0
clear
  • OOTDTY Мини Рака Вежба DIY Струг Притиснете 555 Моторни w/ 1/8 Чак+ Монтажа Заградата 12-36V Нови 2017
  • -20%
  • -20%
OOTDTY Мини Рака Вежба DIY Струг Притиснете 555 Моторни w/ 1/8 Чак+ Монтажа Заградата 12-36V Нови 2017

OOTDTY Мини Рака Вежба DIY Струг Притиснете 555 Моторни w/ 1/8 Чак+ Монтажа Заградата 12-36V Нови 2017

DEN 830.88
DEN 615.00

Количината на стоката
Тековен


OOTDTY Мини Рака Вежба DIY Струг Притиснете 555 Моторни w/ 1/8" Чак+ Монтажа Заградата 12-36 V Нови 2017
Опис : Боја : Црна & Сребрена Спецификација : Напојување : DC 12 V 5 A -36 V 3А Без оптоварување брзина : 3300 RPM/12v(rpm) 555 Топката Имајќи Моторни големина : прибл 35mm*78mm Круг Окно : 3.175 mm(1/8") B10 вежба чак : околу 50mm*27mm Со B10 прецизност вежба чак, стегање опсег : 0.4 ~ 6mm Количина : 1set Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Моторни 1 x B10drill чак 1 x Планината за моторни 1 x Вежба бити 1 x чак копче 1 x поврзување линк 1 x завртка
"

Детални карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Должина:
како се покаже
Материјал:
Други
Број На Модел На:
1A0510
Тип:
Други
Бренд Име:
Тирол
Употреба:
За Дупчење Дрво

Слични производи

Карактеристики : 100% квалитет и Сосема нов Круг во форма на четка со јаглероден челик жица влакната Идеал

Нов и оригинален CJ2 MCPU12 OMRON CPU ЕДИНИЦАПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНАДел производ цени и акциите на промената, не дос

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Ние не гарантира испорака време на сите меѓу

34mm Biметал Осцилирачки Multimaster Алатки Видов Ножеви за сечење металНож за Сечење длабочина : 40mmНож за Сечењ

350mm*450 мм круна дијамант дупчење битови | 14" бетонски ѕид влажни core битови | Професионални инженерски core в

5 L) 101 K04 53049700001 1057139 За Ford Transit ФТ 190 199109 2.5 L) 100 K04 53049700001 914 F6 K682 AB Позитивни Повратни Информации Од Светот Куп

0.86" ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТ

55мм 60mm 65mm 70mm 75mm 80mm High Speed Челик ХСС Железо Метална Легура AL Пластични Нерѓосувачки Челик Машина Core Вежба

Накит Алатки се Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : GOXAWEE Злато Позлата Пенкало Позлата Систем Позлата Пенк

HCST111 CHCST119 BOХССT11 8 AХССT118 A2T101 AOT101 BT101 BRT101 DT111 CT127 DT224 DT301 CDБесплатен Превозот 55мм82mm HCS T101 AO Убодни Видов Ножев

Забелешка 1、ист број на дел може да се користи за различни машини 2、се споредат димензии се замени дел с

35 mm месо тело 25мм Свиња Грива Четка Т Форма Паралелно Четка Jade Bodhi Ореви Јазот Чистење Полирачмесо тело г

275mm*450 мм круна дијамант дупчење битови | 11" бетонски ѕид влажни core битови | Професионални инженерски core в

Врз основа на досегашното искуство Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нив

ПРЕДМЕТ : 2 парчиња Топла притисне Дијамант турбо Ножот со Коса за заштита на забите (105mm)Specifi за ратифика

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Направени од ХССCo, термичка обработка на тоа, висока цвр

Карактеристики : 535 MM(13steps : 5,7,10,12,15,17,20,22,25,27,30,32,35 MM)Материјал : high speed челик 4241 / М2 (погоден за употреба на ра

Please wait...