0
clear
  • Протокот исти 1000cc високи перформанси страна довод на гориво инјектор за toyota, nissan SR20 S13 S14 RB25
  • -20%
  • -20%
Протокот исти 1000cc високи перформанси страна довод на гориво инјектор за toyota, nissan SR20 S13 S14 RB25

Протокот исти 1000cc високи перформанси страна довод на гориво инјектор за toyota, nissan SR20 S13 S14 RB25

DEN 1200.00
DEN 912.00

Количината на стоката
Тековен


Ова е 1000cc страна довод на гориво инјектор ,директно одговара за toyota, nissan SR20 S13 S14 S15 RB25 и така натаму
тоа може да се подесување за многу моќ hp да ја промените вашата оригинална пониски инјектор за гориво
Сите ќе бидат тестирање пред превозот
Користете japnese вистински core обнова на инјектор за гориво
доаѓаат со гаранција

Детални карактеристики

240SX-Година:
1993,1997,1992,1995,1998,1994,1996,1991,1990
Nissan Модел:
240SX
Бренд Име:
Olmaige
За Возило Брендови/Модел:
Nissan

Слични производи

Спецификации : 100% Сосема НовГо заменува Poulan за Husqvarna Делови Без : 545 07 2601 / 545072601 или 574719402Одговара Модели :

Нашите големи извозот ни овозможи да се постигне цена предности од примената на нашите вкупниот обем на

Пакување Детали : кутија за пакувањеНашата Предност1 Ние сме долгорочен Aliexpress продавница продавачот ,Бо

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го к

3,Еден ден, дојде до вашиот Кина агент во секој град.4,Пратката во рок од 24 часа .06 KGНема.Млазницата : DLLA 155 P

4 4x4 Затворени OffRoad Возило 5 / 2005 8 / 2012 4394 225 306 Гас 448 PNКлучни Карактеристики : 1) Резервни производ со врвен к

9 L 2917 CC l6 ГАС DOHC TurbochargedАко сакате да го најдете премиум квалитет за гориво пумпа користи за резервни иprefes

Детали : Состојба : Нова Осветленост Дел Број : 311103 K100 Објект Одделение : ОЕМ Стандард Објект Одделение : С

СпецификацииГориво Инјектор / Млазницата 2325075070 23209791151.Точка Бр : 2325075070 23209791152.Со добар квалитет и ценаВи�

Ве Молиме Имајте На Ум : Ве молиме да го проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не �

Спецификација : име на производ : инјектори за горивоОЕМ Бр : 2325062030 2320962030погоден за toyota camryобјектот состо

АПЛИКАЦИИ : Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, �

Информации За Производот И Слика : Поврзани Со Производи На Листата ? : Здраво , Драг пријател! Ова е Bos** / De

Цената е за 4pc 9308621c контрола вентили,акции достапни,добредојдовте на целНие снабдување со висок квалите

4x НОВИ Инјектор за Гориво за Хонда Спогодба Акура TL 3.2 0408 MDX ILX Одисеја Ridgeline 16450РКАA01 16450 RCAA01 Млазницата Ин�

Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни инфо�

Топла продажба дизел мотор инјектор 8 M1584 молив млазницатаПакување & ИспоракаНеутрален Пакување или WY П�

висок квалитет на Протокот Исти Инјектор за Гориво 2325065020 2325065020 за Тојота 4 Runner Hilux Пикап 19891995 SR5 T100 3 VZE 1993г

Ве Молиме Имајте На Ум : Ве молиме да го проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не �

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на

Кога ќе продавница со нас, вашето задоволство е наша #1 приоритет2348031021 2348031020  22940090120 2940090370 2348031021 2348031020  23

СПА Турбо 14 BAR ПЛУС висок проток надворешни гориво пумпа E85 E100Напон : 12 VВлезот порт : M18 x1.5Штекер порт : М12 x

Секој објект ќе биде Предаден, Веднаш на истиот или следниот работен ден.• Ве молиме имајте на ум дека, в

Ве Молиме Имајте На Ум : Ве молиме да го проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не �

Вистински инјектор за гориво 2325016150добро оригинален квалитет за брза испоракаДобредојдовте на конкури�

CNG ЛПГ Инјектор Железнички Супер Тивок голема брзина 3 Ohms 3cylinder Заеднички Инјектор Железнички гас инјект

Гориво Инјектор на Горивото За Градот Џез Одговара 1.5 L 16450PWCJ01 16450 PWCJ01 Млазницата Автомобилстил Делови 6 Д

Please wait...