0
clear
  • Високи Перформанси Гориво Пумпа 057GE За Hyundai Atos Мексико 1.0 L 98-02. 31110-02000 31110-05000
  • -20%
  • -20%
Високи Перформанси Гориво Пумпа 057GE За Hyundai Atos Мексико 1.0 L 98-02. 31110-02000 31110-05000

Високи Перформанси Гориво Пумпа 057GE За Hyundai Atos Мексико 1.0 L 98-02. 31110-02000 31110-05000

DEN 3732.96

Количината на стоката
Тековен


Детали : Состојба : Нова Производителот Дел Број : E10613 M Осветленост Дел Број : 31110-02000 31110-05000 Забелешка : за Наплата Горивото Проток & Поправи Погрешни Гориво Мерач на Притисок : 3 Bar Проток : 85 L/h
Примена : Направи Модел Платформа Тип Година Мотор За Hyundai Atos MX 1.0 јас 1998/02-2002/03 999 кзм, 40 KW, 54 ГЛАСАЧКО место За Hyundai Atos MX 1.0 јас 2001/03-2016/12 999 кзм, 43 KW, 58 PS Претпазливост : 1.Забрани за гориво пумпа за слободни работа во не-нафта состојба; 2.Гориво пумпа во линија треба да се користи стандардни гориво : алкохол пумпа може да се користи алкохол горива,дизел гориво пумпа за употреба дизел гориво,метанол гориво пумпа за употреба метанол; 3.Ви треба замена на гориво пумпа и цедилка/filter во исто време; 4.Не е дозволено да се користи falled исклучување производи; 5.Замена на гориво филтер според определено време или километражата; 6.Замена на пумпи треба да се чува во чиста работна средина; 7.Масло треба да се додаде навремено ако тоа е премногу ниски,препорачливо е да се додаде масло кога резервоарот имаат само 1/3 од нив; 8.Гориво пумпа треба да се совпаѓаат со возила модели. Сертификати : Информациите на Компанијата : Испорака : Ние ќе го избере различни испорака врз основа на клиентите набавки, R&D
КОНТАКТ СО НАС НА :

Детални карактеристики

За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
Во резервоарот
Бренд Име:
WAJ
Производителот Дел Број:
E10613M
Осветленост Дел Број:
31110-02000 31110-05000

Слични производи

Пакување Детали : кутија за пакувањеНашата Предност1 Ние сме долгорочен Aliexpress продавница продавачот ,Бо

0.5 L Универзална Издише Резервоарот & Масло Може да се Фати на Резервоар за Гориво Со Издише Филтер Опис :

0 MPV 5 / 2006 1999 107 145 AOWB ГасИзвестување за време на апликацијата .jsp ЗА НАС, наша цел е да се обезбеди квалитет

Спецификации : 100% Сосема НовГо заменува Poulan за Husqvarna Делови Без : 545 07 2601 / 545072601 или 574719402Одговара Модели :

Цената е за 4pc 9308621c контрола вентили,акции достапни,добредојдовте на целНие снабдување со висок квалите

Ве Молиме Имајте На Ум : Ве молиме да го проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не

Ве Молиме Имајте На Ум : Ве молиме да го проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не

Висок квалитет на ОРИГИНАЛНИОТ инјектор 0445120304 Common rail вбризгување на инјектор ЗА ISLE 5272937 ОПИС на ПРОИЗВО

1pc Универзална 12 V Електрична Гориво Пумпа 40106 Плоштадот Електрична Гориво Пумпа за Автомобили Auto Додато

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на

9 L 2917 CC l6 ГАС DOHC TurbochargedАко сакате да го најдете премиум квалитет за гориво пумпа користи за резервни иprefes

4x НОВИ Инјектор за Гориво за Хонда Спогодба Акура TL 3.2 0408 MDX ILX Одисеја Ridgeline 16450РКАA01 16450 RCAA01 Млазницата Ин

Ова е 1000cc страна довод на гориво инјектор ,директно одговара за toyota, nissan SR20 S13 S14 S15 RB25 и така натамутоа мож

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го к

Ве Молиме Имајте На Ум : Ве молиме да го проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не

Информации за производот Дизел Common Rail вбризгување на Инјектор дел : Гајтанот вентил C9 за Гасеница Инјек

Вистински инјектор за гориво 2325016150добро оригинален квалитет за брза испоракаДобредојдовте на конкури

Ве Молиме Имајте На Ум : Ве молиме да го проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не

Please wait...