0
clear
  • WSFS Топла Продажба на Нафта се Хранат Пиштол Зафат Обоено Стакло Машина Алатка за Сечење
  • -20%
  • -20%
WSFS Топла Продажба на Нафта се Хранат Пиштол Зафат Обоено Стакло Машина Алатка за Сечење

WSFS Топла Продажба на Нафта се Хранат Пиштол Зафат Обоено Стакло Машина Алатка за Сечење

DEN 265.44

Количината на стоката
Тековен

Врело Масло Се Хранат Пиштол Зафат Обоено Стакло Машина Алатка За Сечење
Стакло Машина
Материјал : Стакло, Метал
Димензии (Прибл. ) : 15.5 cm x 3cm x 1.7 cm / 6.1" x 1.1" x 0.6" (L * W * T )
Боја : Како На Сликата Прикажани
Тежина : 65g * Масло се Хранат Пиштол Зафат Обоено Стакло Машина Алатка за Сечење
* Масло се хранат тип машина, карактеристики автоматско масло издавање систем задржи воланот lurbricated, секој ќе сечење.
* Уникатен пиштол се справи ви дава цврста контрола и го спречува рака вирус.
* Совршена за сечење обоено стакло и друго стакло, уметничка работа.
* Пакет Содржина :
1 x Стакло Машина
1 x Масло Dropper
Димензии (Прибл. ) : 15.5 cm x 3cm x 1.7 cm / 6.1 инчи x 1.1 инчен x 0.6 инчен (L W T );

Детални карактеристики

is_customized:
Yes
Употреба:
Стакло Сечење
Бренд Име:
JAKEMY
Број На Модел На:
SZ-WSFS-I004846
DIY Материјали:
Дрво

Слични производи

Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратк�

2 одделни алатки во рамките на машина значи дека вие веќе не треба да се користи нож за да отворите кертр�

Pls имајте на ум дека овој објект е само за колбаси пломби или меки пакување пломби употреба Емејл адреса

Топла 100cm Max Круг Кол Compasses Стакло Круг Кружни МашинаИме На Производ : Стакло Машина;Тип : Compasses ТипБоја : Ц�

Професионални тркала стакло машина за обликот сигурносно стакло сечење алатки Алуминиум тод алуминиум

G32 A Подмачкување Круг МашинаДијаметар : 60,80,120,160,200 cm

G31 B Брзина Машина( скали заменливи) 180cmГолемина : 1519mm, 612mm, 28mmДруги Должина : 60,90,120,150,210 cmБидејќи на долг дол

Идеален за аглите,врнежи и тешко да се постигне места Градители Избор Алатки Ограничен, еденстоп на сна�

BI0002211Спецификација : Бренд новиНумерирани На Ножот : 6Материјал : челик ferule, дрво рачкаДолжина : околу 130mm�

Нови Пристигнување Цилиндрични Лепак пиштол 9 Инчи SJ891509 330 MM Високо Квалитетни Трајни ЛепакПиштол се Ко�

Pls имајте на ум дека овој вид коноп пиштол е само за кертриџ употреба Ако ви е потребно за колбаси употре�

Ова е нова Стакло Машина за минерални стакло и дијамантиДијамант Машина (забелешка : оваа машина не е ди�

Висока Чаша Алатка, Нови Тешки Брзина машина 90cm

* Мерки за 8инчи Долго Лесно Да се Зафат За Чистење на Акција * Специјално Аглеста се Справи Ви Помага да �

2, ако сакате производот итно, pls изберете и други побрзо да се изречни или да контактирате интернет или с

Нови Пристигнување Цилиндрични Лепак пиштол 9 Инчи SJ891509 330 MM Високо Квалитетни Трајни ЛепакПиштол се Ко�

Трговија на големо 50 Pcs Подлога Изолација Рака + 50 Pcs Рамнотежа Капа Плочка Рамен Израмнување Систем , чис

Нови Пристигнување 10pcs / многу AB Лепак Пиштол Прирачник Двекомпонента Лепак Пиштол Епоксидна СмолаCaulk М�

Please wait...