0
clear
  • CNSPEED 0.5 L Универзална Издише Резервоарот & Масло Може да се Фати на Резервоар за Гориво Со Издише Филтер YC100962
  • -20%
  • -20%
CNSPEED 0.5 L Универзална Издише Резервоарот & Масло Може да се Фати на Резервоар за Гориво Со Издише Филтер YC100962

CNSPEED 0.5 L Универзална Издише Резервоарот & Масло Може да се Фати на Резервоар за Гориво Со Издише Филтер

DEN 1509.12
DEN 1056.00

Количината на стоката
Тековен


0.5 L Универзална Издише Резервоарот & Масло Може да се Фати на Резервоар за Гориво Со Издише Филтер Опис : Ова е дизајниран да биде универзална дел за да ги собере сите автомобили, но ако не сте сигурни дека ве молиме контактирајте со нас. Резервоарот Спец : Висина : 147mm Дијаметар : 76mm Капацитет : 0.5 литри Фитинг за Полнење : Нема Магнетни Приклучок : Да се Издише Филтер : Yes за Да ги Собере Црево Големина : 12mm Во кутија : 1 x 0.5 Литри Резервоар со Очите 1 x Издише филтер идејата зад фати резервоарот е да се спречи масло случува во доводното страна на моторот. На акции фабрика автомобил обично постои моторот се издише кој доаѓа надвор од кам маска и ќе оди во воздухот некаде. Ова е казна за нормалните автомобили, но со високи перформанси автомобил ќе имаат тенденција да им помогнам на автомобил потешко зграда crankcase притисок и туркање повеќе масло од издише, оваа потоа оди во доза систем кој го попречува ефикасноста и непцата до витални компоненти. Со фати резервоарот ова масло се складира во резервоар и не го прави тоа, се врати во моторот одржување перформанси.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Резервоари За Гориво
Објектот Должина:
7.6cm
Специјални Функции:
масло може да се фати
Објектот Тежина:
0.4kg
Модел Година:
сите
Објектот Висина:
14.7cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
7.6cm
Бренд Име:
CNSPEED
Име На Модел:
масло може да се фати
Материјал Тип:
Алуминиум
Автомобил Производител:
Заменлив
боја:
Сребро.

Слични производи

Ве Молиме Имајте На Ум : Ве молиме да го проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не

Нашите големи извозот ни овозможи да се постигне цена предности од примената на нашите вкупниот обем на

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го к

висок квалитет на Протокот Исти Инјектор за Гориво 2325065020 2325065020 за Тојота 4 Runner Hilux Пикап 19891995 SR5 T100 3 VZE 1993г

Гориво Инјекторите 2325022020 Одговара За TOYOTA е корола AVENSIS CELICA RAV4 1 ZZFEОбјектот специфики : Состојба : Remanufactured

Информации за производот Дизел Common Rail вбризгување на Инјектор дел : Гајтанот вентил C9 за Гасеница Инјек

(4) За клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата, ве молиме изберете ЕМС или други соодветни Изр

Детали : Состојба : Нова Осветленост Дел Број : 311103 K100 Објект Одделение : ОЕМ Стандард Објект Одделение : С

Висок квалитет на ОРИГИНАЛНИОТ инјектор 0445120304 Common rail вбризгување на инјектор ЗА ISLE 5272937 ОПИС на ПРОИЗВО

СПА Турбо 14 BAR ПЛУС висок проток надворешни гориво пумпа E85 E100Напон : 12 VВлезот порт : M18 x1.5Штекер порт : М12 x

АПЛИКАЦИИ : Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија,

Секој објект ќе биде Предаден, Веднаш на истиот или следниот работен ден.• Ве молиме имајте на ум дека, в

1pc Универзална 12 V Електрична Гориво Пумпа 40106 Плоштадот Електрична Гориво Пумпа за Автомобили Auto Додато

4x НОВИ Инјектор за Гориво за Хонда Спогодба Акура TL 3.2 0408 MDX ILX Одисеја Ridgeline 16450РКАA01 16450 RCAA01 Млазницата Ин

Вистински инјектор за гориво 2325016150добро оригинален квалитет за брза испоракаДобредојдовте на конкури

Kraftstoffpumpe за MAZDA 6 Hatchback Станица ВагонДетали : Состојба : Новиот Оперативен Режим : Електрични тип на Произв

Спецификации : 100% Сосема НовГо заменува Poulan за Husqvarna Делови Без : 545 07 2601 / 545072601 или 574719402Одговара Модели :

4 4x4 Затворени OffRoad Возило 5 / 2005 8 / 2012 4394 225 306 Гас 448 PNКлучни Карактеристики : 1) Резервни производ со врвен к

Добредојдовте на нашата продавница ! се надеваме дека ќе имаат пријатношопинг искуство тука!Ние снабду

Гаранција : 6 месеци, 100% сите испорачани производи се проверуваат пред превозот и ние гарантираме дека с

Ако има некои неправилни во процесот на производствоние ќе размена или да го поправи тоа за СЛОБОДНИ Се

Цената е за 4pc 9308621c контрола вентили,акции достапни,добредојдовте на целНие снабдување со висок квалите

Please wait...