0
clear
  • Гориво Пумпа Модул Собранието аир текст E8408M се вклопува 00-01 За Kia Sephia 1.8 L-L4
  • -20%
  • -20%
Гориво Пумпа Модул Собранието аир текст E8408M се вклопува 00-01 За Kia Sephia 1.8 L-L4

Гориво Пумпа Модул Собранието аир текст E8408M се вклопува 00-01 За Kia Sephia 1.8 L-L4

DEN 4256.64

Количината на стоката
Тековен


Детали : Состојба : Нова Влезот Прилог : Доводното-Цедилка Објект Одделение : Стандард Замена Производителот Дел Број : E8408 M Осветленост Дел Број : 0 K2 NA-13-35 Z, F4419 A, P3371 M, FG1229, EFP8408 M Друг Дел Број : E8408 M, P76140 M, B3024 M, EH408 M, SP3024 M, 67947 Притисок : 3 Bar Проток : 100 L/h
Примена : Направи Модел Година Уреденост на Моторот За Kia Sephia 2001 База Седан Со 4 Врати 1.8 L 1793 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated За Kia Sephia 2001 LS Седан Со 4 Врати 1.8 L 1793 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated За Kia Sephia 2000 База Седан Со 4 Врати 1.8 L 1793 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated За Kia Sephia 2000 LS Седан Со 4 Врати 1.8 L 1793 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
Претпазливост : 1.Забрани за гориво пумпа за слободни работа во не-нафта состојба; 2.Гориво пумпа во линија треба да се користи стандардни гориво : алкохол пумпа може да се користи алкохол горива,дизел гориво пумпа за употреба дизел гориво,метанол гориво пумпа за употреба метанол; 3.Ви треба замена на гориво пумпа и цедилка/filter во исто време; 4.Не е дозволено да се користи falled исклучување производи; 5.Замена на гориво филтер според определено време или километражата; 6.Замена на пумпи треба да се чува во чиста работна средина; 7.Масло треба да се додаде навремено ако тоа е премногу ниски,препорачливо е да се додаде масло кога резервоарот имаат само 1/3 од нив; 8.Гориво пумпа треба да се совпаѓаат со возила модели. Сертификати : Информациите на Компанијата : Испорака : Ние ќе го избере различни испорака врз основа на клиентите набавки, R&D
КОНТАКТ СО НАС НА :

Детални карактеристики

Бренд Име:
WAJ
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
Во резервоарот
За Возило Брендови/Модел:
Kia
Осветленост Дел Број:
0K2NA-13-35Z, F4419A, P3371M, FG1229, EFP8408M
Другиот Дел Број:
E8408M, P76140M, B3024M, EH408M, SP3024M, 67947
Производителот Дел Број:
E8408M

Слични производи

Стандардни материјалиSAE конектори се направени од телото, Oring, од Oring,spacer прстен,обезбедување прстен и за

Гориво Инјектор на Горивото За Градот Џез Одговара 1.5 L 16450PWCJ01 16450 PWCJ01 Млазницата Автомобилстил Делови 6 Д

Информации за производот Дизел Common Rail вбризгување на Инјектор дел : Гајтанот вентил C9 за Гасеница Инјек

Топла продажба дизел мотор инјектор 8 M1584 молив млазницатаПакување & ИспоракаНеутрален Пакување или WY П

СпецификацииГориво Инјектор / Млазницата 2325075070 23209791151.Точка Бр : 2325075070 23209791152.Со добар квалитет и ценаВи

Политика На Враќање 100% Задоволство Гаранција, "Период" !!!!!!!! Ве МОЛИМЕ да не КОНТАКТИРАТЕ со БИЛО каква З

Нашите големи извозот ни овозможи да се постигне цена предности од примената на нашите вкупниот обем на

висок квалитет на Протокот Исти Инјектор за Гориво 2325065020 2325065020 за Тојота 4 Runner Hilux Пикап 19891995 SR5 T100 3 VZE 1993г

1pc Универзална 12 V Електрична Гориво Пумпа 40106 Плоштадот Електрична Гориво Пумпа за Автомобили Auto Додато

Kraftstoffpumpe за MAZDA 6 Hatchback Станица ВагонДетали : Состојба : Новиот Оперативен Режим : Електрични тип на Произв

Кога ќе продавница со нас, вашето задоволство е наша #1 приоритет2348031021 2348031020  22940090120 2940090370 2348031021 2348031020  23

Гориво Инјекторите 2325022020 Одговара За TOYOTA е корола AVENSIS CELICA RAV4 1 ZZFEОбјектот специфики : Состојба : Remanufactured

Ве Молиме Имајте На Ум : Ве молиме да го проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не

4 4x4 Затворени OffRoad Возило 5 / 2005 8 / 2012 4394 225 306 Гас 448 PNКлучни Карактеристики : 1) Резервни производ со врвен к

Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни инфо

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го к

Ако има некои неправилни во процесот на производствоние ќе размена или да го поправи тоа за СЛОБОДНИ...

СПА Турбо 14 BAR ПЛУС висок проток надворешни гориво пумпа E85 E100Напон : 12 VВлезот порт : M18 x1.5Штекер порт : М12 x

Ве Молиме Имајте На Ум : Ве молиме да го проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не

Вистински инјектор за гориво 2325016150добар квалитет за брза испоракаВистински инјектор за гориво ,акции av

Вистински инјектор за гориво 2325016150добро оригинален квалитет за брза испоракаДобредојдовте на конкури

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го к

Ве Молиме Имајте На Ум : Ве молиме да го проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не

Ова е 1000cc страна довод на гориво инјектор ,директно одговара за toyota, nissan SR20 S13 S14 S15 RB25 и така натамутоа мож

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го к

Детали : Состојба : Нови Возила Модел : ПАНДА (169) 1.2 4x4 Возило Марка : За Fiat Година 10 / 2004 > Код оригинални дел

Детали : Состојба : Нова Производителот Дел Број : E10613 M Осветленост Дел Број : 3111002000 3111005000 Забелешка : за Н

Please wait...