0
clear
  • Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA KP35 54359880002 54359700002 За NISSAN Micra Рено Clio Kangoo Megane 1.5 L K9K704 Турбополнач
  • -20%
  • -20%
Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA KP35 54359880002 54359700002 За NISSAN Micra Рено Clio Kangoo Megane 1.5 L K9K704 Турбополнач

Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA KP35 54359880002 54359700002 За NISSAN Micra Рено Clio Kangoo Megane 1.5 L

DEN 7679.52
DEN 6912.00

Количината на стоката
Тековен

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Кертриџ CHRA Core За NISSAN Micra за "Рено" Clio Kangoo Megane Сценско 1.5 L DCI K9 K700 K9 K704 K9 K710 KP35 54359880002 54359700002 54359880000 54359700000 Турбополнач Турбо Модел : KP35 Дел Не. : 54359880000 54359700000 5435-970-0000 5435-988-0000 54359880002 54359700002 5435-970-0002 5435-988-0002 ОЕМ Бр. : 8200119854 8200189536 8200022735 820040903 14411 BN700 Примена : За NISSAN Micra За "Рено" Clio Kangoo Megane Сценско 1.5 L DCI 2002 - Мотор : K9 K K9 K700 K9 K702 K9 K704 K9 K710 1.5 L 65 HP-82 HP Ладење : Масло за ладење или масло за подмачкување Примена : 1. За Nissan Micra d Ci 82 HP 1.5 L K9 K704 2003 - 2. За Рено Сценско d Ci 80 HP 1.5 L K9 K722 2003 - 3. За Рено Mgane d Ci 80 HP 1.5 L K9 K722 2003 - 4. За "Рено" Clio d Ci 80 HP 1.5 L K9 K702 2002 - Турбо Модел KP35 Дел Број 54359880002 Претходната Верзија 5435-988-0002 54359880000 54359700000 54359550002 OE Број 14411 BN700 14411-BN700 14411-00 QAG 1441100 QAG 14411 BN701 14411-BN701 Производителот Дел Број 54359700002 54359700000 54359710002 5435-970-0002 5435-970-0000 5435-971-0002 CHRA 54357100500 2003 Година - Опис На "РЕНО" Clio Kangoo Megane II NISSAN Almera Micra Мотор K9 K-702 K9 K-260 1.5 L Зафатнина Од 1,5 L 1461 кзм KW 59/60 HP ВРТЕЖИ во минута Max 4000 Гориво Дизел Споредба Број 7701473122 8200409037 8200351471 8200189536 8200119854 Агол (компресор домување) 271 Агол (турбина за домување) 292 Имајќи Домување 54391510010 Турбина Тркала 54351205006 Комп. Тркала 54391232001 Задната плоча 54391523001 Топлина shield Број 54351652000 Турбина Домување 54351009025 Компресор Покрие 54351015028 Турбина Домување AR 240 Actuator 58201104182 Заптивка (турбина влезот) 210598 Заптивка (турбина штекер) 210599 Заптивка (масло штекер) 210553 Меѓусебно 54359880000 Апликации 2001 Година - За Рено Megane II 1.5 L d Ci Мотор K9 K-702 2001 година - за Рено Kangoo јас 1.5 L d Ci Мотор K9 K-702 2001-05 За "Рено" Clio II 1.5 L d Ci Мотор K9 K-702 2001 година - За Nissan Micra 1.5 L d Ci Мотор K9 K-260 2001 година - За Nissan Almera 1.5 L d Ci Мотор K9 K-260

Детални карактеристики

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
KP35 54359880000 За NISSAN Micra За Рено Clio Kangoo Megane 1.5 L
Турбо Модел :
KP35 0000 0002 Турбо Турбополнач Turbo
Дел Број:
54359880000 54359880002 54359700000 54359700002
Дел Број .:
5435 988 0000 5435 970 0000 5435-988-0000 5435-970-0000
Дел Број ..:
5435 988 0002 5435 970 0002 5435-988-0002 5435-970-0002
OE БР.:
8200119854 8200189536 8200022735 820040903 14411BN700
Апликацијата возило:
За NISSAN Micra За Рено Clio Kangoo Megane Сценско 1.5 L DCI 2002-
Примена на моторот:
K9K K9K700 K9K702 K9K704 K9K710 1.5 L 65HP-82HP
Ладење:
Масло за ладење или Масло за подмачкување само
Бесплатен превозот :
Бесплатен превозот
Модел:
KP35 54359880000 За NISSAN Micra За Рено Clio Kangoo Megane 1.5 L

Слични производи

)Превозот1.Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T),Кредитна картичка : 14411VK500 14411VK50 B 14411 VK500 14411 VK50 B ОЕМ БР.

Бутик Електрични чекан вежба средината Алуминиум седиште додатоци за Bosch GBH226 / 26 DRE Одговара за Бош Модел

Накит Алатки се Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : GOXAWEE Злато Позлата Пенкало Позлата Систем Позлата Пенк

Опис на производот Бесплатен Превозот НОВИ K03 53039880050 53039700050 Турбополнач За Citroen C5 C8 Xantia За Peugeot 406 607 107 HP 110 H

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Поправка Комплет обнова комплет За Ауди А3 Седиште Леон Тол

Опис на производот Турбо Core Кертриџ CHRA GT1749 V 713673 7136735006 S 7136730006 7136730005 7136730004 7136730003 7136730002 038253019 N За АУДИ А3 За

Карактеристики : 100% квалитет и Сосема нов Круг во форма на четка со јаглероден челик жица влакната Идеал

OOTDTY Мини Рака Вежба DIY Струг Притиснете 555 Моторни w / 1 / 8" Чак+ Монтажа Заградата 1236 V Нови 2017Опис : Боја : Ц

Карактеристики : Кобалт обложени да се намали триењето и водење на температурата, да го продолжат својо

Ви благодариме за вашата поддршка.Ние ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напиша за Ali Express,а

Опис на производот Турбо 100% НОВИ За АУДИ А3 "ФОЛКСВАГЕН" JETTA GOLF V PASSAT Touran 2003 BKD AZV BKP 2.0 L TDI GT1749 V 724930 7249305009 S 72493

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Core Кертриџ CHRA GT1749 V 713673 7136735006 S 7136730006 7136730005 7136730004 7136730003 7136730002

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Wastegate Actuator GT1749 V 713673 7136735006 S 7136730006 7136730005 7136730004 7136730003 7136730002 03825

Нашите работното време е од 09 : 0018 : 00 од понеделник до недела во Пекинг Време.Да им помогне на купувачите

Добар Квалитет Кол 20 CO2 Ласерски Машина за Сечење Фокус Ласерски Леќи О ПрстенОпрстен е да се задржи на л

Опис на производот Турбо Поправка Комплет обнова колекции За АУДИ А3 "ФОЛКСВАГЕН" JETTA GOLF V PASSAT Touran 2003 BKD AZV

Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Нашите работното време е од 0

Нов и оригинален CJ2 MCPU12 OMRON CPU ЕДИНИЦАПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНАДел производ цени и акциите на промената, не дос

Врз основа на досегашното искуство Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нив

Опис на производот Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на K03 53039880018 5303970018 9632427880 0375 A6 За Citroen Xantia 2000 За Peugeot 406 2.0 L HDi 199801

Please wait...