на Инјектор дел : Гајтанот вентил C9 за Гасеница Инјек

Вистински инјектор за гориво 2325016150добар квалитет за брза испоракаВистински инјектор за гориво ,акции av

3,Еден ден, дојде до вашиот Кина агент во секој град.4,Пратката во рок од 24 часа .06 KGНема.Млазницата : DLLA 155 P

Цената е за 4pc 9308621c контрола вентили,акции достапни,добредојдовте на целНие снабдување со висок квалите

1pc Универзална 12 V Електрична Гориво Пумпа 40106 Плоштадот Електрична Гориво Пумпа за Автомобили Auto Додато

СпецификацииГориво Инјектор / Млазницата 2325075070 23209791151.Точка Бр : 2325075070 23209791152.Со добар квалитет и ценаВи

Информации За Производот И Слика : Поврзани Со Производи На Листата ? : Здраво , Драг пријател! Ова е Bos** / De

СПА Турбо 14 BAR ПЛУС висок проток надворешни гориво пумпа E85 E100Напон : 12 VВлезот порт : M18 x1.5Штекер порт : М12 x

Гориво Инјектор на Горивото За Градот Џез Одговара 1.5 L 16450PWCJ01 16450 PWCJ01 Млазницата Автомобилстил Делови 6 Д

Гаранција : 6 месеци, 100% сите испорачани производи се проверуваат пред превозот и ние гарантираме дека с

9 L 2917 CC l6 ГАС DOHC TurbochargedАко сакате да го најдете премиум квалитет за гориво пумпа користи за резервни иprefes

Спецификации : 100% Сосема НовГо заменува Poulan за Husqvarna Делови Без : 545 07 2601 / 545072601 или 574719402Одговара Модели :

Стандардни материјалиSAE конектори се направени од телото, Oring, од Oring,spacer прстен,обезбедување прстен и за

Please wait...