0
clear
  • Турбо Поправка Комплет обнова GT1749 724930 724930-0006 724930-0004 724930-0002 За АУДИ А3 ФОЛКСВАГЕН JETTA Touran BKD AZV 2.0 L Турбополнач
  • -20%
  • -20%
Турбо Поправка Комплет обнова GT1749 724930 724930-0006 724930-0004 724930-0002 За АУДИ А3 ФОЛКСВАГЕН JETTA Touran BKD AZV 2.0 L Турбополнач

Турбо Поправка Комплет обнова GT1749 724930 724930-0006 724930-0004 724930-0002 За АУДИ А3 ФОЛКСВАГЕН JETTA

DEN 1583.52
DEN 1425.00

Количината на стоката
Тековен


Опис на производот Турбо Поправка Комплет обнова колекции За АУДИ А3 "ФОЛКСВАГЕН" JETTA GOLF V PASSAT Touran 2003 - BKD AZV BKP 2.0 L TDI GT1749 V 724930 724930-5009 S 724930 - 5008 S 724930-0006 724930-0004 724930-0002 03 G253019 A 03 G253019 H 03 G253019 J Турбополнач Турбо Модел : GT1749 V 724930 Дел Бр. : 724930-5009 S 724930-5008 S 724930-0009 724930-0006 724930-0004 724930-0002 ОЕМ Бр. : 03 G253019 A 03 G253019 H 03 G253019 J 03 G253019 AV550 03 G253014 H 03 G253010 J 03 G253019 AX 03 G253019 AV 03 G253014 HX 03 G253014 HV Примена : За АУДИ А3 TDI,За Seat Altea TDI Леон За "Шкода" Octavia II 2.0 L TDI За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" JETTA GOLF V;PASSAT B6 Touran TDI 2003-06 2.0/4 D Моторот : BKD AZV BKP 2.0 2.0 L/4 TDI 140 HP 103 KW Ладење : Масло за ладење или масло за подмачкување само за Апликација : Турбо Модел GT1749 V (S2) Дел Број 724930-5009 S Претходната Верзија 724930-0002 724930-0004 724930-0006 724930-0009 724930-5006 S 724930-5008 S OE број 03 G253019 A 03 G253019 AV550 03 G253014 H 03 G253010 J Година 2003-2006 Опис За AUDI A3 "фолксваген" TDI Jetta Golf V PASSAT Touran 2.0 TDI D Мотор Код BKD AZV BKP 2.0 2.0 L/4 TDI Зафатнина 2.0 L TDI 4 Вентил KW 138 ВРТЕЖИ во минута Max 4000 Гориво Дизел Апликации 1. За АУДИ А3 TDI 138 HP 2.0 L моторот : BKD,2003 - 2. За "ФОЛКСВАГЕН" Голф GT 140 HP 2.0 L моторот : BKD,2004 - 3. За "ФОЛКСВАГЕН" Touran 138 HP 2.0 L моторот : AZV/BKD,2003 - 4. За Seat Altea TDI 138 HP 2.0 Л моторот : BKD/AZV,2004 до 2007 година 5. за Седиште Леон 136 HP 2.0 Л мотор код : BKD/AZV,2005-2007 6. За "Шкода" Octavia II 136 HP 2.0 L BKD/AZV,2004 до 2007 година 7. За Фолксваген Голф V 138 HP 2.0 L моторот : BKD/AZV,2004 - 8. За "Фолксваген" Passat B6 138 HP 2.0 L BKD/AZV,2005-2008 година 9. За Фолксваген Голф IV 2.0 L TDI 138 HP BKAZV 2003-06

Детални карактеристики

Број На Модел На:
724930-0009 За АУДИ А3 ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ V PASSAT Touran 03 - BKD AZV BKP 2.0 L
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Објектот:
GT1749V 724930 Турбополнач Турбо Поправка Комплет обнова колекции
Дел Број:
724930-5009S 724930-5008S 724930-0006 724930-0004 724930-0002
Дел Број.:
724930 5009S 724930 5008S 724930 0006 724930 0004 724930 0002
Дел Број.. :
7249305009S 7249305008S 7249300006 7249300004 7249300002
OE БР.:
03G253019A 03G253019H 03G253019J 03G253019AV550 03G253014H 03G253010J
Возило.:
За АУДИ А3 фолксваген TDI JETTA GOLF V PASSAT Touran TDI 2003-06 2.0/4 D
моторот:
BKD AZV BKP 2.0 2.0 L/4 TDI 140HP За Фолксваген
Гаранција:
12 месеци трговија на Големо
Модел:
724930-0009 За АУДИ А3 За ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ V PASSAT Touran BKD AZV BKP 2.0 L

Слични производи

Опис на производот Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на TD025 4917306503 4917306501 4917306500 4917306601 Турбополнач За "ОПЕЛ" Astra G H ;Cor

Карактеристики : 535 MM(13steps : 5,7,10,12,15,17,20,22,25,27,30,32,35 MM)Материјал : high speed челик 4241 / М2 (погоден за употреба на ра�

Забелешка 1、ист број на дел може да се користи за различни машини 2、се споредат димензии се замени дел с

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Wastegate Actuator GT1749 V 713673 7136735006 S 7136730006 7136730005 7136730004 7136730003 7136730002 03825

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*213mm Капацитет Keyless 1 / 220 UNF Планината Spanner Вежба ЧакКапац�

______________________________________________________________________________________________

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Поправка Комплет обнова Колекции GT1749 V 713673 7136735006 S 7136730006 713673

0.76" ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТ�

Добар Квалитет Кол 20 CO2 Ласерски Машина за Сечење Фокус Ласерски Леќи О ПрстенОпрстен е да се задржи на л

Опис на производот Турбо 100% НОВИ За АУДИ А3 "ФОЛКСВАГЕН" JETTA GOLF V PASSAT Touran 2003 BKD AZV BKP 2.0 L TDI GT1749 V 724930 7249305009 S 72493

)Превозот1.Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T),Кредитна картичка : 14411VK500 14411VK50 B 14411 VK500 14411 VK50 B ОЕМ БР.�

Бесплатен Превозот! Електрични чекан алатки додатоци Бутици Имајќи таблета парчеза Bosch GBH228,висококвали

Врз основа на досегашното искуство Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нив

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Поправка Комплет обнова комплет За Ауди А3 Седиште Леон Тол

Ние ќе се потрудиме да ги решат проблемите и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Било увозни �

Please wait...