0
clear
  • 6 Екстрактор Внатрешно Дуктус Вентилатор за Вентилација Систем Hydroponic Воздушниот Компресор Топлинска Климатизација на Пропустливи Мешани Протокот на Издувните га
  • -20%
  • -20%
6 Екстрактор Внатрешно Дуктус Вентилатор за Вентилација Систем Hydroponic Воздушниот Компресор Топлинска Климатизација на Пропустливи Мешани Протокот на Издувните га

6 Екстрактор Внатрешно Дуктус Вентилатор за Вентилација Систем Hydroponic Воздушниот Компресор Топлинска Климатизација

DEN 7152.00

Количината на стоката
Тековен


Опис на производот :
Име : 6 " Екстрактор Внатрешно Дуктус Вентилатор за Вентилација Систем Hydroponic Воздушниот Компресор Топлинска Климатизација на Пропустливи Мешани Протокот на Издувните гасови (150 милиметри Кол)
6-Инчен Внатрешно Фан :
1) Напојување : 230 V/50 Hz или 110 V/50 hz (Ако се купувачот од Канада, САД, 110 V ќе се испрати)
2) CFM : 590m3/h
3)влезна Моќност : 95 W
4) Притисок : 335 Pa
5) Тивко Функционирање
6) Висок Квалитет На Пластична Обвивка
7) Лесен за инсталација и демонтажа и Одржување
8) Ѕидот mountable во многу позиции, заградата се вклучени
Слики :
Како да се КОРИСТИ
Превозот :
1.Вашата цел ќе биде предаден во рок од 1-7 дена откако ќе ја добиете на вашата исплата.
2.Ние не сме одговорни за царинските давачки и даноци поврзани со. Нарачки ќе бидат испратени како подарок или како примерок
3. Ние ќе ги провери внимателно на производи и пакет пред испраќање на стоката, ве молиме да не се загрижени за штетата за време на превозот

Детални карактеристики

Тип:
Градина На Оранжерии
Број На Модел На:
GTE Внатрешно Исцрпувачки Фан
Функција:
Водоотпорен,Еко-Пријателски,Лесно Се Составуваат
Рамка Завршувањето:
Прав Обложен
Бренд Име:
DAMEDAI
Притисок Третираат Дрво Тип:
природата
Метал Тип:
Железо
Рамка Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Име:
TATA Исцрпувачки Фан

Слични производи

Криви лак обичај гумени рамка лак за оглас со слободен воздушен компресор1.Водоотпорен 210 D Оксфорд ткае

Вертикална Расте Рамка Нетое додаток кој се користи со Почетниот Акценти Вертикална Расте Рамка На polynet

1 Сет Патеката Отворајќи ТулиDIY пластични моделирани отворајќи мувла се шири во Европа и Америка, е личн

Сликите се земени од реалниот објект, но може да има нешто како бојата разликата за светлина и различни

Плаќање detials ќе испрати откако го прилагодите нешто од нас.На Дознака1 Сите производи и логото обезбеди

Произведено во Кина.Чекор 5 : Им овозможи на бетон за да го поставите за максимум пет минути, а потоа вним

Широко се користи за промоција,прослава,активности,openning нова продавница,настани и така натаму.БЕСПЛАТН

5 cm*4cm• 9 "камења" на плоча• Висината на "камења" : 40 mm• Материјал : ПолипропиленКако да го користите овој К

Плаќање100% плаќање преку Зачувам.

Ширината може да биде ajusted од 1,6 метри до 3 метри,Висина, исто така, може да се ajusted од 1,6 метри до 3 метри Мат

Производството ќе биде уреден и откако ќе го поставите цел 50% на целосно плаќање, како депозит во однапр

Влажни земјата околу новоформираната плочи за да им помогне да ги решат За следната водат, ротирање на м

Големина8m W* 4m HБојацрна,Сина,зелена,црвена,жолта,кафеава и многу бои ќе бидат достапниДизајнПрофесиона

Карактеристики : 1 Производ материјал : висококвалитетни ПВЦ, корозијаотпорни, трајни и здрав.2 Производ

Please wait...